فانی ویلیس جدول زمانی اوت را برای اتهامات در تحقیقات ترامپ در جورجیا اعلام کرد

دادستان جورجیا که رهبری تحقیقات در مورد دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا و متحدانش را بر عهده دارد، اقدام غیرمعمولی را انجام داده است که طی سه هفته اول ماه اوت روزهای کاری از راه دور را برای اکثر کارمندان خود اعلام کرده و از قضات دادگاهی در مرکز شهر آتلانتا خواسته است که برای محاکمه برنامه ریزی نکنند. برای بخشی از آن زمان در حالی که او آماده می شود تا در بازجویی اتهامات را مطرح کند.

این حرکات نشان می‌دهد که فانی تی ویلیس، دادستان منطقه فولتون، انتظار دارد هیئت منصفه بزرگی را در طی آن دوره زمانی کیفرخواست‌ها را باز کند. ام‌اس. ویلیس طرح کار از راه دور را تشریح کرد و این درخواست را به قضات در نامه‌ای ارسال کرد که روز پنجشنبه به 21 مقام شهرستان فولتون، از جمله قاضی ارشد شهرستان، اورال گلانویل، و کلانتر، پت لابات، ارسال شد.

خانم خانم نوشت: “از توجه و کمک شما در حفظ امنیت مجتمع قضایی شهرستان فولتون در این مدت متشکریم.” ویلیس، که قبلاً از اف بی آی درخواست کرده بود تا به امنیت داخل و اطراف دادگاه کمک کند.

ام‌اس. ویلیس در نامه قبلی خود گفته بود که هرگونه اتهام مربوط به تحقیقات ترامپ در دوره هیئت منصفه بزرگ که از 11 جولای تا سپتامبر ادامه دارد، مطرح خواهد شد. 1. به نظر می رسد که هر نامه در روز پنجشنبه جزئیات بیشتری را در مورد زمان بندی ارائه می دهد.

با این حال، جدول زمانی او قبلاً به تعویق افتاده است زیرا او به دنبال بستن قراردادهای همکاری با برخی از متهمان احتمالی بوده است.

آقای. تیم حقوقی ترامپ در تلاش است تا با درخواستی که در ماه مارس ارائه شد، این پرونده را خنثی کند تا بسیاری از شواهد جمع‌آوری‌شده را ابطال کند و خانم خانم را پرتاب کند. ویلیس قبل از هرگونه اتهامی از پرونده خارج شد.

ام‌اس. دفتر ویلیس بیش از دو سال را صرف تحقیق در مورد دخالت غیرقانونی رئیس جمهور سابق و متحدانش در انتخابات 2020 جورجیا کرده است. ترامپ به سختی از بایدن باخت. هیئت منصفه بزرگ ویژه ای که تقریباً هفت ماه شواهدی را در این پرونده شنیده بود، بیش از 12 نفر را برای کیفرخواست توصیه کرد و سرپرست آن در مصاحبه ای با نیویورک تایمز در فوریه به شدت اشاره کرد که آقای. ترامپ در میان آنها بود.

ام‌اس. ویلیس اکنون باید از یک هیئت منصفه بزرگ برای هر اتهامی که قصد دارد درخواست تأیید کند.

خانم. ویلیس گفت که کارمندان دفتر خود را حدود 70 درصد کاهش می دهد و در روزهایی که هیئت منصفه بزرگ از 31 جولای تا اوت تشکیل می شود، به کار از راه دور متکی است. 18.

او گفت که در برنامه کار از راه دور استثناهایی وجود خواهد داشت، از جمله «تیم رهبری من» و «همه بازرسان مسلح».

ام‌اس. ویلیس در این نامه خاطرنشان کرد که اکثر قضات در هفته 31 ژوئیه در یک کنفرانس قضایی شرکت خواهند کرد. 7 و دوشنبه آگوست 14.”

سال گذشته خانم ویلیس به دفتر صحرایی آتلانتا FBI نامه نوشت و خواستار ارزیابی خطر دادگاه شهرستان در مرکز شهر آتلانتا شد و از آژانس درخواست کرد که “منابع حفاظتی را برای شامل اطلاعات و ماموران فدرال فراهم کند.”

او در نامه سال گذشته خاطرنشان کرد که آقای … ترامپ در جریان تظاهراتی در تگزاس در ژانویه 2022، دادستان‌هایی را که از او تحقیق می‌کردند، «افراد شرور و وحشتناک» نامیده بود و خواستار تظاهرات در شهرهایی شده بود که در آن تحقیقات از او انجام می‌شد. کیفرخواست جنایی اخیر او در شهر نیویورک، به اتهامات مربوط به پرداخت های پولی که به یک ستاره فیلم های مستهجن انجام شده بود، عمدتاً بدون حادثه انجام شد.

معترضان مسلح طرفدار ترامپ در چند هفته پس از انتخابات 2020 چندین بار در اطراف ساختمان کنگره ایالت جورجیا ظاهر شدند. ترامپ و متحدانش به تقلب در انتخابات متهم شدند. حداقل در یک مورد، معترضان مسلح نیز در خیابان ها حضور داشتند.

ام‌اس. ویلیس که برخی از کارکنان خود را جلیقه ضد گلوله پوشانده است، به وضوح نگران احتمال ناآرامی پس از هر گونه کیفرخواست در تحقیقات ترامپ است. او در نامه ای که ماه گذشته به کلانتر محلی ارسال کرد، از “نیاز به افزایش امنیت و آمادگی در ماه های آینده به دلیل این اطلاعیه معلق” نوشت.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel