سرگرمی و سرگرمی

کد خبر : 1873032 |
09 مارس 1401 ساعت 13:31 |
41 هزار بازدید |

6
نقطه نظر

جشن تولد پسر فدریکو والورده ستاره رئال مادرید با حضور بسیاری از بازیکنان این تیم برگزار شد و عکس های او توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

سرگرمی و سرگرمی

به گزارش “ورزش سه”، والوردا در این فصل به یکی از مهره های کلیدی رئال مادرید تبدیل شده و عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته است.
کارلو آنچلوتی از ابتدای فصل قول داده بود که این بازیکن امسال یکی از گلزنان رئال مادرید باشد و این اتفاق هم افتاد و بیش از 10 گل برای تیمش به ثمر رسانده است.
این ستاره واقعی در چند هفته اخیر درگیر مشکلات خانوادگی زیادی بوده است و به گفته همسرش به آنها گفته شده که فرزند جدیدی که در انتظار آنها بودند ناپدید شده است اما شرایط به طرز معجزه آسایی تغییر کرده و اکنون آنها منتظر تولد فرزندشان هستند. بچه جدید
خانواده والوردا چند روز پیش تصمیم گرفتند یک جشن تولد مفصل برای پسرشان برگزار کنند و از بسیاری از بازیکنان رئال مادرید دعوت کردند تا در این جشن به فرزندانشان بپیوندند.

1806844

اما عکس هایی که پخش شده نشان می دهد که این جشن فقط مختص کودکان نبوده و بازیکنان واقعی نیز پس از مدت ها بدون دغدغه از این فرصت استفاده کرده و به تفریح ​​پرداختند.

1806845

عکس‌های لوکا مودریچ و تیبو کورتوا منتشر شده است که نشان می‌دهد آنها سوار بر قایق‌های بادی دایره‌ای شکل هستند و از ارتفاع پرتاب می‌شوند تا اوقاتی با کیفیت را با یکدیگر و فرزندانشان سپری کنند.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما