راداکیشان دامانی کیست؟ او که به عنوان مربی Rakesh Jhunjhunwala شناخته می شود، با اکراه به بورس پیوست و اکنون ارزش خالص 13,96,066 کرور دارد | اخبار شرکت ها

دهلی نو: راداکیشان دامنی، سرمایه گذار کهنه کار بمبئی، در سال 2017 به فهرست میلیاردرهای فوربس راه یافت. ثروت دامنی خجالتی رسانه ای از بسیاری از میلیاردرهای مشهور هندی – آنیل آمبانی، آجی پیرامال، راهول باجاج و آنیل آگاروال به دلیل موفقیت هایش پیشی گرفت. IPO او

با این حال، داستان موفقیت راداکیشان دامانی چندین نقطه عطف دارد که او را به اوج رساند. دامانی از آغازی فروتنانه، مسیر موفقیتی را هموار کرد که میلیون‌ها نفر را به تقلید از آن ترغیب کرد.

او سال اول کالج بازرگانی را رها کرد

داستان های پرطرفدار cre

راداکیشان دامانی در بیکانر، راجستان، در خانواده ای هندی مرواری به دنیا آمد و بزرگ شد. او در 15 مارس 1954 متولد شد. او سال اول کالج بازرگانی را رها کرده بود.

Tryst Radhakishan Damani با بازار سهام هند

خانواده دامنی در تجارت بلبرینگ‌ها فعالیت می‌کردند، اما او مجبور شد در اواخر دهه 1980 پس از فوت پدرش، با اکراه به عنوان دلال و معامله‌گر وارد بازار سهام شود. در سن 32 سالگی کارگزاری سهام را آغاز کرد و به زودی با موفقیت به یکی از بهترین سرمایه گذاران ارزشی کشور در بازار سهام تبدیل شد.

نمونه کارها راداکیشان دامنی

او به عنوان مربی میلیاردر سرمایه گذار راکش جونجونوالا تبلیغ می شود. بر اساس آخرین سهام شرکت ثبت شده، راداکیشان دامنی به طور عمومی دارای 15 سهام است که ارزش خالص آنها بیش از 100 میلیون ریال است. 172651.9 کرور. بخش عمده ای از سبد او به خرده فروشی، برق – تولید و توزیع، آبجوسازی و تقطیر، کامپیوتر – نرم افزار – آموزش، مالی – اجاره و خرید اجاره، هتل ها، سیمان – عمده، پیک، سیگار، امور مالی – عمومی، کاغذ، مواد شیمیایی و دیگر متنوع.

او به طور مشهور در طیف وسیعی از شرکت ها سهام دارد – صنایع VST، سیمان هند، 3M هند، رادیسون بلو ریزورت به نام چند.

Radhakishan Damani نمایه پایینی دارد

دامنی کم حاشیه به ندرت در مراسم عمومی ظاهر می شود و از صحبت با مطبوعات اجتناب می کند. دامنی را به دلیل پوشیدن لباسی کاملا سفید اغلب «آقای سفید و سفید» می نامند.

Radhakishan Damani مالک سوپرمارکت های زنجیره ای D-Mart است

Radhakishan Damani با راه اندازی IPO سوپرمارکت های زنجیره ای D-Mart خود در سال 2017 به اوج موفقیت رسید. دامانی Dmart هند، یک فروشگاه مواد غذایی و هایپرمارکت را در سال 2000 در Powai، بمبئی تأسیس کرد. دفتر اصلی کسب و کار در بمبئی است. D’Mart در زیر یک سقف، کالاهای مختلفی را برای خانه و برای افراد فراهم می کند.

بیش از 300 سوپر مارکت و هایپر مارکت در سراسر کشور گسترده شده اند. Avenue Supermarts Ltd. (ASL) مالک و اپراتور سوپرمارکت های زنجیره ای خرده فروشی DMart است.

راداکیشان دامانی ازدواج، فرزندان، خانواده

RK Damani با Shrikantadevi Radhakishan Damani ازدواج کرده است. این زوج دارای سه دختر به نام‌های منجری دامنی چانداک، جیوتی کابرا و مادو چانداک هستند. برادر کوچکتر Radhakishan Damani، Gopikishan Damani نیز یک سرمایه گذار ace است و همراه با برادر بزرگترش، Avenue Supermart را کنترل می کند.

ارزش خالص بیدرنگ Radhakishan Damani

طبق ارقام شاخص بیدرنگ میلیاردر فوربس، دارایی خالص راداکیشان دامانی تا تاریخ 10-07-2023 برابر با 16.9 میلیارد دلار (تقریباً 13,96,06,67,50,000 روپیه هند) است.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما