اخبار ایالات متحده آخرین رتبه بندی مورد مناقشه دانشکده های حقوق و پزشکی را منتشر می کند

US News & World Report سرانجام پس از تحریم‌های این مؤسسات، اختلاف بر سر روش‌شناسی و تأخیر چند هفته‌ای، رتبه‌بندی سالانه دانشکده‌های برتر حقوق و پزشکی را روز پنجشنبه منتشر کرد.

چند دانشکده حقوق موقعیت‌های خود را تغییر دادند، اما آنهایی که در صدر فهرست جدید قرار داشتند آشنا بودند – دانشگاه‌های استنفورد، ییل، شیکاگو، دوک، هاروارد و نیویورک.

ییل که اولین شرکتی بود که تحریم کرد، شماره خود را حفظ کرد. 1 مقام، اگرچه امسال با استنفورد مساوی است. کلمبیا که در تحریم شرکت داشت از رتبه چهارم به رتبه هشتم سقوط کرد.

در نتیجه یک روش جدید، تغییرات بزرگی در میان رده های پایین تر رخ داد. ویک فارست در کارولینای شمالی 15 پله پرش کرد و در رده دوم قرار گرفت. 22، از شماره 37 سال گذشته تکزاس تک و دانشگاه مارکت هر دو 34 امتیاز صعود کردند و در رده دوم قرار گرفتند. 71.

در میان دانشکده‌های پزشکی، اکثر دانشکده‌هایی که در سال گذشته در فهرست ۱۰ برتر تحقیقاتی قرار داشتند، در سال‌های ۲۰۲۳-۲۰۲۴ باقی ماندند.

سه دانشکده پزشکی برتر عبارتند از هاروارد، جان هاپکینز و دانشگاه پنسیلوانیا. پیوستن به ده برتر: واندربیلت، ویل کورنل و دانشگاه واشنگتن در سنت. لویی.

دانشگاه نیویورک به رتبه اول سقوط کرد. 10 از شماره 2 سال گذشته

پس از سال‌ها انتقاد از رتبه‌بندی US News، بسیاری از دانشکده‌های حقوق و پزشکی نخبگان تصمیم گرفتند با خودداری از ارائه داده‌ها، رتبه‌بندی سال‌های 2023-24 را تحریم کنند و گفتند که این رتبه‌بندی غیرقابل اعتماد و ناعادلانه است و اولویت‌های آموزشی را منحرف می‌کند.

دانشکده حقوق ییل گفت که روش US News وزن کافی به برنامه‌هایی نمی‌دهد که از مشاغل با منافع عمومی حمایت می‌کنند، از کمک‌های مبتنی بر نیاز حمایت می‌کنند و از دانشجویان طبقه کارگر در این حرفه استقبال می‌کنند. در نتیجه، ییل استدلال کرد، این رتبه‌بندی به طور مؤثر دانشکده‌های حقوقی را که بر آن کار تأکید می‌کنند، جریمه می‌کند و دیگران را از تمرکز بر آن کار منصرف می‌کند.

در مواجهه با چندین مدرسه که از شرکت در آن امتناع کردند، US News سال گذشته به یک تور شنیداری رفت تا روش جدیدی را توسعه دهد. برای دانشکده های حقوق، کاملاً 58 درصد از رتبه بندی یک دانشکده اکنون بر اساس نتایج است – تعداد دانش آموزان فارغ التحصیلی که این آزمون را می گذرانند و شغل پیدا می کنند – افزایش قابل توجهی نسبت به سال های گذشته.

رتبه‌بندی جدید دانشکده‌های پزشکی برای پژوهش نیز از روش‌شناسی جدید استفاده کرده است و شامل ارزیابی منابع هیئت علمی، دستاوردهای تحصیلی دانشجویان ورودی و بهره‌وری پژوهش می‌شود.

US News گفت که برای دانشکده های حقوق و پزشکی که از ارائه داده خودداری کردند، با استفاده از اطلاعات در دسترس عموم، جاهای خالی را پر کردند.

با وجود اصلاحات اساسی، پیش نمایش اولیه رتبه بندی 2023-24، که در 21 آوریل منتشر شد، با موج دیگری از انتقادات مواجه شد که باعث تاخیر در انتشار فهرست نهایی شد.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel