(عکس) Natovani koba dr machar Atshozi payanы nafti

فرماندار استان ماتانزاس کوبا روز دوشنبه اعلام کرد که سومین مخزن نفت خام در پایانه نفت واقعی این کشور نیز دچار آتش سوزی شده و فروریخته است.

بر اساس گزارش ها، رها شدن نفت از این مخزن، شعله های آتش یک مخزن دیگر را شعله ور کرد که دو روز پیش آتش گرفت و بزرگترین حادثه صنعت نفت کوبا در چند دهه اخیر را رقم زد.

تصاویر نشان می دهد که ستون شعله ها به سمت آسمان بالا می رود و دود غلیظ سیاه آن آسمان را مانند خمپاره تاریک کرده است. با انفجار یک مخزن نفت قبل از نیمه شب و دیگری حوالی ظهر دوشنبه، انفجارها منطقه را لرزاند.

در انفجارهایی که در بندر ماتانزاس کوبا رخ داد، یک نفر جان باخت و تعداد مجروحان با 4 نفر افزایش به 125 نفر رسید.

آتش سوزی که در نتیجه اصابت صاعقه به تاسیسات ذخیره نفت خام در یک منطقه صنعتی در شهر ماتانزاس واقع در غرب کوبا آغاز شد، با وجود مبارزه طولانی مدت هنوز مهار نشده است.

تعداد اعلام شده تخلیه شده از این منطقه از 4 هزار نفر فراتر رفته است.

آوالوس خورخه، رئیس اداره ملی آتش نشانی کوبا در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که این آتش سوزی ممکن است برای روزها ادامه داشته باشد. وی گفت: دمای بالا کار را بسیار سخت کرده بود.

از آنجایی که بندر ماتانزاس که در تامین برق کوبا از اهمیت بالایی برخوردار است، از دسترس خارج شده است، تنها 60 درصد کوبا می تواند برق رسانی شود.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان