عجیب ترین دربی تاریخ از راه دور رقم خورد

کد خبر : 1922657 |
02 اردیبهشت 1402 ساعت 23:33 |
37.9 هزار بازدید |

4
نقطه نظر

جری بینستون سومین بازیکن خارجی تاریخ است که گل مهمی برای پرسپولیس به ثمر می رساند.

عجیب ترین دربی تاریخ از راه دور رقم خورد

به گزارش “ورزش سه”، طارمی، مسلمان، علیپور، احمدزاده و دیگر ستاره های پرسپولیس جلوی مهدی رحمتی را نگرفتند تا مهاجم هندوراسی وارد زمین شود و در دقیقه 90+6 آخرین گل تاریخ این شهر را به ثمر برساند. .

شاید این گل همیشه در ذهن هواداران پرسپولیس باشد. رضا نورمحمدی توپ را از زمین خود ارسال می کند، سایش سرمهدی از جایگاه طارمی خارج می شود و در اختیار محسن بنگر است که طارمی را هم پاس می دهد، ضربه طارمی به بازیکن استقلال می رود، رضاییان با شوت دروازه را تهدید می کند و پس از پایان بازی داستان پیچیده ای که در نهایت با لمس توپ از طریق بدن، بینگزتون به عجیب ترین دربی گل تبدیل می شود.

1855474

این گل برای پرسپولیس اهمیت بیشتری داشت زیرا آنها را از شکست در مهمترین بازی فصل نجات داد. همچنین پرسپولیس در این دیدار حملات زیادی را روی دروازه استقلال انجام داده بود و عملکرد درخشانی داشت و طبیعتاً ناکامی در چنین دیداری برای آنها ناامیدی بزرگ محسوب می شد.

البته در ادامه فصل بینگستون مهاجم مورد نظر برانکو را در اختیار نداشت اما همین گل برای توجیه خرید علی اکبر طاهری کافی بود. مهاجمی که به طور اتفاقی به یکی از مهم ترین بازیکنان خارجی باشگاه پرسپولیس تبدیل شد.

او تا چندی پیش از پرسپولیس طلبکار بود و این پروژه مجوز حرفه ای گرفت که باعث شد پرسپولیس مطالبات او را بپردازد. مهاجم با موهای تراشیده و زره بدن دو امتیاز مهم را از پرویز مظلومی گرفت و اجازه داد تیمش قهرمان شود.

عکس از امیرحسین خیرخواه

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel