افتخار احمد بلیتز بیهوده پیش رفت در حالی که تسلی خاطر نیوزیلند بر پاکستان در پنجمین ODI پیروز شد بابر اعظم | اخبار کریکت

نیوزیلند کم توان در پنجمین و آخرین مسابقه بین المللی کریکت در 47 ران پیروزی تسلی بخش را تجربه کرد تا پاکستان در روز یکشنبه موفق به انجام این بازی نشود. پاکستان به عدد شماره سقوط کرد. در رده بندی ODI پس از استرالیا و هند، پس از اینکه با 252 بازی در 46.1 اور – پایین ترین مجموع آنها در این سری – حذف شد، در حالی که بابر اعظم در 100 امین ODI خود در بازی پایانی تنها یک بار رفت، در رتبه 3 قرار گرفت.

پاکستان پس از پیروزی در چهارمین بازی این سری در روز جمعه به صدر جدول رده بندی ODI صعود کرد، اما برای حفظ شماره خود نیاز به بازی 5-0 داشت. 1 نقطه نیم قرن توسط ویل یانگ (87) و کاپیتان تام لاتهام (59) پس از اینکه لتهام سومین پرتاب متوالی خود را در پاهای کراچی این سری به دست آورد، ستون فقرات مجموع 299 بازی نیوزلند را در 49.3 اور تشکیل دادند، اما تصمیم گرفت برای اولین بار برای تیم ملی بکوبد. بار اول.

افتخار احمد، باتر درجه متوسط، اولین قرن ODI خود را از دست داد و پس از لکنت برتر پاکستان برای اولین بار در این سری، 94 توپ را شکست ناپذیر از 72 توپ بدست آورد.

فخار زمان (33) و شان مسعود (7) هر دو با توپ جدید مقابل حرکات بی عیب و نقص مت هنری و آدام میلن مبارزه کردند، قبل از اینکه مسعود پس از تلاش برای 20 توپ، هنری را دوباره روی کنده هایش بازی داد. بابر یک سری رویایی داشت که باعث شد سریعترین بازیکنی شود که 5000 دوش را در کریکت ODI انجام می دهد – که در 97 اینینگ به نقطه عطف می رسد – اما روز یکشنبه کاپیتان پاکستانی در نقطه عقب مانده از هنری شیپلی (34-3) گرفتار شد. چهار تغییر نیوزلند برای بازی نهایی.

افتخار و سلمان علی آقا تعقیب پاکستان را با 97 ران در ویکت پنجم قبل از بازگشت شیپلی به مسیر خود بازگرداندند و با قرار دادن آقا در اوور 35 در اواسط آف، شراکت را به هم زدند. افتخار در اورهای مرگ با اسپینر دست چپ راچین راویندرا با امتیاز 3-65 به عنوان شماره 3 به پایان رسید. 11 حارث رئوف در انتهای غیرمهاجم در حالی که برای دومین بار تلاش می کرد، از میدان خارج شد.

پیش از این، یانگ دومین فرصت را در این سری از دست داد تا صد گل بزند، زیرا ترفند پاکستان برای رفتن با دو بازیکن متخصص در اوورهای میانی به خوبی جواب داد. اسامه میر (2-53) و شاداب خان (2-67) چهار نفر از پنج ویکت برتر را به اشتراک گذاشتند. شاداب با پیدا کردن یک لبه باریک بیرونی خفاش یانگ، دو ویکت کلیدی به دست آورد. مارک چپمن (43) به دنبال شتاب گرفتن با لاتام بود، اما شاداب او را به خوبی توسط محمد رضوان از سمت ساق پا گرفت.

میر ویکت های هنری نیکولز را به حساب می آورد که جایگزین داریل میچل در شماره شماره یک شد. 3، و لاتام در حالی که برای یک شوت بزرگ می‌رفت، قبل از اینکه پیسرهای پاکستانی در اورهای مرگ مسئولیت را بر عهده بگیرند، در عمق بیرون رفت. راچین راویندرا (28) و کول مک‌کانچی (26) کمی کوتاه بازی کردند، اما پاکستان در 5 اور آخر با قدرت بازگشت و در 32 ران موفق به کسب 5 ویکت شد و شاهین شاه افریدی (3-46) و هریس رئوف (1-45) در حال خشک شدن بودند. اجراها

تور نیوزیلند با توپ سفید به پاکستان هشت بازیکن ثابت خود را به دلیل تعهداتشان در لیگ برتر هند بدون حضور داشتند. نیوزلند در سری T20 با نتیجه 2-2 به تساوی رسید.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel