مطالعه هشدار می دهد خاموشی فونیکس در موج گرما بیمارستان ها را تحت الشعاع قرار می دهد

یک مطالعه جدید نشان می دهد که اگر خاموشی چند روزه در فونیکس با موج گرما همزمان شود، تقریباً نیمی از جمعیت برای گرمازدگی یا سایر بیماری های مرتبط با گرما به مراقبت های اورژانس نیاز دارند.

در حالی که فونیکس افراطی ترین مثال بود، این مطالعه هشدار داد که شهرهای دیگر نیز در معرض خطر هستند. از سال 2015، تعداد خاموشی های بزرگ در سراسر کشور بیش از دو برابر شده است. در عین حال، تغییرات آب و هوایی به بدتر شدن امواج گرما و افزایش موارد آب و هوای شدید در سراسر جهان کمک می کند.

این مطالعه که روز سه‌شنبه در ژورنال علوم و فناوری محیطی منتشر شد، نشان می‌دهد که اگر طوفان، حمله سایبری یا طوفان بادی برق را در طول موج گرما قطع کند و هزاران تهویه مطبوع را از بین ببرد، خطر برای شهرها بیشتر می‌شود.

بر اساس تحلیلی که در این ماه منتشر شد، تابستان امسال، دو سوم آمریکای شمالی، از جمله جنوب غربی، ممکن است دچار کمبود در شبکه برق شوند، به ویژه در دوره های گرمای شدید که تقاضا برای تهویه مطبوع افزایش می یابد و منابع را تحت فشار قرار می دهد. کیت گالیگو، شهردار فینیکس، از دولت فدرال خواسته است تا گرمای شدید را به فهرست بلایایی مانند سیل و طوفان که می‌تواند موجب اعلام فاجعه فدرال شود، اضافه کند.

تجزیه و تحلیل جدید نشان داد که فونیکس، که برای خنک نگه داشتن ساکنان در گرمای بیابان به شدت به تهویه مطبوع وابسته است، اگر خاموشی در سراسر شهر در طول موج گرما به مدت دو روز ادامه داشته باشد و به تدریج برق دوباره برقرار شود، تلفات جانی و بیماری‌های زیادی را تجربه خواهد کرد. سه روز آینده.

بر اساس این سناریو، تخمین زده می‌شود که 789600 نفر برای بیماری‌های مربوط به گرما به مراقبت‌های بخش اورژانس نیاز داشته باشند، که سیستم بیمارستانی شهر را که تنها 3000 تخت بخش اورژانس دارد، تحت تأثیر قرار می‌دهد. طبق این مطالعه، حدود 12800 نفر در فینیکس خواهند مرد.

برایان استون جونیور، نویسنده اصلی این مطالعه و استاد دانشکده برنامه ریزی شهری و منطقه ای در جورجیا گفت: “من این را احتمالاً بزرگترین خطر مرتبط با آب و هوا توصیف می کنم که می توانیم تصور کنیم: خاموشی در طول موج گرما.” موسسه فناوری.

برای پیش‌بینی اثرات اتلاف طولانی‌مدت برق در طول گرمای شدید، محققان دمایی را مدل‌سازی کردند که ساکنان آتلانتا، دیترویت و فینیکس به صورت ساعتی در معرض آن قرار می‌گیرند، اگر برق در طول موج گرما روشن بود و اگر نبود. .

محققان با بررسی دمای گذشته در این سه شهر شروع کردند. در فونیکس، آنها دمای موج گرمای جولای 2006 را تجزیه و تحلیل کردند، زمانی که میانگین حداکثر دما 113 درجه بود.

سپس محققان تخمین زدند که دما در صدها نقطه در سراسر شهرها چقدر خواهد بود، نه فقط در فرودگاه، جایی که معمولا دما در آن اندازه گیری می شود.

آنها دمای داخل ساختمان‌های مسکونی مختلف را تخمین زدند و از نظرسنجی‌های سالانه جمع‌آوری‌شده توسط وزارت کار ایالات متحده برای مدل‌سازی مدت زمانی که ساکنان احتمالاً در داخل و خارج از خانه سپری می‌کنند، بسته به سن، جنس، شغل و درآمدشان استفاده کردند. و نویسندگان از داده‌های سرشماری برای فاکتور در ترکیب نژادی این سه شهر استفاده کردند. استون گفت.

در آتلانتا، 11600 نفر یا حدود 3 درصد از جمعیت، اگر موج گرمای پنج روزه با خاموشی چند روزه همزمان شود، به مراقبت های بخش اورژانس نیاز دارند. این شهر تنها حدود 2000 تخت اورژانس دارد و دانشمندان تخمین زدند که شش نفر در آتلانتا در طول بحران های دوگانه جان خود را از دست خواهند داد.

این تیم که شامل محققانی از دانشگاه ایالتی آریزونا و دانشگاه میشیگان نیز بود، دریافت که ۲۱۶ نفر در جریان موج گرما و قطع برق در دیترویت جان خود را از دست خواهند داد.

محققان به محدودیت های خاصی در یافته های خود اذعان کردند. به عنوان مثال، مدل آنها فرض می‌کرد که مردم در طول موج گرما و خاموشی خاموش می‌مانند. نویسندگان خاطرنشان کردند که در واقعیت، برخی از مردم می‌توانند جابه‌جا شوند و کارگران اورژانس سعی می‌کنند ساکنان را تخلیه کنند و ژنراتورهای برق را در مراکز خنک‌کننده راه‌اندازی کنند.

کریستی ال ابی، استاد مرکز بهداشت و محیط زیست جهانی دانشگاه واشنگتن، که در این تحقیق شرکت نداشت، آن را “یک مطالعه کاملا تاثیرگذار” نامید که باید شهرها را تشویق کند تا در مورد راه هایی برای محافظت از ساکنان آسیب پذیر فکر کنند. از جمله زنان باردار، کارگران در فضای باز و مردم در جوامعی که دارای خط قرمز تاریخی هستند، که درختان کمتری دارند و روسازی های گرمای بیشتری دارند.

دیوید هوندولا، نویسنده این مطالعه و اولین مدیر پاسخ و کاهش حرارت فونیکس، گفت که در حالی که مقامات آنجا به شدت نگران بیماری‌ها و مرگ و میرهای احتمالی در طول موج گرما و خاموشی هستند، «این اولین بار است که ما تعدادی را مشاهده می‌کنیم. و بدیهی است که این عدد کاملاً هشدار دهنده است.»

به گفته این مطالعه، استراتژی‌هایی وجود دارد که می‌تواند به محافظت از ساکنان در هنگام خاموشی و امواج گرما کمک کند.

بر اساس این مطالعه، اگر شهرها به اندازه کافی درخت بکارند تا نیمی از خیابان هایشان را سایه بزنند، مرگ و میر در آتلانتا 14 درصد، در دیترویت 19 درصد و در فینیکس 27 درصد کاهش می یابد.

و اگر آنها “سقف های خنک” بسیار بازتابنده را روی هر ساختمان نصب کنند، مرگ و میر در آتلانتا 21 درصد، در دیترویت 23 درصد و در فینیکس 66 درصد کاهش می یابد.

اما از آنجایی که انتظار می رود تغییرات اقلیمی فرکانس، طول و شدت امواج گرما را افزایش دهد، این مطالعه پیش بینی می کند که مرگ و میر و بیماری حتی بیشتر افزایش یابد.

جین دبلیو بالدوین، استادیار علوم سیستم زمین در دانشگاه کالیفرنیا ارواین، گفت که یافته‌ها باید بر اهمیت سرمایه‌گذاری در یک شبکه الکتریکی قوی‌تر تأکید کند. این به جلوگیری از این خطر ترکیبی وحشتناک در زمان حال کمک می کند و در آینده با تشدید امواج گرما به پرداخت سود ادامه می دهد. بالدوین گفت.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel