بعد از جدایی: قیافه همسر گوندوگان تغییر کرد!

کد خبر: 1946956 |
06 تیر 1402 ساعت 14:33 |
95.8K بازدید |

29
نقطه نظر

همسر الکای گوندوگان از محبتی که شهر منچستر به او داده بود تشکر کرد در حالی که چند ماه پیش حرف دیگری زد.

بعد از جدایی: قیافه همسر گوندوگان تغییر کرد!

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا روز گذشته خرید ایلکای گوندوگان را تایید کرد. پس از هفت سال بازی در منچستر و کسب 12 جام مختلف، هافبک آلمانی با قراردادی دو ساله به بارسلونا پیوست.

او و همسر 28 ساله اش سارا به زودی از منچستر به کاتالونیا نقل مکان می کنند تا فصل جدیدی در زندگی خود را آغاز کنند. در همین حال سارا که مجری تلویزیون هم هست در اینستاگرامش پیامی احساسی منتشر کرد.

وی نوشت: تنها چیزی که می توانم بگویم این است که منچستر، به خاطر تمام عشقی که به من کردی، از تو سپاسگزارم و از دوستانم نیز سپاسگزارم. دلم برای خانواده ام در منچسترسیتی تنگ خواهد شد.

من بدون هیچ چشمداشتی به منچستر آمدم و اکنون با عنوان همسر، مادر و داشتن بهترین دوستانی که می توانستیم آرزو کنیم، آنجا را ترک می کنم. من رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را در سر داشتم، اما آنچه اتفاق افتاد فراتر از آرزوهایم بود، تو برای همیشه در قلب من خواهی ماند.

در مورد من، تو فوق العاده بودی و من در هر بازی به تو افتخار می کردم. کاپیتان سهگانه تا عبد! در همین حال، سارا چند ماه پیش شکایت کرد که در منچستر مکان خوبی برای غذا خوردن وجود ندارد و از «غذای وحشتناک» خسته شده است. او گفت که همه غذاها «تمام» شده اند و رستوران ها فقط به دنبال پول هستند.

1891733

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما