بازیکن نهایی؛ ژاوی بارسا دیگری را به میدان می آورد؟

در پایان عصر، نشریه اسپورت کاتالونیا گزارش داد که دستمزد این بازیکن در بارسلونا در مورد ژاوی بوده است.

ژاوی هرناندز روی نیمکت بارسلونا در این فصل به دنبال یک پیر انقلابی است تا از شر بزرگانی که دیگر نیازی به آنها نیست خلاص شود.

ترکیب اصلی بارسلونا در هفته دوم لالیگا این بود که ژاوی تصمیم گرفت 4 کاپیتان خود را نیمکت نشین کند و مقابل سوسیداد بدون این بازیکنان باتجربه با نتیجه 4 بر یک پیروز شد.

شجاعت ژاوی در کنار گذاشتن دوستان سابقش از ترکیب بارسلونا و توجه به ساختارهای جدید بارسا باعث شد تا نشریه اسپورت در کاتالونیا گزارشی در این زمینه بنویسد.

عنوان گزارش نشریه Catalonyaie ба тамжид за квала Жави инист “Javi beh dugal відвідні барасаі бедон “Гаво‌хай мъдкідные”!.

گزارش این نشریه اسپانیایی را در زیر می خوانید:

آنها (4 کاپیتان بارسا) همه چیز در بارسا بوده اند. چون همه جوایز را بردند. با این حال زمان گذشته است. آنها سال ها در برابر حملات مقاومت کردند. تا زمانی که مربی شجاعی که در زمین به امتیازات خود اهمیت می دهد به آنها پایان دهد. رهبری که به همان اندازه شجاع است که می خواهد به قراردادهای اسراف آمیز پایان دهد.

«گاوهای مقدس» تاریخ برسا هستند. به عنوان قهرمان، باید به آنها احترام بگذارید. اما آنها اکنون با ربودن امتیازات فوتبالی و اقتصادی که مدتها از آن برخوردار بوده اند به تیم حمله می کنند.

ژاوی گام بلندی برداشت و بدون هیچ یک از چهار کاپیتان در ترکیب وارد زمین شد. حضور او دیگر ضروری نیست. پیکه ماه هستی می داند که قرار است پنجمین مدافع میانی شود. سرجیو روبرتو به عنوان یک دوست فضای ذخیره سازی را افزایش داد. یوردی آلبا توسط بالدا فتح شده است و مارکوس آلونسو مربی اصرار دارد که وارد شود. بوسکتس که در این فصل همچنان در تیم جای دارد و منتظر «انفجار» نیکو یا قرارداد ذوبیمندی یا روبن نئوس است که استدلال محرومیت را بازی نکرد.

شاید همه اینها یک داستان باشد و در بازی بعدی به حالت عادی برگردیم، اما من مطمئن هستم که تعهد ژاوی به انقلاب و تغییر نسل قطعی است. مربی می خواهد یک تیم جدید بدون “گاوهای مقدس” بسازد، اگرچه این به معنای درگیری در رختکن و از همه مهمتر ناراحتی شخصی زیادی با رها کردن هم تیمی های سابقش است.

اما من اصرار دارم که ژاوی شجاع است. О брай коспы тытый бы неукомпе очесть. او برای رسیدن به اهدافش روی بازیکنانی حساب می کند که آمادگی جسمانی بهتری دارند. همینطور است، می بینید.

به نظر می رسد بالاخره دوران حرفه ای این بازیکن در بارسا به پایان رسیده است. ژاوی بهترین هافبک تاریخ بارسا بود، اما زمان آن فرا رسیده است که او باید بپذیرد که عنوان یک بازیکن نخبه به پایان رسیده است. او یک سال جای خود را به لوئیس انریکه داد و سپس راهی قطر شد. مدیریت همیشه در طول دوران حرفه ای یک بازیکن فوتبال پیچیده است. از منظر احساسی، اکثر آنها آمادگی قهرمان داستان را ندارند.

باید خیلی باهوش باشی تا بفهمی روز در راه است. پیکه، آلبا، سرجی روبرتو و بوسکتس باید از ژاوی، اینیستا و بالاتر از همه پویول الگو بگیرند. سالمندان باید بدانند که چگونه به موقع بازنشسته شوند. زیرا این باعث بزرگتر شدن آنها می شود. آنها را جاودانه می کند.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما