فیسبوک در محافظت از نوجوان شکست خورد، کاربران اینستاگرام، کارگر سابق سناتورهای آمریکایی & National Globalnews.ca

یکی از کارمندان سابق متا روز سه‌شنبه در مقابل یکی از کمیته‌های فرعی سنای ایالات متحده شهادت داد و مدعی شد که شرکت مادر فیس‌بوک و اینستاگرام از آزار و اذیت و سایر آسیب‌های نوجوانان در پلتفرم‌های خود آگاه بوده، اما نتوانسته به آنها رسیدگی کند.

او گفت که این کارمند، Arturo Bejar، از سال 2019 تا 2021 روی رفاه اینستاگرام کار می کرد و قبلاً مدیر مهندسی تیم محافظت و مراقبت فیس بوک از سال 2009 تا 2015 بود.

بیجار در برابر کمیته فرعی حریم خصوصی، فناوری و قانون سنا درباره رسانه های اجتماعی و تأثیرات آن بر سلامت روان نوجوانان شهادت داد.

او در بیانیه‌ای کتبی گفت: «زمان آن رسیده است که عموم مردم و والدین متوجه میزان واقعی آسیب‌هایی هستند که این «محصولات» می‌توانند ایجاد کنند، و زمان آن رسیده است که کاربران جوان ابزارهایی برای گزارش و جلوگیری از خشونت آنلاین داشته باشند. قبل از جلسه دادرسی موجود است.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

شهادت بجار در بحبوحه فشار دو حزبی در کنگره برای تصویب قانونی است که به پلتفرم های رسانه های اجتماعی نیاز دارد تا ابزارهایی را برای محافظت از کودکان آنلاین در اختیار والدین قرار دهند.

1:55 #محافظت یا #PRGimmick؟ اینستاگرام ویژگی های ایمنی جدیدی را برای ایمن نگه داشتن نوجوانان ارائه می کند

بجار در این جلسه گفت که هدف از کار او در متا تأثیرگذاری بر طراحی فیس بوک و اینستاگرام برای تشویق کاربران به انجام رفتارهای مثبت و ارائه ابزارهایی برای جوانان برای مدیریت تجربیات منفی بود.

متا در بیانیه‌ای گفت که متعهد است از جوانان آنلاین محافظت کند و به حمایت خود از همان نظرسنجی‌های کاربران که Bejar در شهادت خود اشاره کرد و ایجاد ابزارهایی مانند هشدارهای ناشناس درباره محتوای بالقوه توهین‌آمیز اشاره کرد.

متا در بیانیه‌ای گفت: «هر روز افراد بی‌شماری در داخل و خارج از متا در حال کار بر روی چگونگی کمک به جوانان در حفظ امنیت آنلاین هستند. “همه این چیزها در جریان است.”

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

بجار به سناتورها گفت که مرتباً با مدیران ارشد شرکت از جمله مدیرعامل مارک زاکربرگ ملاقات می کند و در این مدت از آنها حمایت می کند. او گفت، با این حال، بعداً به این نتیجه رسید که رهبران تصمیم گرفته اند «به این موضوع بارها و بارها رسیدگی نکنند».

در ایمیلی در سال 2021، بجار به زاکربرگ و سایر رهبران داده داخلی اشاره کرد که 51 درصد از کاربران اینستاگرام تجربه بد یا مضری را در هفت روز گذشته در این پلتفرم گزارش کرده اند. در میان این گروه، 24.4 درصد از نوجوانان 13 تا 15 ساله گزارش کردند که پیشرفت های جنسی ناخواسته دریافت کرده اند.

در حال حاضر روند

  • ایوان الینگسون، “نگهبان خواهرم” و “ستاره کودک” “CSI: Miami” در 35 سالگی درگذشت.

  • یک حمله 45 دقیقه ای اورکا یک قایق تفریحی دیگر را در نزدیکی مراکش غرق کرد

1:14 پس از اینکه گزارشگر فیس بوک ادعاهای سود شرکت را محکوم کرد، کاخ سفید می گوید “خود تنظیمی کار نمی کند”

یک سند جداگانه نشان داد که 13 درصد از همه کاربران 13 تا 15 ساله اینستاگرام که مورد بررسی قرار گرفتند، گفتند که پیشرفت های ناخواسته دریافت کرده اند.

بیجار همچنین به مدیران گفت که برای دختر 16 ساله‌اش نظرات و عکس‌های زننده بدون ابزار مناسب برای گزارش تجربیات به شرکت ارسال شده است. وجود این ایمیل ابتدا توسط وال استریت ژورنال گزارش شد.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

بجار در شهادت خود گفت که در یک جلسه، مدیر ارشد تولید متا، کریس کاکس، توانست آمار دقیق آسیب نوجوانان را از بالای سر خود بیاورد.

بجار گفت: “من آن را ناامیدکننده دیدم زیرا به این معنی بود که آنها می دانستند و به آن عمل نمی کردند.” بیجار هفته گذشته با دو سناتور که از قانون ایمنی آنلاین کودکان حمایت می کنند ملاقات کرد و گفت که او شواهدی را به اشتراک گذاشت که مدیران متا آسیب هایی را که جوانان در پلتفرم های این شرکت تجربه می کنند نادیده می گیرند.

(گزارش توسط کتی پل؛ ویرایش توسط کنت لی، آرورا الیس و سینتیا اوسترمن)

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما