ایلان ماسک به دلیل استفاده نادرست از منابع مورد انتقاد قرار گرفت

هيئت مدیره تسلا، غول تولید کننده خودروهای الکتریکی، برای بررسی الن ماسک، مدیر این شرکت آغاز به کار کرد; زیرا گزارش ها می گویند که ماسک از بودجه شرکت برای ساخت خانه هایی در نزدیکی Gigafactory در آستین، تگزاس استفاده می کند.

وال استریت ژورنال به نقل از منابع خود توضیح می دهد که میلیون ها دلار شیشه مخصوص برای این پروژه که با نام مستعار “پروژه 42” شناخته می شود خریداری شده است و این موضوع توجه کارمندان تسلا را به خود جلب کرده است. همچنین شرکت های مرتبط با ماسک و سایر مدیران این غول خودروسازی ظاهراً زمین های زیادی را در اطراف این منطقه خریداری کرده اند.

این خانه توسط آلن ماسک در حال ساخت است

تسلا

درباره خانه ای که ایلان ماسک در حال حاضر در حال ساخت آن است، گفته می شود که احتمالاً یک «پیچ شش ضلعی» یا یک مکعب شیشه ای شبیه به فروشگاه سیب پنجم خواهد بود. همچنین کارشناسان گفته اند که این خانه ظاهرا یک فضای خصوصی خواهد بود. زیرا شامل یک اتاق خواب، حمام و آشپزخانه است.

نتیجه این تحقیقات هنوز روشن نیست. زیرا تسلا سال ها پیش روابط عمومی خود را تعطیل کرد و ماسک هنوز چیزی در این مورد اعلام نکرده است. با این حال، هیئت مدیره تسلا می خواهد توجه را به ماسک در این پروژه جلب کند و همچنین این واقعیت را که کارگران تسلا وقت خود را صرف ساختن خانه کرده اند یا خیر، جلب کند.

این اولین باری نیست که یکی از مدیران ارشد شرکت های فناوری زیر نظر مخارج خود قرار می گیرد. حتی سال گذشته تحقیقات و بازجویی از «شریل سندبرگ» مدیرعامل سابق برای مشخص شدن احتمال سوء استفاده از منابع این شرکت توسط وی آغاز شده بود. در آن زمان گفته می شد که ماتا در حال بررسی است که آیا به درستی از منابع شرکت برای برنامه ریزی عروسی آینده خود استفاده کرده است یا خیر.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما