بعداً می توانید از ما تشکر کنید – شش دلیل برای توقف فکر کردن درباره چاپ روی کارتن

خرید کارتن سفید کارتن سازی آریانا دارای خط تولید کارتن های ۳ لایه و ۵ لایه می باشد و برای تولید این نوع کارتن ۲ لایه ورق لاینر و ۱ لایه فلوت مورد استفاده قرار داده می شود. اما کارتن و یا جعبه سازی به حرفه و صنعتی گفته میشود که در آن بر روی ورق آماده کارتن برش و چاپ صورت میگیرد و این ورق به حالتی در میآید که میتوان محصولات متنوع را داخل آن قرار داد و بسته بندی کرد.

بسته بندی در تهران

در زمان خرید، این بسته بندی باید بتواند خود را به خوبی معرفی کند. هر چقدر کیفیت یک محصول مرغوب باشد اما طراحی آن خلاقانه نباشد ، نمی تواند مصرف کننده را به خود جذب کند. کارتن بسته بندی مقوا از ورود نور جلوگیری میکند و در نتیجه طعم و خواص آن را بیشتر حفظ مینماید. آنچه که از ظاهر یک محصول آشکار می شود بیش از آن چیزی است که خود محصول می تواند انتقال دهد. رنگ ها باید از یک طرح کلی بسته بندی خلاقانه تبعیت کند که با محصول همخانی داشته باشد.

خرید کارتن ارزان در تهران

فروشنده نبات شاخه ای و نبات چوبی سود بیشتری می کند و کسب و کار بهتری دارد، چرا که نبات شاخه ای و نبات چوبی از پرکاربردترین و پر استفاده ترین نبات های صادراتی درجه یک می باشند. یکی از پرکاربرد ترین و پرطرفدارترین جعبه های مقوایی و کارتن ها در صنعت کارتن سازی و بسته بندی کارتن همین کارتن خام بدون چاپ است. جهت انجام این تست، کارتن خام آماده در بین دو صفحه قرار می گیرد و تا زمان خم شدن صفحات، بر آن فشار وارد می شود و در نتیجه این فشار محاسبه می شود. جعبه بسته بندی مقوای پشت طوسی مقوایی است با وزن های مختلف که یک سمت آن سفید و سمت دیگر طوسی.

مطالب مربوط به کارتن پستی شما به احتمال زیاد فکردرباره نبوده‌اید. و در واقع باید}

کانون طراحان برتر ، خدمات بسته بندی را در سطوح مختلف با توجه به اهمیت و بودجه شرکت ها به آن ها ارائه می نماید. گاهی بر روی این کارتن ها ، نماد شرکت ملی پست ایران را طراحی می کنند و همچنین مکان هایی برای درج اطلاعات فرستنده و گیرنده نیز در نظر گرفته می شود تا از آنها به عنوان کارتن پستی استفاده شود. قیمت کارتن های چاپی علاوه بر قیمت خود کارتن وابسته به هزینه چاپ اختصاصی بر روی کارتن نیز هست . چرا که همهی تولید کنندههای کارتن هنگام فروش کارتنهای بسته بندی خود کیفیت و قیمت مناسب را در کنار یکدیگر ندارند و قیمت رقابتی توسط کارخانههای معتبر با کارتن ارزان قیمت متفاوت است. این دو بخش مکمل یکدیگر هستند و نمی توانیم آنها را جدا از یکدیگر بدانیم. با این حال پر واضح است که همهی کارتنهای عنوانشده از لحاظ قیمتی با یکدیگر متفاوت خواهند بود و چنانچه نیاز به هر یک از کارتنهای پستی داشتید، میتوانید قیمتهایشان از شرکت زودپک استعلام بگیرید.

محصول از جهت عمودی و یا افقی پر میشود؟ آجیل و خشکبار علاوه بر اینکه در داخل ایران بسیار پر مصرف است یکی از محصولات صادراتی ست. کارتن با قدرت استاندارد: کارتن های ۳لایه فلوت B و فلوت C که درجه مقاومت لبه های آن در برابر مچاله شدگی ۳۲ ست (۳۲ ECT ). وزن آن نباید بیشتر از ۳۰ کیلوگرم و ابعاد کلی آن بیش از ۱۹۰ سانتی متر باشد. قیمت نبات زعفرانی صادراتی در بازار تهران، به دلیل ثابت نبودن نرخ ارز در کشور و تغییر و تحولات اخیر، نمی توان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت. از آنجا که متغیرهای بسیاری بر روی قیمت چاپ روی کارتن بسته بندی و کارتن پلاست تاثیر میگذارد، نمیتوان قیمت مشخصی را در خصوص این موضوع بیان کرد. برای خرید نبات صادراتی، خریدار می تواند به مراکز فروش و تولیدی نبات برود و به صورت حضوری و مستقیم نبات خود را خریداری کند تا هم از نظر قیمت مقرون به صرفه تر باشد و هم از کیفیت نبات خریداری شده اطمینان بیشتری داشته باشد.

خرید کارتن به صورت عمده در یک فروشگاه فروش نبات، قیمت نبات گیاهی با قیمت نبات زعفرانی و … چاپ فلکسو گونهای از چاپ های برجسته است که در آن کلیشه لاستیکی حاوی طرح، مستقیماً با جنس چاپ شونده در تماس است .در صنعت کارتن سازی از این روش چاپ بیشتر در تولید کارتن ها مادر با تیراژ بالا و همچنین جعبه ها با تیراژ متوسط استفاده می گردد. بنابرآنچه در خلاقیت در بسته بندی گفته شد تنها به شکلی می توان به موفقیت محصول و بسته بندی آن در بازارهای رقابتی امروز امیدوار بود که شرکت مورد نظر اجماعی از طراحی بسته بندی را به شکل خلاقیت در بسته بندی خود اعمال نماید.

خرید کارتن لمینتی

این کارتن ها با در اندازه ها و شکل های متفاوتی وجود دارند. در هر کارتن رو و ذیل کارتنها ۴ درب وجود دارد. در جواب این پرسش متداول باید عرض کنم، کارتن های بغل چسب از نظر اطمینان و استقامت از باکسهای منگنه ضعیف تر است و احتمال متمایز شدن چسب ساحل در ترابری وجود دارد. به همین دلیل کارتن لمینتی برای کارتن خشکبار مناسب تر هستند تا با زیبایی و شیک بودن در فروشگاه نظر متقاضیان را بیشتر به خود جلب نماید.

کارتن های دست دوم معمولا قیمت ارزانتری دارند ولی به علت کاربرد در اسبابکشی و جابهجایی در گذشته، چندی از کیفیت و استحکام خویش را از دست داده و در این برهه از زمان که سراسر جهان درگیر ویروس واگیردار کرونا هستند، خرید کارتن دستدوم امری خطرناک و پرریسک است. این صندوق های پستی ارزان قیمت A6 بسیار محبوب هستند و راهی مطمئن برای ارسال کالاهای شما در پست ارائه می دهند. همچنین این مجموعه با در نظر گرفتن امکانات خود کلاس های تخصصی در خصوص طراحی و بازرگانی جهت ایجاد فرصت آموزش برابر دانشجویان عزیز طراحی گرافیک و طراحی بسته بندی برقرار نموده . معدود مشتریانی هستند که دقیقا همان چیزی را که بعد از ورود به فروشگاه قصدش را داشتند می خرند – تبلیغات برای فروش ، امروزه ۷۰ درصد از تصمیم گیری خرید را معطوف به تصمیم در محل خرید نموده . متخصصان کانون طراحان برتر با توجه به اهمیت طراحی بسته بندی و نقش موثر آن در یک کسب و کار تلاش نموده با تمام امکانات در اختیار خود طرح هایی در خور صنعت شما و کاملا علمی ارائه نموده تا تاثیر به سزایی در این عرصه ایفا نماید.

فقط به این نکته توجه کنید که فروشگاهی که بسته های ذکر شده را از آن ارائه می دهید از اعتبار بالایی برخوردار است. دو درب کوچک و دو در بزرگ، نخست دو درب کوچک را تا کرده و بعد درهای بزرگ بر روی دربهای کوچک خم شده و با چسب نواری جعبه را میچسبانید. بسته بندی نخستین و رویی ترین بخش از یک جنس است که با چشم خریدار ارتباط میگیرد، در واقع بستهبندی حلقه رابط محصول و خریدار است. یکی از موثر ترین این عوامل میزان عرضه و تقاضای این کالا در سطح جامعه می باشد. بسته بندی پیرامون کالا – نزدیکترین لایه بسته بندی به محصول است که برای مصرفکننده نهایی باقی میماند.بسته بندی فروشی در حوزه بازاریابی بسیار حائز اهمیت است زیرا حاوی عناصر هویت بصری برند و اطلاعات پیرامون برند است. از ایده پردازی تا ساخت ماکت ، طراحی شکیل و تولید نهایی آن در کنار شماییم.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما