سریال مستند «The Romantics» با حضور ریشی کاپور، همراهی او با یاش چوپرا | اخبار سری وب

دهلی نو: یکی از معتبرترین بازیگران سینمای هند، ریشی کاپور، در سریال مستند آینده «رمانتیک ها» حضور خواهد داشت. این مجموعه استریم از فیلمساز افسانه ای یاش چوپرا به همراه میراث خانه تولیدش YRF و تأثیر آن بر فرهنگ پاپ هند در 50 سال گذشته تجلیل می کند.

این بازیگر فقید از نزدیک با یاش چوپرا و سپس آدیتیا چوپرا، پسر دومی، در فیلم‌هایی مانند «کابهی کابی»، «چاندنی»، «جاب تک های جان» (که در آن با همسرش نیتو کاپور همراه بود)، «فانا» همکاری نزدیک داشت. و “هوم توم”. در سری جدید، ریشی کاپور در مورد رابطه نزدیک خود با یاش چوپرا و آنچه که ترکیب آنها را به یکی از دوست داشتنی ترین دو نفر کارگردان و بازیگر سینمای هندی، به ویژه فیلم های عاشقانه تبدیل کرده است، دیده می شود.

«رمانتیک ها» توسط فیلمساز نامزد اسکار و امی، اسمریتی موندرا، کارگردانی شده است که پس از موفقیت در فیلم های «همسان سازی هندی» و «هرگز من هرگز» به نتفلیکس بازگشته است.

کارگردان این سریال، اسمریتی موندرا به اشتراک گذاشت: “ریشی کاپور نه تنها یک بازیگر نمادین بود، بلکه دانش دایره‌المعارفی صنعت فیلم هندی را با خود داشت. در روز مصاحبه ما، که آخرین مصاحبه او بود، او به طور مشخصی جذاب بود. فرهیخته و مشتاق یادآوری خاطرات. مرگ او نمایانگر از دست دادن بخش مهمی از تاریخ سینما است و من برای همیشه قدردان بینش ها، حکایات و دیدگاهی که او به اشتراک گذاشته خواهد بود.»

این مجموعه مستند چهار قسمتی همچنین شامل 35 شخصیت از جمله ستاره‌های بزرگ مانند شاهرخ خان، عامر خان، سلمان خان، هریتیک روشن، رانبیر کاپور، آمیتاب باچان، رانویر سینگ، آنوشکا شارما می‌شود. در طول 50 سال زندگی باشکوه خود با مجموعه استودیویی همکاری نزدیک داشت.

جالب اینجاست که مدیر استودیو منزوی، آدیتیا چوپرا نیز اولین مصاحبه خود را با دوربین فیلم The Romantics ضبط کرده است.

«رومانتیک ها» در 14 فوریه 2023 به عنوان ادای احترام به یاش چوپرا، که به عنوان «پدر عاشقانه» در هند شناخته می شود، از نتفلیکس پخش خواهد شد.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel