اختلاف نظر در مورد مصرف گاز در ایتالیا؛ چقدر ماکارونی داریم؟

کمبود انرژی و افزایش قیمت آن باعث افزایش اختلاف نظر در ایتالیا در مورد پخت ماکارونی شده است.

به گزارش یورونیوز، بین برخی آشپزها که می گویند برای پخت ماکارونی می توان بعد از جوش آمدن آب، گاز را خاموش کرد و ماکارونی را در آب جوش پخت، اختلاف نظر وجود دارد و افرادی که می گویند 5 تا طول می کشد، اختلاف نظر وجود دارد. تا 15 دقیقه پخت ماکارونی بیشتر از نوع ماکارونی طول میکشه باید زیر گاز روشن بشه چون دمای آب نباید زیر 100 درجه باشه.

Wasfi Messiah، سرآشپز رستوران Saint Sabatino در رم می گوید: اگر آب به دمای جوش 100 درجه برسد، می توانید شعله را خاموش کنید و ماکارونی به پختن ادامه می دهد، اما واقعا بد پخته می شود. مسیحا آشپزی است که پاستاهایش به خصوص کاربوناراهایش در روم و جهان مشهور است.

برخی از سیاستمداران مشهور، از جمله بیل کلینتون، در سفر خود طعم ماکارونی او را چشیده اند.

لوئیجی پانتالون، صاحب رستوران سنت ساباتینو، می گوید با وجود اینکه هزینه های انرژی در این کشور بیش از دو برابر شده است، فکر نمی کند که مبارزه با هزینه های انرژی از این طریق برای مشتریان این رستوران مطلوب باشد.

Ви ми гойд: “ما اخیراً از دوره همه گیری کووید-19 خارج شده ایم، دوره ای که واقعاً ما را به پایان رساند.” امروز حتی کسانی که کار می کنند و سود می برند، از افزایش قبوض گاز و انرژی رنج می بریم. این امر مشکلات زیادی را برای مدیریت کسب و کار ما ایجاد می کند. ما سعی می کنیم قیمت هایمان را تغییر ندهیم، اما از اینکه چقدر بتوانیم مقاومت کنیم راضی نیستم.

برخی از بزرگ‌ترین سرآشپزهای ایتالیایی مخالف استفاده بی‌صدا از گاز پس از جوشاندن آب پاستا هستند، در حالی که انجمن تولیدکنندگان ماکارونی در ایتالیا تخمین می‌زند که کسانی که از روش بحث‌برانگیز بدون شعله استفاده می‌کنند می‌توانند تا 47 درصد از مصرف گاز تولید ماکارونی صرفه‌جویی کنند. انجام دهید بر اساس این انجمن، از هر 10 ایتالیایی 9 نفر شعله را در حین پختن پاستا روشن نگه می دارند.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما