Рјје کات в шальори хай иран фотобал дер комп

کد خبر : 1896686 |
29 مارس 1401 ساعت 05:30 |
27.2K بازدید |

7
نقطه نظر

اعضای هیئت مدیره در اولین تمرین به صورت تیمی با هم دیدار کردند

اولین تمرین تیم ملی ایران با هماهنگی سرپرستی قلانویی و با حضور اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار شد.

Рјје کات в шальори хай иран фотобал дер комп

به گزارش “ورزش سه”، روز گذشته اردوی تیم های ملی یک روز شلوغی را پشت سر گذاشت تا با حضور خبرنگاران در هتل و کمپ المپیک، بار دیگر تیم ملی فوتبال، جامعه فوتبال ایران فرا گرفتن.

جمع کثیری از خبرنگاران و عکاسان نیز بعدازظهر یکشنبه به محل تمرین رفتند و تیم امیر قلانویی که برای اولین بار هدایت تمرین را بر عهده گرفت و پس از 12 سال بار دیگر تصویری از ایران را به صورت پر از نیمکت نشان داد. از مردم.

این در حالی است که اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از احسان اصولی و میرشاد مجدی گرفته تا منصور قنبرزاده، محمدرضا ساکیت و … برای تبریک به کادرفنی و بازیکنان جدید تیم ملی در اردو حاضر شدند.

1833978

در این بین محمدرضا ساکات که مسئولیت مدیرعاملی سپاهان را نیز برعهده دارد با 6 بازیکن تیم تحت مدیریت خود دیداری صمیمانه داشت و با مربیان تیم ملی نیز دیدار کرد.

همچنین مریم نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال نیز در این دیدار حضور داشت تا تنها بانوی حاضر در تیم تمرینی عنوان بزرگسالان را از آن خود کند.

این در حالی است که همگی با لباس رسمی، کت و شلوار در تمرین حضور داشتند و البته بدون صحبت با خبرنگاران محل تمرین را ترک کردند.

1833976
1833975
1833977
1833979

عکس از امیرحسین خیرخواه

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان