زمان زیادی طول کشید تا پیام ها در واتس اپ حذف شوند

شرکت واتس اپ اعلام کرد که کاربران از این پس دو روز پس از ارسال پیام می توانند آن را حذف کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سخنگوی واتس اپ اعلام کرد که قابلیت حذف پیام ها پس از دو روز به این شبکه گروهی برای کاربران اضافه شده است و امکان مخفی کردن تعداد مخاطبان در گروه ها در حال توسعه است.

به گزارش سایت Verge، برای استفاده از قابلیت جدید حذف پیام ها پس از دو روز، ابتدا باید پیام رسان خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید، سپس وارد گروه یا صفحه شخصی شده و بر روی پیام مورد نظر کلیک کنید، سپس بر روی گزینه Tap delete کلیک کنید. و برای همه حذف کنید به گفته این پیام رسان ها، همه کاربران برای پیاده سازی قابلیت جدید باید واتس اپ خود را به روز کنند.

گفتنی است اپل هنوز این قابلیت را به مخاطبان خود ارائه نکرده است. انتظار می رود که امکان حذف پیام ها در دراز مدت احتمالا با به روز رسانی سیستم عامل محصولات جدید اپل در پاییز توزیع شود. در حال حاضر iOS 16 تنها به کاربران اجازه می دهد پیام های خود را برای چند دقیقه حذف کنند.

لطفا گزارش دهید که سایت مخفی است، واتس اپ نیز در دست بررسی و توسعه قابلیت مخفی کردن اعداد است. به گفته پورتال WABetaInfo که معمولاً اطلاعات داخلی دقیق در مورد قابلیت های جدید واتس اپ را منتشر می کند، کاربران اندروید به زودی می توانند شماره تلفن خود را از مخاطبین و گروه ها مخفی کنند.

گفته می شود این قابلیت به صورت پیش فرض در واتس اپ غیرفعال است، اما با قابلیت آپدیت و فعال سازی قابلیت جدید در واتس اپ، کاربران به صورت پیش فرض نمی توانند تعداد افراد تازه وارد به گروه را مشاهده کنند.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان