آلیا بات که به زودی “کاپور” را به نام خود اضافه می کند، می گوید: “من نمی خواهم احساس کنم کنار گذاشته شده ام” | اخبار مردم

دهلی نو: آلیا بات بازیگر هم اکنون به دلایل شخصی و حرفه ای در خبرها قرار دارد. در حالی که او هنوز از موفقیت آخرین فیلم خود “عزیزان” لذت می برد، این بازیگر همچنین به خاطر درخشش دوران بارداری خود محبت مداوم طرفدارانش را دریافت می کند.

آلیا بات در آوریل امسال با بازیگر دوست پسرش رانبیر کاپور ازدواج کرد و این زوج در ژوئن بارداری خود را اعلام کردند. در حالی که با مید دی صحبت می کرد که آیا کاپور را به نام خانوادگی خود اضافه می کند یا خیر، بازیگر “دانشجوی سال” به اشتراک گذاشت که در مدتی دیگر این کار را انجام خواهد داد. او همچنین افزود که در حالی که همسرش رانبیر کاپور قبلاً وضعیت تأهل خود را در گذرنامه تغییر داده است، او زمان لازم برای انجام این کار را پیدا نکرده است.

“من این کار را انجام خواهم داد (با اضافه کردن نام خانوادگی کاپور). همه این موارد را باید اضافه کنم. من از انجام آن خوشحالم. او توضیح بیشتری داد و افزود: «الان قرار است صاحب فرزند شویم. من نمی‌خواهم بهات باشم، در حالی که کاپورها با هم سفر می‌کنند. شما می دانید منظورم چیست؟ من نمی‌خواهم احساس کنم کنار گذاشته شده‌ام.» او در این مصاحبه گفت.

در عرصه کاری، آلیا بات مشغول تبلیغ فیلم آینده‌اش «براهماسترا» با رانبیر کاپور و کارگردان «آیان موکرجی» است. این فیلم همچنین آمیتاب باچان، ناگارجونا آکیننی و مونی روی را در نقش‌های محوری بازی می‌کنند و قرار است در 9 سپتامبر اکران شود.

علاوه بر این، او فیلمبرداری فیلم آینده کاران جوهر “راکی آور رانی کی پرم کاهانی” را در مقابل رانویر سینگ به پایان رسانده است. او همچنین «Jee Le Zaraa» فرهان اختر را در جلفش با پریانکا چوپرا جوناس و کاترینا کایف دارد. او اخیراً فیلمبرداری اولین فیلم هالیوودی خود “قلب سنگی” را در لندن با گال گدوت به پایان رساند.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما