راز کوچک لایحه Omnibus در دسامبر: همچنین یک لایحه غول پیکر بهداشتی بود

چندین سناتور بازنشسته مشتاق بودند از این لایحه برای تصویب اقدامات مطلوب و تحکیم میراث خود استفاده کنند. ریچارد بور از کارولینای شمالی در میان جمهوریخواهان ارشد که در حال خروج بودند، بودند که عضو رده بندی کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا بود. روی بلانت از میسوری، یک جمهوری خواه که در کمیته فرعی تخصیص سلامت سنا رتبه بندی می کرد. و ریچارد شلبی از آلاباما، نایب رئیس کمیته تخصیص بودجه سنا. میراث ها همچنین برای پاتریک لیهی، دموکرات بازنشسته، که رئیس بخش اختصاصی ها بود، و همچنین نانسی پلوسی، که از سمت خود به عنوان دموکرات ارشد مجلس نمایندگان دست می کشید، معنی دار بود.

آقای. بور در تمام سال با همتای دموکرات خود برای ایجاد یک بسته آمادگی برای بیماری همه گیر موسوم به قانون پیشگیری از همه گیری کار می کرد. این قانون به عنوان بخشی از لایحه هزینه ها تصویب شد.

میچ مک کانل، رهبر اقلیت سنا، در اوایل سال نشان داده بود که امیدوار است یک لایحه هزینه نسبتاً متوسط ​​داشته باشد. اما او در نهایت مانع از این اسکناس غول پیکر نشد.

درو کیز، تحلیلگر ارشد سیاست در مؤسسه بهداشتی Paragon و یکی از کارکنان سابق، گفت: “احتمالاً بسیاری از عوامل این بودند که “بیایید آن را حل کنیم و واقعیت رکود بسیاری را که در کنگره بعدی خواهیم دید” بپذیریم. در کمیته مطالعات جمهوری خواهان او به اندازه و دامنه این لایحه انتقاد داشت، به ویژه با توجه به بحث محدود در مورد بسیاری از مفاد آن. اما او گفت که می‌داند چرا با هم ترکیب شد: “ما قطعات زیادی دیدیم که احساس می‌کردیم این آخرین فرصت است.”

برخی از ریاضیات پیچیده بودجه این امکان را برای قانونگذاران فراهم کرد که توسعه Medicaid را بدون هزینه زیاد به تصویب برسانند، فرصتی که احتمالاً با گذشت زمان از بین می رفت. با تعیین تاریخ پایان برای یک سیاست گران همه گیری، کنگره می تواند پس انداز پیش بینی شده را برای پرداخت مزایای گسترده Medicaid برای کودکان، مادران پس از زایمان و ساکنان مناطق ایالات متحده استفاده کند.

این لایحه ایالت ها را ملزم می کند که کودکان را حداقل برای یک سال ثبت نام کنند و بودجه برنامه بیمه سلامت کودکان را تمدید می کند. همچنین مجموعه‌ای از سیاست‌ها را تنظیم می‌کند تا ایالت‌ها را از تخلیه خودکار تعداد زیادی از ثبت‌نام بزرگسالان پس از پایان یک خط‌مشی اضطراری که از ثبت‌نام در طول همه‌گیری محافظت می‌کند، منصرف کند. مقررات منعکس کننده علاقه دیرینه خانم. پلوسی در گسترش پوشش بهداشتی از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه و سایر ابزارها.

متیو فیدلر، کارشناس ارشد موسسه بروکینگز، که مفاد Medicaid را دنبال می کرد، گفت: علاوه بر منابع مالی منقضی شده، “ائتلافی با زمان محدود پشت برخی از این سیاست ها وجود دارد.”

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما