زن پنسیلوانیا که در سال 1992 ناپدید شد، زنده در پورتوریکو پیدا شد.

در سال 1999، هفت سال پس از ناپدید شدن او، کارمندان خانه سالمندان خانم را پیدا کردند. کوپتا در حال سرگردانی در خیابان های پورتوریکو. رئیس کوههپ گفت که او حاضر نشد در مورد زندگی خصوصی یا پیشینه خود با کارکنان خانه سالمندان صحبت کند، بنابراین آنها روایتی پراکنده در مورد منشأ او ایجاد کردند: یک کشتی تفریحی از اروپا او را در یکی از سواحل پیاده کرده بود.

در آن زمان، شوهر و بستگان او شروع به باور کردند که شاید او مرده است.

خانم “این برای همه ما سخت بود زیرا ما – مادرم، خواهرم و خودم – دائما نگران او بودیم.” اسمیت گفت.

سال گذشته، احتمالاً به دلیل زوال عقلش، خانم. رئیس Kohlhepp گفت: کوپتا “جزئیات کافی در مورد هویت خود به بیرون درز کرد که آنها توانستند نقاط کافی برای تماس با ما را به هم وصل کنند.”

کارگران خانه سالمندان که نامی از آن توسط مقامات به اشتراک گذاشته نشد، یک سواب DNA از زن تحت مراقبت خود برداشته و آن را برای بازرسان ارسال کردند. سپس نمونه‌های DNA از خانم جمع‌آوری شد. اسمیت و خانم برادرزاده کوپتا.

نمونه ها به آزمایشگاه فرستاده شدند، جایی که یک آزمایش خانوادگی به این نتیجه رسید که این زن در پورتوریکو در واقع خانم است. پلیس گفت کوپتا. حتی قبل از اینکه نتایج به دست آید، محققان ماه ها معتقد بودند که زن مسن در عکسی از پورتوریکو خانم است. کوپتا، موهای بلند قهوه‌ای دهه 90 او که اکنون کوتاه شده و خاکستری شده است.

ام‌اس. اسمیت گفت که قصد دارد به زودی با خواهرش در پورتوریکو ملاقات کند، حتی اگر زوال عقل به معنای خانم باشد. کوپتا او را به خاطر نخواهد آورد.

آقای. کوپتا به آسوشیتدپرس گفت که از اینکه بداند چه اتفاقی برای همسرش افتاده راضی است.

او گفت: «پس از 30 سال، شما سعی می کنید آن را فراموش کنید. “حالا، من می توانم آن را فراموش کنم. ما می دانیم چه اتفاقی افتاده است و او اکنون تحت مراقبت است.”

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما