مذاکره کننده سازمان ملل خواستار سازش در جستجوی صلح به خاطر همه مردم سوریه است.

در درخواست فوریت بیشتر برای حل و فصل جنگ سختی که 12 سال پیش در این ماه آغاز شد و صدها هزار کشته و میلیون ها آواره برجای گذاشت، آقای او. پدرسن اصرار داشت که ادامه انفعال را نمی پذیرد در مورد فشار رهبری سازمان ملل برای دولت و مخالفان سوریه برای توافق بر سر قانون اساسی جدید سوریه.

نیاز به مشارکت

“ما به الف نیاز داریم فرآیند سیاسی احیا شده، عملگرا و نتیجه گرافرستاده ویژه گفت، که در آن همه بازیگران کلیدی برای باز کردن فرصت‌ها در مناطق زلزله‌زده و باز کردن احتمالات گسترده‌تر مشارکت می‌کنند، در حالی که اظهار داشت که برای بیش از یک دهه، تمایل کمی در داخل کشور جنگ‌زده وجود داشته است. و در سطح بین المللی با تلاش های سازمان ملل متحد برای تضمین آینده ای صلح آمیز برای سوری ها درگیر شود.

علیرغم این موانع پایدار، مذاکره کننده سازمان ملل تاکید کرد که چگونه فاجعه زمین لرزه 6 فوریه که شمال غرب سوریه را تحت تاثیر قرار داد و حدود 6000 نفر را کشت. تغییر طرز فکر و مواضع دیرینه ژئوپلیتیک که در راه صلح ایستاده اند.

این مورد به طور قابل توجهی بود با توجه به تضمین دسترسی بیشتر به کمک های بین المللی به منطقه عمدتاً تحت کنترل مخالفانو کاهش تحریم ها علیه دولت سوریه، آقای. پدرسن به خبرنگاران گفت.

خانواده های آواره زلزله به طور موقت در چادرهای عزیز سوریه اسکان داده شده اند.

خانواده های آواره زلزله به طور موقت در چادرهای عزیز سوریه اسکان داده شده اند.

چشم انداز پیشرفت

وی افزود: «ما عملاً در پیامدهای زلزله شاهد گام‌های بشردوستانه از همه طرف‌ها بوده‌ایم فراتر از موقعیت های قبلی حرکت کرد، حتی اگر به طور موقت،” آقای. پدرسن گفت. «یک ماه پیش، هیچ چشم‌اندازی برای باز شدن گذرگاه‌های مرزی بیشتر یا اقداماتی برای کاهش تحریم‌ها به شکل ملموس وجود نداشت. ما هر دو حرکت را دیده ایم اکنون.”

رویکرد جدید

فرستاده ویژه با اذعان به اینکه پیامدهای ژئوپلیتیکی ناشی از تهاجم روسیه به اوکراین، تلاش های سازمان ملل برای تشکیل نهمین نشست کمیته قانون اساسی در ژنو را پیچیده کرده است، توضیح داد که به تلاش خود برای از سرگیری نشست ها در این شهر سوئیس ادامه داده است.

تا زمانی که روس ها نمی خواهند به ژنو بیایند، دولت سوریه نمی خواهد به ژنو بیایداو گفت.

فرستاده ویژه گفت که در همان زمان، یک استراتژی دیپلماتیک جدید ممکن است به ثمر بنشیند ابتکار “گام به گام” که دولت سوریه و جامعه بین المللی را درگیر می کند – «آمریکایی‌ها، اروپایی‌ها و اعراب» با بیان اینکه «آماده انجام چه کاری هستند» تا «به‌گونه‌ای که قابل تأیید باشد» پیشرفت حاصل شود.

“هیچ یک از بازیگران موجود یا گروهی از بازیگران نمی توانند این درگیری را برای مدت طولانی حل کنند.” پدرسن ادامه داد. دولت نمی تواند، مخالفان نمی توانند، بازیگران آستانه نمی توانند، منطقه عربی به تنهایی نمی توانند و بازیگران غربی به تنهایی نمی توانند این مناقشه را حل کنند… زلزله به خودی خود نشان داد که اگر اراده سیاسی وجود داشته باشد، گام های مثبت امکان پذیر است

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel