با گسترش آبله میمون، ایالات متحده یک وضعیت اضطراری بهداشتی اعلام می کند

فعالان حقوق همجنس گرایان که به شدت از دولت انتقاد کرده اند، هفته هاست که خواستار اعلام وضعیت اضطراری شده اند. جیمز کرلنشتاین، بنیانگذار PrEP4All، یک گروه حمایتی که برای گسترش درمان برای افراد مبتلا به HIV کار می کند، گفت: “این خیلی دیر است.”

طرح FDA برای در نظر گرفتن دوزهای کسری از Jynneos باعث تعجب برخی از دانشمندان فدرال شد.

داده‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد تزریق یک پنجم دوز معمولی Jynneos بین لایه‌های پوست می‌تواند به اندازه روشی که اکنون استفاده می‌شود، یعنی تزریق یک دوز کامل زیر پوست مؤثر باشد. پوست سرشار از سلول‌های ایمنی است که واکنش به واکسن‌ها را واسطه می‌کنند، بنابراین گاهی اوقات از این روش استفاده می‌شود، به‌ویژه با کمبود واکسن‌ها، اگرچه به مهارت بیشتری نیاز دارد.

محققان مؤسسه ملی سلامت برنامه ریزی کرده بودند که استراتژی Jynneos را در یک آزمایش بالینی آزمایش کنند که قرار بود چند هفته دیگر آغاز شود و نتایج آن اواخر پاییز انتظار می رفت.

دکتر گفت: “این برنامه ما بود، بنابراین باید ببینیم که چگونه با چشم انداز جدید که تغییر کرده است، مطابقت دارد.” امیلی اربلدینگ، مدیر بخش میکروبیولوژی و بیماری های عفونی NIH. ما فکر می‌کردیم که می‌خواهیم مجموعه‌ای از داده‌های قوی‌تر به دست آوریم، اما اگر مسابقه‌ای با زمان باشد، این وضعیت متفاوت است.»

او افزود: «موضوع به سرعت در حال حرکت هستند.

اعلام وضعیت اضطراری به CDC دسترسی بیشتری به اطلاعات ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و ایالت ها می دهد.

در طول شیوع این بیماری، مقامات بهداشتی فدرال مرتباً اطلاعاتی در مورد ظرفیت آزمایش یا تعداد واکسن های ارسال شده به ایالت ها به اشتراک گذاشته اند. اما داده های CDC در مورد تعداد موارد با ادارات بهداشت عمومی محلی فاصله دارد و تعداد افراد واکسینه شده یا اطلاعات جمعیتی آنها عمدتاً در دسترس نیست.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما