شرایط فروش کرمان موتور از 11 فروردین ماه حفظ می شود

مدیرعامل شرکت کرمان موتور از راه اندازی مدل فروش این شرکت خبر داد. شرایط فروش کرمان موتور از 11 اردیبهشت ماه حفظ می شود و متقاضیان در سراسر کشور می توانند از این شرکت خودرو خریداری کنند.

«سامان فیروزی» مدیرعامل کرمان موتور در نشست خبری از آغاز فروش این شرکت خبر داد. بر اساس سخنان وی، به مشتریان واجد شرایط و پذیرفته شده فرصت داده شده تا کار خود را تا دهم اردیبهشت ماه به اتمام برسانند. خودروهای عرضه شده در سری جدید با موتور کارمان عالی به فروش می رسند، محصولاتی که تکمیل نشده اند. بنابراین سامانه یکپارچه خودروهای مازاد که متقاضیان برای تکمیل آن اقدامی نکرده بودند توسط این شرکت راه اندازی می شود.

از نظر فروش موتور کارمان که از دوشنبه یازدهم اردیبهشت ماه آغاز می شود، این خودروهای جک J4، جک S3، جک S5 نیوفیس، کیا J7 و کیا T8 عرضه می شود. این خودروها بر اساس قیمت های مصوب کرمان موتور به فروش خواهند رسید.

شرایط موتور فروشنده به صورت ماهانه حفظ خواهد شد

سامان فیروزی در ادامه سخنان خود به وضعیت فروشنده ماهنامه کرمان موتور اشاره کرد. به گفته وی، این شرکت تصمیم دارد در سال 1402 100 هزار خودرو به بازار بفروشد. این عرضه در 10 ماه آینده انجام خواهد شد. در نتیجه این شرکت ماهیانه 10000 دستگاه خودرو عرضه می کند. این شرایط و نحوه عرضه محصولات از طریق کانال های رسمی شرکت به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: معتقدیم با تداوم عرضه محصولات شرکت کرمان موتور به صورت سازمان یافته و گسترده آرامش بازار تضمین و رضایت مصرف کنندگان تامین می شود.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان