رئیس CNN دون لمون را به خاطر نظرات نیکی هیلی سرزنش کرد

دون لمون، مجری برنامه صبحگاهی سی‌ان‌ان، روز جمعه پس از اظهارات روی آنتن او درباره زنان و پیری، با سرزنش داخلی رئیس شبکه خود مواجه شد.

رئیس سی‌ان‌ان، کریس لیخت، تماس سرمقاله روزانه خود در ساعت 9 صبح را با گفتن سخنان آقای دکتر آغاز کرد. لیمون که به طور گسترده به عنوان جنسیت گرا و بی احساس شناخته می شد، او را “ناامید” کرده بود.

آقای او می‌گوید: «اظهارات او برای هم‌میزبان‌هایش ناراحت‌کننده، غیرقابل قبول و غیرمنصفانه بود و در نهایت باعث حواس‌پرتی بزرگی برای کار بزرگ این سازمان شد. بر اساس ضبط ضبط شده ای که نیویورک تایمز از تماس دریافت کرده است، لیخت به کارکنان خود گفت.

برای یک رئیس شبکه غیرمعمول است که از یک مجری ستاره با این عبارات شدید انتقاد کند – اما وضعیتی که در مورد آقای. برنامه صبحگاهی لیمون و سی‌ان‌ان تنها چند ماه پس از آغاز به مرحله بحران نزدیک می‌شود.

آقای. لمون، کهنه‌کار CNN با سابقه گاف‌های تلویزیونی، روز پنج‌شنبه وقتی در آنتن گفت که نیکی هیلی، نامزد 51 ساله جمهوری‌خواه ریاست‌جمهوری، “در دوران اوج خود نیست، متاسفم” همکارانش را آزار داد.

به نظر می رسد یک زن در دهه 20 و 30 و شاید 40 سالگی در اوج زندگی خود باشد. لمون با ناراحتی مشهود گویندگان برنامه CNN This Morning، پاپی هارلو و کیتلان کالینز، گفت. او پس از اینکه خانم خانم از عقب نشینی خودداری کرد. هارلو سخنان او را زیر سوال برد و به او گفت که “به آن نگاه کن.”

روز جمعه، آقایی که به مراتب پشیمان تر بود. لمون این موضوع را در یک مونولوگ شش دقیقه ای با اتاق خبر CNN مطرح کرد.

“من متاسفم” آقای. لیمو گفت. “من قصد نداشتم به کسی صدمه بزنم. قصد توهین به کسی را نداشتم. او با استناد به لیستی از همکاران زن از جمله مجریان دانا باش و ارین برنت، افزود که “نزدیکترین افرادی که در این سازمان به آنها نزدیک هستم زنان هستند.”

آقای. لیمون روز جمعه از پخش برنامه خود غایب بود، اگرچه قبلاً گفته بود که قرار است این روز را تعطیل کند. او با تماس جمعه از میامی تماس گرفت. سخنگوی CNN گفت: لیمو به طور رسمی تعلیق نشده بود. این سخنگوی از اظهار نظر بیشتر در مورد مسائل پرسنلی خودداری کرد.

«سی‌ان‌ان امروز صبح» در ماه نوامبر به عنوان یک پروژه امضایی از آقای دکتر آغاز شد. لیخت، تهیه کننده سابق برنامه صبحگاهی که در ماه مه رهبری CNN را بر عهده گرفت. این نمایش قرار بود بیانیه ای از قصد آقای. چشم انداز Licht برای شبکه.

در عوض، با تنش های روی آنتن و خاموشی مواجه شده است. مجریان برنامه در طول تبادلات روی آنتن با یکدیگر درگیر شده اند و با یکدیگر صحبت کرده اند، که با ارتباط آسانی که بینندگان از تلویزیون صبحگاهی انتظار داشتند، بسیار فاصله دارد. تهیه کننده اجرایی اصلی قبلاً جایگزین شده است. نیویورک پست در ماه دسامبر گزارش داد که خدمه برنامه پس از اینکه آقای. لیمون با صدای بلند با خانم روبرو شد. کالینز در مورد تصورش مبنی بر این که او اغلب در آنتن او را قطع می کند.

آقای. به گفته دو نفری که برای به اشتراک گذاشتن مکالمات خصوصی خواستند نامشان فاش نشود، لمون، که قبلاً میزبان یک برنامه 10 شب بود، از کاهش رتبه‌بندی CNN در ساعات پربیننده برای برخی از همکارانش ابراز تاسف کرده است.

حتی با این پس‌زمینه، حادثه روز پنجشنبه مدیران و روزنامه‌نگاران CNN را شگفت‌زده کرد.

بلافاصله پس از آقای لیمون اظهارات خود را در مورد خانم. هیلی و سن زنان، خانم. هارلو با ناباوری واکنش نشان داد – “در مورد چی صحبت می کنی … صبر کن …” – و شروع به عقب راندن کرد. “آیا شما در مورد “مهم” برای بچه دار شدن صحبت می کنید؟ او گفت. “یا شما در مورد “نخست” رئیس جمهور بودن صحبت می کنید؟

آقای “به پیام رسان شلیک نکنید.” لیمون پاسخ داد و از مجری همکارش صحبت کرد. “من فقط می گویم که واقعیت ها چیست. گوگلش کن.»

آقای. لیمون در حال بحث در مورد پیشنهاد خانم بود. هیلی که سیاستمداران بالای 75 سال تحت آزمایش های صلاحیت ذهنی قرار می گیرند، اظهار نظری که به عنوان یک ضربه تند و تیز به رئیس جمهور بایدن تلقی می شود که به تازگی 80 ساله شده است. (خانم هیلی بعداً جواب داد به آقای. لیمون در توییتی با اشاره به “مجریان میانسال جنسی CNN.”)

ام‌اس. هیلی حدود یک ساعت بعد دوباره در برنامه حاضر شد، در یک بحث بین آقای. لمون و آئودی کورنیش، خبرنگار CNN، که به آقای. لیمون که “ایده “اولیه” که در اینترنت در گوگل جستجو می کنید” به “نظیر جنسی و تولید مثلی” مربوط می شود. آقای. لیمون عقب رانده شد و گفت که به خانم واکنش نشان داده است. نقد هیلی از سیاستمداران قدیمی تر.

ام‌اس. به گفته سه نفری که از وقایع مطلع بودند، هارلو در آن مبادله با چهره سنگی ظاهر شد، و هنگامی که نمایش برای یک آگهی تبلیغاتی پخش شد، او بلند شد و از صحنه خارج شد. ام‌اس. کالینز به دنبال میزبان مشترک خود به حمام زنان رفت تا او را بررسی کند.

وقتی نمایش از سر گرفته شد، خانم. هارلو بخش بعدی را فروخت، گفتگو با خبرنگار پزشکی CNN، سانجی گوپتا، قبل از اینکه برای بقیه پخش برگردد.

به گفته نیلسن، رتبه‌بندی «سی‌ان‌ان امروز صبح» از زمان شروع آن در نوامبر به طور مداوم کاهش یافته است و مخاطبان آن نتوانسته‌اند همگام با برنامه صبحگاهی قبلی CNN، «روز جدید» باشند.

این یک سردرد بزرگ برای آقای است. لیخت، که در یک لحظه سخت تلاش می کند تا شبکه را تقویت کند. والدین شرکتی که او را استخدام کرد، برادران وارنر. Discovery، سرویس پخش نوپای شبکه، CNN+ و Mr. Licht در اواخر سال گذشته بر دور اخراج کارکنان نظارت داشت.

کمپین تبلیغاتی اولیه «سی‌ان‌ان امروز صبح» صحنه‌هایی از خندیدن سه مجری مشترک آن در یک کافی‌شاپ و خندیدن در مورد دوستی‌های خارج از مجموعه‌شان را به نمایش گذاشت.

پخش‌های واقعی شواهد کمی از این بدجنسی نشان داده‌اند. در دقایق پایانی برنامه پنجشنبه، مجریان برنامه به گفتگوی سبک تری درباره ماندگاری شگفت انگیز تایگر وودز گلف باز 47 ساله پرداختند.

خانم “هفتاد و دو سوراخ در چهار روز.” کالینز در مورد آقای جنگل. “تنها کاری که کسی در اوج خود می تواند انجام دهد.”

آقای. لیمو در حالی که خانم. هارلو مستقیم به دوربین خیره شد.

او با حیله گری گفت: «تاچ، کیتلان».

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما