راهبردهای پهپاد سمپاش فاش شد

پهپادها با هواپیماهای کشاورزی معمولی متفاوت هستند و ویژگی های خاصی برای کاربردهای آفت کش دارند. در کاربردهای سموم کشاورزی، آگاهی از مشخصات توزیع یک مایع خاص برای بهینه‌سازی مدیریت سمپاشی از اهمیت بالایی برخوردار است. تأثیر موقعیت هدف بر روی گیاهی که در آن محلول پاشی انجام شد برای همه پارامترها قابل توجه بود. میانگین ارتفاع بوته درختان قهوه در کل منطقه 1.70 متر بود. از جدول 1 می توان مشاهده کرد که ارتفاع فقط بر پارامترهای پاشش برای قطر میانه عددی (NMD)، قطر حجمی که مربوط به 10٪ قطره ها (Dv0.1) و درصد پوشش است، تأثیر می گذارد. 1. ارتفاع پرواز فقط بر پارامترهای قطر حجمی مربوط به 10 درصد حجم، قطر میانه عددی و درصد پوشش تأثیر گذاشت. این پدیده را می توان بر روی برچسب های کاغذ حساس به آب که در شکل 3 نشان داده شده است مشاهده کرد. حتی با کمک جریان هوا برای حرکت سایبان، درصد پوشش در قسمت بالایی به طور متوسط ​​10.5٪ بود، تقریباً دو برابر 4.8٪ مشاهده شده در قسمت پایین.

نه چیزهایی که باید درباره Sprayer Drone بدانید

برای انجام اسپری ها از آب خالص استفاده شد. آزمایش‌ها در یک ایستگاه آزمایشی کشاورزی واقع در ویکوسا، ایالت میناس گرایس، برزیل (عرض جغرافیایی 20 درجه و 45 دقیقه و 14 اینچ جنوبی، طول جغرافیایی 42 درجه و 52 دقیقه و 53 اینچ غربی، و ارتفاع 648 متر) انجام شد. در طول جمع آوری داده ها، شرایط آب و هوایی مانند دمای هوا، رطوبت نسبی هوا و سرعت باد با استفاده از یک دماسنج دیجیتالی مدل ITHT2210 (Instrutemp، ایالت سائوپائولو، برزیل) و یک دماسنج دیجیتال مدل TAFR-180 (Instrutherm، ایالت سائوپائولو) پایش شد. ، برزیل). محمد و همکاران، 2021 محمد، MN; ربا، MNM; Hossain, MS یک رویکرد غربالگری برای اصلاح اعوجاج در داده های پهپاد برای نقشه برداری جامعه مرجانی.

لی، ایکس. خو، تی.

مقایسه سخت افزار، رویکردهای سیستم کنترل و جمع آوری داده ها از پارامترهای هر مطالعه برای تسهیل تحقیقات آینده ارائه شده است. Qin، WC; کیو، بی جی؛ Xue، XY; چن، سی. Xu، ZF; ژو، QQ رسوب قطره و اثر کنترل حشره کش های اسپری شده با هواپیمای بدون سرنشین در برابر قیف های گیاهی. یائو، دبلیو. گوا، اس. یو، اف. دو، دبلیو. منگ، ی. وانگ، جی. چن، پی. لی، ایکس. خو، تی. Lan, Y. رسوب قطرات و ویژگی های توزیع رانش فضایی پاشش هوایی بر اساس تعیین نوار موثر. یائو و همکاران، 2021 یائو، دبلیو. گوا، اس. یو، اف. دو، دبلیو. منگ، ی. وانگ، جی. چن، پی. لی، ایکس. خو، تی. Lan, Y. رسوب قطرات و ویژگی های توزیع رانش فضایی پاشش هوایی بر اساس تعیین نوار موثر.

رحمان، MFF; فن، اس.

2020 Wen, مشاهده انواع پهپاد سمپاش Y.; لی، ال. چن، ال. خو، جی. هوانگ، ی. تانگ، کیو. روش Yi، T. برای اندازه‌گیری الگوی پاشش پهپاد با تحلیل طیف مبتنی بر مدل PLS. ون، ی. لی، ال. چن، ال. خو، جی. ; هوانگ، ی. تانگ، کیو. روش Yi، T. برای اندازه‌گیری الگوی پاشش پهپاد با تحلیل طیف مبتنی بر مدل PLS. رحمان، MFF; فن، اس. ژانگ، ی. چن، ال. مطالعه تطبیقی ​​کاربرد سیستم های وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین در کشاورزی. پهپادها کاربردهای مختلفی دارند که پتانسیل ایجاد انقلابی در سیستم‌های سنتی تشخیص علف‌های هرز، تخمین تولید، پایش محصول و کاربرد آفت‌کش‌ها را ارائه می‌دهند (دلاورپور و همکاران، 2021 دلاورپور، ن.؛ کوپاران، سی.؛ نواتزکی، ج.؛ باجوا، S.; Sun, X. یک مطالعه فنی در مورد ویژگی های پهپاد برای کاربردهای کشاورزی دقیق و چالش های عملی مرتبط. کنترل و مکیدن: ارزیابی تکنیک‌های کاهش مستقیم و غیرمستقیم رانش K3-A Pro یک نسخه ارتقا یافته جدید از K3-A، پرفروش‌ترین پادشاه کنترل پرواز در سه سال اخیر است.

قابلیت اطمینان و پایداری K3-A Pro بر اساس کنترل پرواز اصلی K3-A بیشتر بهبود یافته و بهینه شده است. مجهز به ایستگاه کنترل زمینی برنامه حرفه ای، کارآمد و آسان است. چند هفته پیش به دلیل بارش شدید باران، ورود وسایل نقلیه زمینی به میدان غیرممکن بود، اما کشاورزان به لطف فناوری HYBRiX توانستند در یک روز کاری تمام زمین های خود را سمپاشی کنند و نتایج مورد انتظار را به دست آورند. این پهپاد هیبریدی برای اسپری محصولات به لطف بازوهای تاشو و طراحی مدولار قابل حمل است. 3. در مزارع قهوه کوهستانی، سیستم سمپاشی با استفاده از سمپاشی هواپیمای بدون سرنشین برای قسمت پایینی گیاه کارایی بیشتری دارد. نتایج این مطالعه پتانسیل استفاده از پهپادها را برای انجام سمپاشی در مزارع قهوه کوهستانی تقویت کرد. شکی نیست که ما باید برای سمپاشی هواپیماهای بدون سرنشین در اینجا در اوهایو آماده شویم. شما باید خودتان پهپاد را مونتاژ و تنظیم کنید. توانایی مقاومت عالی در برابر ضربه به هواپیمای بدون سرنشین عملکرد قابل اطمینان پرواز می دهد. هر پهپاد ارتفاع بهینه متفاوتی برای پاشش دارد.

حالت ارتفاع ثابت داخلی K3-A Pro، حالت GPS – حالت سرعت و سایر حالت‌های عملیاتی، کارکرد آسان، سوئیچینگ انعطاف‌پذیر، بدون تغییر حالت‌های عملیاتی با توجه به محیط‌های عملیاتی مختلف، برای رفع نیازهای سمپاشی کشاورزی. کنترل پرواز JIYI K3-A Pro به ویژه برای پهپادهای سمپاش کشاورزی طراحی شده است. 23. کای، ایکس. والگنباخ، ام. دورپموند، ام. شولز لامرز، پی. Sun، Y. کنترل حلقه بسته نرخ تزریق مواد شیمیایی برای یک سیستم تزریق مستقیم نازل. همچنین میزان مشکلات مربوط به سلامت، مشکلات زیست محیطی را کاهش می دهد، تعداد کارگران مزرعه و بار کاری کشاورز را کاهش می دهد که بخش مهمی از انقلاب کشاورزی است (Liu et al., 2021Liu, Z.; Guo, P.; لیو، اچ.؛ فن، پی.؛ زنگ، پی.؛ لیو، ایکس؛ یانگ، اف. برآورد افزایش گرادیان شاخص سطح برگ باغ‌های سیب در سنجش از دور پهپاد.

لیو، ز. گوا، پی. لیو، اچ. فن، پ. زنگ، پ. لیو، ایکس. یانگ، اف. برآورد افزایش گرادیان شاخص سطح برگ باغ‌های سیب در سنجش از دور پهپاد. برای اینکه بتوانید تمام این ویژگی ها را به راحتی کنترل کنید، سمپاش با قابلیت کنترل از راه دور طراحی شده است. اگر علاقه مند به کمک به منطقه کنترل پشه خود در استفاده از سمپاش های بدون سرنشین هستید، با من تماس بگیرید. با این حال، در بریتانیا، دستورالعمل استفاده پایدار 14، سمپاشی هوایی، از جمله استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین را مجاز نمی‌داند، اگرچه یک انحراف از طریق اداره بهداشت و ایمنی وجود دارد. کارت های اسپری نیز با هشت آرایه، از جمله هفت ایستگاه که هر کدام برای ارزیابی رانش پوشش طراحی شده بودند، مورد ارزیابی قرار گرفتند. مزیت نسبت به وسایل نقلیه هوایی سرنشین دار این است که پهپادها می توانند در ارتفاعات پایین تر، با استفاده از سرعت های پایین تر اسپری کنند، که باعث کاهش دریفت می شود (Li et al., 2019Li, X.; Andaloro, JT; Lang, EB; Pan, Y. بهترین شیوه های مدیریتی برای استفاده از محصولات حشره کش بر روی برنج توسط وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (UAVs)

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما