سندبلاست – به هیچ وجه پایان می‌یابد، تا…

هستند که باتوجه به کارایی که دارند در موارد متفاوت مورداستفاده قرار می گیرند برای مثال؛ شیشه سندبلاست لمینت به این صورت است که دولایه از شیشه سندبلاست را با استفاده از لایههای چسبی مخصوص به هم می چسبانند و شیشهای مقاومتر را تولید می کنند یا از شیشههای سندبلاست رنگی برای مواردی مانند فضاهایی که به تزئینات نیاز دارند استفاده می شود، همچنین شیشه سندبلاست دوجداره برای نماکاریهای ساختمان مورداستفاده قرار می گیرد. این شرکت با توجه به سوابق کاری اجرا شده و در صورت استفاده از مواد با کیفیت تولید شده توسط شرکتهای مورد تایید شرکت نفت کیفیت کار را به مدت پنج سال گارانتی سندبلاست می نماید.

ماسه مصرفی در سندبلاست در سه سطح با سختی بالا، متوسط و پایین مورد استفاده قرار میگیرد. در شکل بالا، ماده سایشی (سیلیس) درون مخزن سندبلاست وجود دارد. در حالت کلی به شیشه هایی که از یک طرف قابلیت دید ندارند و بر روی خود طرح های خاصی را دارند که ظاهر آن ها را زیبا و منحصر به فرد می کند شیشه های مشجر می باشند. البته تولیدکنندگان شیشه نیز دارای طرح های از پیش تعیین شده ای هستند که می توانید از آن ها استفاده نمایید. البته در صورت نیاز می توانید از مشاوره های کارشناسان فروش برای تعیین سایز دانه های مسباره بهره مند شوید. علاوه بر آن افرادی که سندبلاست را انجام می دهند، باید نحوه کار با دستگاه سند بلاست را به صورت کامل و دقیق آموزش دیده باشند.

بر خلاف روش های سنباده زنی سنتی،دستگاه سندبلاست به صورت نقطه ای کار کرده و هیچ اثری از تنش مکانیکی باقی نمیگذارد.اگر چه که این روش موثر و بسیار آسان برای چوب است اما رعایت نکات ایمنی در هنگام انجام آن بسیار ضروری است.در صورت رعایت نکردن نکات ایمنی منجر به مشکلات سلامتی مانند کاهش شنوایی میشود. از عوامل موثر بر روی فرآیند سند بلاست شیشه می توان به تغییر اندازه ماسه و شن، حجم و سرعت پاشش آن ها و قطر دهانه لوله جریان هوا اشاره کرد. فرآیند تولید این نوع شیشه ها کمی متفاوت است. از اینرو، این فرآیند نیازمند رعایت الزامات ایمنی خاصی نظیر آمادهسازی محیط اجرا، بررسی تجهیزات و مواد مورد استفاده، فراهم کردن پوشش محافظتی برای کارکنان و پاکسازی محیط پس از اتمام ساب پاشی است. بیش از بیست سال است که مورد اعتماد شما عزیزان بوده ایم و به پاسداشت این اعتماد دیرینه روز به روز بر کیفیت خدماتمان افزوده ایم تا قدر دان اعتماد و اطمینانتان باشیم . آسانترین راه تشخیص شکستن آن است ، شیشه میرال در صورت شکستن به خرده های ریز تبدیل می شود.

پس از راه اندازی دستگاه، ساینده ها با فشار هوای قوی به سمت شلنگ خروجی هدایت شده و با سرعت و شدت زیاد به روی سطحی که دستگاه رو به آن نشانه گرفته شده است، پرتاب می شوند. واژه سندبلاست ( sandblast ) یک واژه انگلیسی است ، معنی کلمه به کلمه آن عبارت است از : سند ( sand ) به معنی ماسه بلاست ( blast ) به معنی انفجار و پرتاب میباشد . به علاوه اگر بخواهیم سند بلاست را بصورت لغوی و جز به جزبررسی کنیم ، سند ( sand ) به معنی ماسه و بلاست (blast ) به معنی انفجار است یا ماسه پاشی با فشار بسیار بالا. سندبلاست ترکیبی از دو واژه لاتین سند به معنی ماسه و بلاست به معنی پرتاپ کردن است؛ پس همانطور که از نامش پیداست، سندبلاست روشی است که با پرتاپ ساینده های مختلف مانند ماسه روی سطوح مختلف باعث پاکسازی آن ها می شود.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما