معاملات تایید شکل دادن به مسابقات NCAA

رویز در مصاحبه اخیر خود گفت: “ما ترندستیم.”

رویز افزود: “من فکر می کنم هدف این است که اطمینان حاصل کنیم که از دیدگاه یک شرکت بازگشت سرمایه را دریافت می کنیم.” “در حالی که در همان زمان، دانش‌آموزان شهرت بیشتری پیدا کردند و ارزش NIL بیشتر شد، زیرا هر چه ارزش بازیکن بالاتر باشد، برای ما بهتر است.”

دریافت پول از مدرسه یا تقویت کننده در ازای شرکت در یک ورزش همچنان بر خلاف قوانین NCAA است. میامی این را به خوبی می‌داند، زیرا مدرسه در سال 2013 پس از آن که نوین شاپیرو، تقویت‌کننده‌ای که به خاطر طرح پانزی 900 میلیون دلاری زندانی شده بود، به NCAA گفت که او پول نقد و هدایای دیگر را به بسیاری از ورزشکاران میامی ارائه کرده، با تحریم‌ها مواجه شد.

موج قوانین ایالتی در سال 2021 به ورزشکاران اجازه داد تا از طریق پست‌های رسانه‌های اجتماعی، فروش امضا، ظاهر شدن، حمایت‌های مالی، معاملات تاییدیه و کلاس‌های آموزشی خصوصی یا اردوها سود ببرند. اکنون، بسیاری از مدارس دارای مجموعه‌های مجاور هستند که بودجه‌های تقویت‌کننده و کمک‌های مالی را برای ترتیب دادن معاملات و حمایت‌های ورزشی برای ورزشکاران ابداع می‌کنند.

هنگامی که ورزشکاران چنین قراردادهایی را امضا می کنند، مسئولیت مقدار مشخصی از تبلیغات، پست های رسانه های اجتماعی و سایر الزامات را بر عهده دارند. (وونگ، پک، و نگهبان میامی جردن میلر یونیفرم LifeWallet را پوشیده بودند در یک آگهی تبلیغاتی قبل از مسابقات کنفرانس خود.) بنابراین مقدار پولی که یک بازیکن به دست می آورد تا حد زیادی به میزان فالوورهای رسانه های اجتماعی آنها بستگی دارد.

اغلب، بهترین بازیکنان بیشترین فالوور را جمع می کنند، که می تواند باعث شود معاملات NIL به نظر برسد که تقویت کننده ها آشکارا برای بهترین ورزشکاران پول می پردازند.

رویز گفت که به دلیل پک و دویدن عمیق در مسابقات مردان و زنان توسط تیم های میامی، او بیشتر به LifeWallet توجه کرد و بازدهی “ده برابری” از سرمایه گذاری خود در ورزشکاران داشت.

افراد دیگری مانند رویز وجود دارند، اما آنها به این اندازه صریح نبوده‌اند، تا حدی به این دلیل که حضور تقویت‌کننده‌ها اغلب دورنمای ناخوشایند فساد را تداعی می‌کند. میامی از انجام تجارت از این طریق سود می برد، اما بخش ورزش علنا ​​از پذیرش رویز محتاط بوده است.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما