آیا لوله مانیسمان هرگز خواهد مرد؟

لوله مانیسمان یا لوله گوشتی یک نوع لوله فولادی است که برای انتقال سیالات و گازها در صنایع نفت و گاز، پالایشگاهها و صنایع شیمیایی استفاده میشود. لوله های بدون درز در مبدل های حرارتی، بویلرها، انتقال سیالات پرفشار، خطوط هیدرولیک و مخازن تحت فشار استفاده می شود. در مرحله بعد این محصول تحت آزمایش قرار می گیرد تا ضایعات آن جدا شود. لوله و اتصالات رده 40 بیشتر مصارف صنعتی دارند و در مکان هایی که فشار بالایی دارند مورد استفاده قرار میگیرند. با توجه به انواع لوله های مختلف و نحوه اتصال آنها اتصالات هر سیستم لوله کشی قابل استفاده برای همان نوع لوله کشی بوده و تقریبا میتوان گفت که جز در موارد نادر در یک خط لوله کشی با یک متریال نمیتوان از اتصالات سایر لوله کشیها استفاده نمود . اتصالات استفاده شده در لوله کشی غالبا ضعیف بوده، آب بندی مناسبی ندارند و علاوه بر اینکه هزینه بالایی داشته و باعث افت فشار سیستم نیز می شود. زیرا همیشه برای لوله کشی آب در ساختمان ها از لوله های پلاستیکی استفاده می کنند.

لوله و اتصالات

این لوله های بدون درز در سیستم های با فشار بالا و متوسط استفاده می شود. از لوله های درزدار در مواردی که فشار، کم یا متوسط است استفاده می شود. همین موضوع باعث شده تا هزینه تعمیر و نگهداری آن ها نیز بسیار کم شود. نواقص سطحی، مانند زدگی های ناشی از جابه جایی، نشانه های تاب گیری، نشانه های جزئی ناشی از سنبه و قالب، فرورفتگی های کم عمق و پوسته، با این شرط که نواقص در محدوده رواداری دیواره، قابل رفع باشند، به عنوان عیوب مضر در نظر گرفته نمی شوند. از آنجایی که هیچ نرم کننده ای به این پلاستیک اضافه نشده است، به این معنی است که این محصول بسیار سفت تر از مواد PVC است، سخت است و به هیچ وجه خم نمی شود. آن چیزی که به هنگتم ا نجام کار باید رعایت گردد، وصل کردن لوله ها به گونه ای است که از رسوب گذاری داخل آن جلوگیری شود، از دیگر نگته هایی که باید به آن وجه کنید ، آب بندی و هوا بندی صحیخ آن ها است. لوله های مانیسمان با توجه به سایز و ضخامتی که دارند قیمت گذاری می شوند به این صورت که با بالاتر رفتن ضخامت لوله (وزن لوله) قیمت لوله نیز افزایش می یابد.

روشهای آسان دریافت پیدا شد با لوله مانیسمان

در واقع قیمت انواع لوله با توجه به ساختاری که دارند متفاوت از یکدیگر هستند، در همین راستا جهت اطلاع از قیمت روز محصولات میتوانید جدول قیمت انواع لوله را در وبسایت این سایت معتبر مشاهده نمائید. در هر صورت، باید به یاد داشت که قیمت لوله مانیسمان با توجه به ابعاد، ضخامت و کیفیت آن متفاوت است و باید قیمت محصول مورد نظر خود را با دقت و با توجه به شرایط بازار مورد بررسی قرار دهید. جدول رده بندی لوله مانیسمان، جدولی است که بر اساس نوع و ضخامت ردههای مختلف دسته بندی شده است که به شما کمک خواهد کرد تا علاوه بر محاسبه قیمت هر شاخه لوله بدون درز، هزینه کلی سفارش خود را نیز حدودی تخمین بزنید. برخوردار است. ضخامت این لوله ها بین 2.5 تا 12.70 میلی متر تخمین زده می شود.

لوله های مانیسمان از مزایای زیادی همچون مقاومت در برابر دما های بالا و خوردگی، یکپارچگی و یکنواخت بودن و طول عمر زیاد برخوردار است. برای ساخت لوله مانیسمان استیل نیز از استاندارد ASME B36.19 استفاده می شود تا محصول نهایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. برای تولید این لوله ها استاندارد ASME B36.10 وجود دارد که کیفیت آن ها را تعیین می کند. به همین دلیل در صنایعی که نیاز به لوله هایی وجود دارد که بتوانند فشار بسیار بیشتری را تحمل کنند، از لوله مانیسمان استفاده می شود.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances