شعبه بارسا میامی: نیمار برای MSN غایب است!

کد خبر: 1951575 |
27 تیر 1402 ساعت 21:27 |
42.1 هزار بازدید |

10
نقطه نظر

یک رسانه آمریکایی مدعی شد که لوئیز سوارز علاقه زیادی به پیوستن به اینترمیامی و همبازی شدن با لئو مسی دارد و ممکن است به زودی راهی میامی شود.

شعبه بارسا میامی: نیمار برای MSN غایب است!

لوئیس سوارز علاوه بر دوست صمیمی لیونل مسی، خاطرات خوبی از بازی با او در بارسلونا دارد. شبکه CBS در این گزارش مدعی شد که ستاره اروگوئه ای علاقه زیادی به بازی مجدد با مسی دارد و اینترمیامی نیز علاقه ای به او ندارد.

سوارز در حال حاضر بازیکن برزیلی است. او از ابتدای سال 2023 به این تیم پیوست. به گزارش CBS، سوارز برای مدتی در حال مذاکره با اینتر میامی است. مذاکرات دو طرف دقیقا از زمانی آغاز شد که خبر ارتباط لئو مسی با تیم آمریکایی منتشر شد.

1899438

اینترمیامی در روزهای گذشته رسما از دو بازیکن بزرگ خود لیونل مسی و سرخیو بوسکتس که در بارسلونا حضور داشتند رونمایی کرد. سوارز همچنین امیدوار است که به سومین بازیکن سابق بارسا تبدیل شود که راهی این تیم می شود تا بتواند بار دیگر با بهترین دوستش از بازی لذت ببرد.

1899437

به جز لوئیز سوارز، شایعاتی در مورد انتقال بازیکن سابق بارسلونا به اینترمیامی شنیده می شود و گفته می شود جوردی آلبا نیز به این تیم نزدیک است.

سوارز از سال 2014 تا 2020 به مدت 6 سال بازیکن بارسا بود و در خط حمله این تیم درخشید. در بخشی از این دوره از او، لیونل مسی و نیمار به عنوان یکی از مرگبارترین مثلث های هجومی تاریخ فوتبال یاد می شد. این مثلث که با نام MSN نیز شناخته می شد، بارسا را ​​در سال 2015 قهرمان لیگ قهرمانان اروپا کرد.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما