راز فاش شده به خرید بک لینک کشف شد

اما بازم اگه شما تصمیم گرفتین دومی رو انجام بدین به این موضوع دقت کنین که یسری از کسایی که لینک میفروشن کیفیت کارشون خیلی خوب نیست و گوگل هم درباره اونا میدونه. این موضوع کمی اعتماد کردن به آن را سخت میکند اما در هر حال با توجه به اینکه در صفحه درباره ما سایت آدرس کسب و کارشان وجود دارد، کمی این مشکل حل میشود. ازاینرو خرید بک لینک را یک روش غیرعادلانه برای دریافت امتیاز دانسته و در صورت پی بردن به غیرطبیعی بودن بک لینکها وبسایت خاطی را به جریمههای سنگینی محکوم میکند. آقای مت کاتز مدیر اسپم گوگل اعلام کرده است که عامل اصلی بک لینک با کیفیت، edu , gov بودن نیست و گوگل از بسیاری از این دامنه ها چشم پوشی می کند. الگوریتم پنگوئن بیشترین تمرکز خود را بر روی بک لینک قرار داده است تا سایت های متخلف را شناسایی و جریمه کند. تگ برای ساخت لینک استفاده می شود در تصویر زیر قسمت های مختلف این تگ را برای شما نشان داده ایم. همانطور که می دانید ساخت بک لینک با توجه به حوزه وب سایت و شرایط آن انجام می شود تا بهترین تاثیر را از بک لینک برای سایت خودمان بگیریم.

Th is c᠎on te nt h᠎as  be​en w᠎ri tten with t he ​he lp  of G SA Content Gen᠎erator  Dem oversi on.

اگر شما کل دنیای وب را کتابخانه ای در نظر بگیرید و سایت ها را کتاب های موجود در آن گوگل تمامی آن ها می خواند و کتاب هایی جدید هستند و در کتاب های پرفروش و معتبر معرفی شده اند را دوست دارد و برای این میزان علاقه نیز معیارهایی برای خود دارد. در کل بکلینک های فروم و کامنت، از نوع نوفالو بوده و اثر بسیار کمی دارند و با اندکی آزمایش متوجه خواهید شد که اثر هر کدام از آن ها شاید به اندازه یک دهم یکی از سایت هایی که در پلن ما به فروش می رسد نباشد. بک لینک های نوفالو : پربحث ترین موضوع در بک لینک ها، بک لینک های نوفالو است. تنوع انواع بک لینک : باید انواع بک لینک رو داشته باشید و این مسئله بروی طبیعی بودن بک لینک ها نیاز است. بهطورکلی، ایجاد لینکهای خارجی به یک رویکرد استراتژیک نیاز دارد. ایجاد محبوبیت مصنوعی و امتیاز گرفتن از الگوریتم های گوگل در این سال ها برای گوگل معذل بزرگی بوده و به همین دلیل الگوریتمی ساخته که فقط مسولیت نظارت بر سایت ها در زمینه لینک سازی خارجی را انجام می دهد.

مهندسان گوگل خوب میدانند که مدیران و صاحبان خیلی از وب سایت ها بک لینک ها را خریداری مینمایند . زمانی که گوگل برای اولین بار صفحه ای از وب را می خزد تمامی صفحه را بررسی می کند و وارد لینک ها موجود در آن صفحه نیز می شود. در حقیقت بیش از 12 سال تجربه در مجموعه خرید بک لینک آی آر در زمینه های دیجیتال مارکتینگ و سئو برای برندها در دسترس بوده و موفقیت آن را تضمین می کند. در کامنت هایی که می گذارید سعی کنید پاسخ های علمی ارائه دهید و لینک وب سایتتان را برای ارائه ی اطلاعات بیشتر در کامنت بگذارید. سایت ها و وبلاگ های زیادی هستند که به درد قرار دادن رپورتاژ آگهی می خورند و باید سعی کنید حتماً آن ها را شناسایی کنید. مثلا اگر شما الآن هرکاری که غیرقانونی باشه توی گوگل انجام بدین، بک لینک غیر اصولی بگیرید و سعی کنید کاری کنید که به با سئو کلاه سیاه رشد کنید گوگل مچتان را میگیرد و اگر الآن مچتان را نگرفت بعدا پس از آپدیت کردن الگوریتمهاش ترتیب سایتتان را میدهد و شما را بستگی به میزان خطایی که انجام دادید مجازات میکند.

پیشنهاد می کنیم این سایت ها را دنبال کنید و در خبرنامه های ایمیلی آن ها هم عضو شوید. پیشنهاد من برای لینک سازی سایت های محتوا محور لینک سازی روی برند و منابع هست. در بک لینک : عنوان لینک (همان عبارتی که وقتی موس روی لینک قرار میگیرد نمایش داده می شود.) نیز می تواند بر روی قدرت و سیگنال بک لینک اثربخش باشد. یعنی وقتی کاربر روی یکی از آنها کلیک میکند، میتواند از آن صفحه خارج شده و وارد صفحه دیگری شود. سئو داخلی یا همان سئو داخل سایت یعنی بهینه سازی درون سایت. وقتی صحبت از ایجاد تنوع لینک در فرآیند لینک سازی به عنوان بخش مهمی از فرآیند بهینه سازی سایت مطرح است، استفاده پروفایل بک لینک ها روشی کارآمد است. محل قرارگیری بک لینک در محتوا : زمانی بک لینک شما در ابتدا محتوا قرار بگیرد اعتبار بیشتری نسبت به بک لینکی که در میانه و یا انتهای محتوا است دارد. XSEO لینک سازی خارجی وبسایت دامنه هایی که به شما لینک داده اند : تعداد دامنه هایی که به سایت شما اشاره می کنند یکی از مهم ترین فاکتورهای گوگل برای صفحه نتایج جستجو است.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما