سكوت تورتوني يحيي جنجلي شكت

کد خبر: 1895161 |
20 مارس 1401 ساعت 19:30
189.1K بازدید |

103
نقطه نظر

اشتباه ترین تصمیم مقابل پرسپولیس گرفته شد.

تسليم نعربائي شد و عرض المي‌دهيم; این شاید امیدوارکننده ترین جمله نشست خبری طولانی یحیی گل محمدی باشد.

سكوت تورتوني يحيي جنجلي شكت

به گزارش “ورزش سه”، شاید خبرنگاران مستقر در ورزشگاه آزادی انتظار نداشتند یحیی پس از شکست تلخ مقابل سپاهان به سکوت طولانی مدت پایان دهد.خبر او را آغاز کرد.

یحیی صحبت های خود را با عذرخواهی از هواداران آغاز کرد اما خیلی زود این صحبت ها به شکایت از مسائل مالی و داوری تبدیل شد. البته سرمربی سرخ ها ترجیح داد در مورد گلایه چهندانی مشکل مالی نداشته باشد اما از داور بازی جویا شد و قضاوت حیدری را نیز زیر سوال برد.

گل محمدی همچنین درباره شانس قهرمانی تیمش اظهار داشت که می خواهد بازیکنانش تا روز آخر بجنگند.

اظهارات سرمربی پرسپولیس را در ادامه می خوانید:

* بچه ها شجاعانه و شجاعانه بازی کردند
یحیی در ابتدای گفتگو گفت: اول از همه باید از همه هواداران عذرخواهی کنم. به هر حال با وجود حضور گرم و پرشور نتوانستیم آنها را خوشحال کنیم و از این بابت شرمنده هستیم. در نیمه اول خوب بازی نکردیم و تحت تاثیر حریف بودیم و فکر می کنم با کتک خوردن تنبیه شدیم. در نیمه دوم بچه ها شجاعانه بازی کردند و توانستند دفاع محکمی داشته باشند و به هر حال در نیمه دوم شرایط خیلی سخت بود اما به حریف فرصت ندادیم و گلی که زدیم این بود. در دقیقه که اصلا قابل جبران نبود.

* در آینده هم کاندیدای قهرمانی هستیم
او اضافه کرد: من به نیمه دوم بازیکنان افتخار می کنم. شانس بد بود و کار را برای قهرمان بسیار سخت کرد. خیلی وقت است، اما به نظرم نباید ناامید شوم. ما باید بیشتر و بیشتر جستجو و کار کنیم. تنها چیزی که از بازیکنان می خواهم این است که از جستجوی خودشان دست نکشند. کار سختی است اما ما به آینده امیدواریم و امیدوارم بتوانیم جبران کنیم.

* پورالیگونجی در بیمارستان بستری است
سرمربی پرسپولیس درباره این وضعیت گفت: من چیز زیادی در مورد او نمی دانم و قرار است ام آر آی انجام دهم. او اکنون در بیمارستان بستری است و اطلاع دقیقی از وضعیت او ندارم. جراحت مربوط به گردن بود.

1831088

* مهاجم را بیرون کشیدم و مهاجم را آوردم
گل محمدی در ماجرای ورود عیسی مطالب زیادی نوشته است: مهاجم را بیرون کشیدیم و مهاجم را اضافه کردیم. می خواستیم فضاهای پشت دفاع حریف را تسریع کنیم و بهتر دفاع کنیم. بیشتر به این دلیل

* در مسائل مالی دایره واژگانی ندارم
وی درباره مشکلات مالی پرسپولیس توضیح داد: ببینید ما الان بازی را دیدیم و متاسفانه نتوانستیم امتیاز بگیریم. حالا می خواهیم در مورد این مسائل صحبت کنیم. در هر باشگاهی اگر تیم می خواهد قهرمان شود و به روزهای خوب برگردد و روزهای خوبی را برای هواداران رقم بزند، همه باید وظایف خود را درست انجام دهند. من مسئولیت زیادی در این زمینه ندارم و در ادامه خواهیم دید که چه پیش می آید.

* ما رئیس داور اشتباهات هستیم
سرمربی سرخ ها گفت که بعدا در مورد مسائل مختلف صحبت خواهد کرد. ببینید همانطور که می دانید در چند ماه اخیر اتفاقات زیادی افتاده است و من نمی خواهم خیلی مسائل را باز کنم. هم در داخل تیم و هم بیرون تیم و شرایطی که برای ما وجود داشت و بحث های داوری. تعداد اشتباهات داوری را بررسی کنید و قطعا تیم صدر جدول است. حالا تیم به ما نگاه نکرد و هر حرفی را می گوییم، شاید هیچکس به این مسائل اهمیت ندهد.

* شاید این اشتباهات از تلویزیون مشخص نباشد
او اضافه کرد: اما امروز در 5 دقیقه آخر دو اشتباه را خیلی راحت خواهید دید. रोवी कमाल परिद व स्र शेद، कामाल रा ग्प. در آنجا عیسی بارها توسط حریف رد شد و سپس سوت زد و اشتباه عیسی را گرفت. در دقیقه ای که تیم ما تحت فشار بود حریف خیلی راحت بازی را داد. شاید در تلویزیون مردم جذب قضایا نمی شوند اما وقتی بالاخره فوتبال را در فوتبال دیدیم از این صحنه ها زیاد بود. فقط دو سکانس گفتم اما شما بروید ببینید چقدر سخت گیری کردیم. برو اون صحنه رو ببین آنها بازی بسیار آسانی را به حریف دادند. نمی خواهم درباره بحث های گذشته و اتفاقات گذشته صحبت کنم اما به هر حال در صحبت هایم گفتم شرمنده هواداران هستم.

* ما تسلیم نمی شویم و با تمام وجود می جنگیم
گل محمدی در پاسخ به این سوال که آیا اختلاف بین چهار امتیاز باعث می شود او روی جام حذفی تمرکز کند یا خیر؟ ما باید برای هر دو مسابقه یک کار انجام دهیم و آن تمرکز و مبارزه است. درست است که فاصله خیلی دور است اما ناامید نمی شویم و تسلیم نمی شویم و هر دو جام برایمان مهم است. ما نمی توانیم از این دو جم بگذریم و شک نکنید که به هر حال باید بیشتر پیدا کنیم و این تنها راهی است که می توانیم انتخاب کنیم.

1831108

* خوب بودیم و خوب دفاع کردیم اما…
سرمربی سرخ پوشان در پاسخ به این سوال که آیا این تیم تحت تاثیر پیروزی بوده است؟ متاسفانه قبل از بازی اتفاقات بدی افتاد. یک بحث مصدومیت بود و بحث دیگر بیماری بازیکنان. 5-6 بازیکن می توانستند حداقل 5 دقیقه روی نیمکت بازی کنند. جراحت و بیماری در زمان نامناسبی به ما ضربه زد. شرایط ما را بسیار سخت کرد و نسبت به بازی قبل تغییرات حداقلی داشتیم. بازیکنانی که به زمین رفتند هم بازیکنان خوبی هستند اما شرایط روی نیمکت خوب نبود. بازیکنان نیمکت نشین توانستند مانند وحدت و گئورگی 5-6 دقیقه بازی کنند. نیمه اول تحت تاثیر سپاهان بودیم اما در نیمه دوم ده نفره بودیم.

* محمد عمر مصدومیت مزمنی دارد
گل محمدی درباره مصدومیت چند بازیکن پرسپولیس نوشت: مثلا ببینید محمد عمر مصدومیت مزمن دارد و بعد از استراحت خوب می شود اما باز هم فشار به پایش می آید و همینطور می شود. در هر صورت با این بازی های فشاری، مصدومیت هم جزئی از بازی است و ممکن است بازیکنان درگیر شوند. مصدومیت چند بازیکن طولانی شد و مصدومیت هایی داشتیم که مدت زیادی طول کشید. در هر صورت وقفه هایی وجود دارد، فرصت خوبی برای ریکاوری روحی و بهبودی بازیکنان مصدوم و بیمار است. در هر صورت این بخشی از فوتبال است و نمی توان از آن اجتناب کرد.

* بازیکنان مانند بازیکنان واقعی ذخیره می شوند
و در مورد تفاوت بازیکنان واقعی با ذخیره سازی گفت: من اعتقاد زیادی به این موضوع ندارم و بازیکنان تیم ما بالاخره بازیکنانی هستند که شرایط تقریبا برابری دارند. در هر صورت ممکن است در هر تیم سه چهار نفر عالی باشند و شرایط فنی بهتری داشته باشند. در هر صورت بازیکنانی که بیشتر برای ما بازی کرده اند قطعا شرایط بازی بیشتری دارند و اعتماد به نفس بیشتری دارند. اما وقتی تغییراتی ایجاد می شود، بازیکنی که وارد زمین می شود از شرایط بازی فاصله زیادی دارد. اما به هر حال این اتفاقی است که چندین بار برای ما اتفاق افتاده و این اتفاقی است که ممکن است برای هر تیمی بیفتد.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel