معرفی خدمات سئو بمب در سال

به همین دلیل اگر کاربران از طریق چندین کلمه کلیدی جذب صفحات سایت شما شوند، گوگل امتیاز بسیار بالایی را برای سایت در نظر می‌گیرد. یک بار سئوی داخلی برای همیشه ، بررسی ساختار صفحات سایت شما ، سئوی تکنیکال ، سرعت لود ، تمرکز صحیح بر روی کلمات کلیدی و هدف گذاری با دقت . سئو داخلی گام اول در سئو است که اگر به طور صحیح انجام نشود بالا آمدن سایت در گوگل غیر ممکن است . بهینه سازی سرعت لود ، سئو تکنیکال و تمامی این موارد در سئوی داخلی موثر هستند اما برای گرفتن بهترین نتیجه بررسی یک متخصص و داشتن همه موارد با هم میتواند شما را با سرعت از رقبا جلوتر ببرد . بدون شک سئو خارجی بدون یک پایه و سئو داخلی خوب امکان پذیر نیست .

زمانی که لینک یکی از صفحات سایت شما در سایر سایت ها قرار بگیرد. به مجموعه‌ای از تکنیک‌ها که بر اساس قوانین مشخص‌شده توسط موتورهای جستجو انجام می‌شود سئو کلاه‌سفید می‌گویند. این روش‌ها باعث می‌شود رتبه سایت به‌طور کاملاً طبیعی افزایش پیدا کند.

اگر شما این تکنیک را به خوبی در سایت خود پیاده سازی کنید، علاوه بر اینکه تعداد بک لینک های زیادی به دست خواهید آورد، خود را بهتر در معرض جستجوی ارگانیک هم قرار می دهید و نرخ کلیک سایت شما افزایش پیدا می کند. کلمه سئو (SEO) در واقع از مخفف عبارت  Search Engine Optimization   تشکیل‌شده است. سئو یا بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو مجموعه‌ای از تکنیک‌ها است که به‌کارگیری آن‌ها منجر به بهبود رتبه و جایگاه سایت در نتایج جستجو موتورهای جست‌وجوگر مانند گوگل می‌شود. تکنیک‌های مختلفی برای سئو می‌باشد، اما همگی دارای یک هدف هستند؛ هدف اصلی ما کسب بهترین جایگاه در گوگل است. در فرآیند بررسی سئو سایت، اختلال و مشکلات صفحات به خوبی پیدا می‌شوند و رفع این مشکلات باعث بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو گوگل خواهد شد. بدون تردید در تمام وب ‌سایت‌ها کسب نکردن نتایج دلخواه در موتورهای جستجوگر ارتباط مستقیم با ایجاد مشکلات فنی دارد.

بعضی سایت‌ها نیاز دارند که به جای یک زبان، به چند زبان تولید محتوا کنند؛ به بهبود این سایت‌ها برای موتورهای جستجو، سئو سایت چند زبانه می‌گویند. شاید تاکنون مقالاتی را به زبان فارسی تهیه کرده و در وبسایت خود قرار داده باشید؛ اما الان برای اینکه صدای خود را به مخاطبین سفارش بک لینک بیشتری برسانید، می‌خواهید این مقالات را به زبان‌های دیگری نیز در سایتتان منتشر کنید. عده ای بر این باورند که انجام سئو خارجی بر روی سایت ها تاثیر چندانی بر کسب رتبه ندارد. رعایت اصول سئو خارجی در کنار انجام سئو داخلی می توانید به بهبود سایت شما کمک کند.

به‌عنوان‌مثال برخی از افراد شروع به ساخت صفحات جعلی در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند فیس‌بوک، توئیتر، اینستاگرام، گوگل پلاس و.. این روش فعلاً ازنظر گوگل مشکلی ندارد و درواقع قابل‌شناسایی نیست. اما این بعید نیست که در آینده این روش هم لو برود و باعث جریمه شدن سایت شما توسط گوگل شود. همچنین ساده‌تر می توانید anchor text موردنظرتان را ساختار بدهید و به شیوه مطمئنی اولویت را به لینک داخلی خود بدهید و سپس به لینک های ورودی. مهم ترین نکته ای که برای ساخت لینک داخلی باید بدانید این است که به وسیله شبکه سازی در لینک سازی داخلی باید کاربران را به صفحات هدف برسانید. در غیر این صورت، لینک سازی اثرگذاری کمتری روی سئو سایت می گذارد.

در برخی موارد با توجه به نتایج جدید سایت، نوع استراتژی و برنامه ریزی‌ها قابل اصلاح یا تغییر می‌باشند. در شرایطی که هدف‌های جدید تعیین شود تمام این تغییرات در راستای افزایش رتبه سایت صورت می‌گیرد و اهداف جدید در برنامه محتوایی اضافه خواهد شد. از مهم‌ترین مراحل جهت برون سپاری سئو و بهینه سازی سایت‌های مختلف، تعیین اهداف و تحقق رسیدن خواسته‌ها و نظرات کارفرما است. کسب و کارهای مختلفی وجود دارند که برای گسترش زمینه کاری خود نیاز به همکاری با شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ دارند. اما انتخاب یک شرکت که صفر تا صد پروژه اجرا و پشتیبانی سئو سایت را تضمین نماید بسیار دشوار است. استراتژی به طور دقیق مسیر رسیدن به اهداف را مشخص کرده و تعیین کننده نوع عملکرد ما خواهد بود.

این ابزار علاوه بر بررسی سرعت، نقاط ضعف شما و راه‌کارهای بهبود آن‌ها را نیز بیان می‌کند. یعنی در سئو کلاه‌سیاه سعی در فریب دادن موتور جستجو و دور زدن قوانین داریم. این روش نسبت به سئو کلاه‌سفید زودتر نتیجه می‌دهد اما تأثیر آن ابدی نیست. گوگل مدام در حال به‌روزرسانی الگوریتم‌ها و ساخت الگوریتم‌های جدید برای شناسایی این‌گونه تکنیک‌ها می‌باشد.

برای دستیابی به موفقیت در نتایج جستجو، نیاز است که فعالیت‌هایی را انجام دهیم تا کاربران ارتباط بهتری با وب‌سایت برقرار کنند. قبل از شروع و انجام خدمات سئو سایت، ابتدا حوزه فعالیتی سایت و عملکرد رقبا را به دقت بررسی می‌کنیم تا با یک دید درست، بهترین استراتژی را برای سایت تدوین کنیم. به هر یک از فعالیت هایی که جهت بهینه سازی عناصر متفاوت وب سایت انجام می شود سئو داخلی می ‌گویند. شما برای افزایش رتبه سئو سایت و ترافیک سایت باید از سئو داخلی استفاده کنید. در این سئو بهینه سازی محتوا و همچنین  ایجاد کد های متفاوت انجام می گردد. یکی از بهترین تکنیک‌های لینک سازی خارجی 2023 استفاده از استراتژی Linkbait یا همان طعمه لینک است.

اما صرفاً تولید محتوا به چند زبان مختلف، نمی‌تواند شما را به هدف مورد نظر برساند. شما در کنار تولید محتوا به دو یا چند زبان زندۀ دنیا، باید قوانین سئو در مورد سایت‌های چند زبانه را نیز رعایت کنید. پس از طراحی سایت به صورت اختصاصی یا با استفاده از وردپرس باید اقداماتی برای قرارگیری آن در صفحه ی اول نتایج جست و جو انجام شود. به طور کلی می توان گفت سئو به معنای بهینه سازی موتور های جست و جو گوگل و روشی برای قرارگیری سایت ها در نتایج صفحه ی اول جست و جو به شمار می رود.

آزمون گویندگی یا ارسال نمونه کار

اما اگر همکارانتان و سایر مغازه‌ها از شما و خدماتتان تعریف کنند، تاثیرگذاری آن‌ها خیلی بیشتر خواهد بود. هنگامی که سایت‌های معتبر و قابل اعتماد به سایت شما لینک می‌دهند، موتورهای جستجو آن را به‌عنوان یک سیگنال مثبت در نظر گرفته و رتبه بهتری در نتایج جستجو به شما می‌دهند. اگر ما بتوانیم محصول یا خدمات کسب وکار خود را در زمان و مکانی مناسب، به مشتری پیشنهاد داده و آن محصول یا خدمات را به فروش برسانیم، یعنی توانستیم برای محصول خود بازاریابی انجام دهیم. با یک جستجوی ساده مقالات بسیاری پیدا می کنید که معتقدند محتوای اختصاصی و غنی نیازی به سئو ندارد، اما این سخن اشتباه است. اولین نکته ای که باید در سئو بیاموزیم این است که همزمان به کاربر و سئو اهمیت دهیم و تعادل درستی میان این دو برقرار کنیم.

لینک بیلدینگ فقط می تواند شما را تا یک جایی پیش ببرد و اگر می خواهید لینک های دریافتی تان رتبه شما را در SERP ها افزایش دهد، باید این لینک ها از سایت های معتبر و  مرتبط باشند. تغییرات در رتبه‌بندی موتورهای جستجو ممکن است به طور مداوم و در بازه‌های زمانی مختلف اتفاق بیفتد. این تغییرات می‌توانند تأثیر مستقیمی بر رتبه‌بندی وب‌سایت شما داشته باشند. سئو کلاه سیاه به مجموعه دستوراتی اشاره دارد که به منظور فریب، بازی و دستکاری های الگوریتمی موتورهای جستجو برای به دست آرودن رتبه بالاتر در گوگل انجام می گیرد.

سئوی سایت چند‌زبانه برای سایت‌هایی استفاده می‌شود که مخاطبان هدفشان به زبان‌های متفاوتی صحبت می‌کنند. در این سایت‌ها برای محتواهای هر زبان یک بخش جداگانه در نظر گرفته می‌شود. این بخش‌های جداگانه را می‌تواند به صورت ساب دامین و ساب فولدر ایجاد شوند. تگ hreflang در یک صفحۀ وبسایت به موتورهای جستجو می‌گوید که این صفحه نسخۀ جایگزینی از صفحۀ دیگری در سایت است که زبان متفاوتی دارد. تگ کنونیکال برای صفحات مشابهی که به یک زبان نوشته شده‌اند به کارمی‌رود.

اگر می خواهید بدانید که سئو چیست و با انواع آن آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را دنبال کنید. به‌عنوان‌مثال فرض کنید شما صاحب یک فروشگاه بوتیک لباس هستید و برای فروشگاه خود یک وب‌سایت طراحی کرده‌اید. بر اساس آمار، عبارت خرید لباس یا دیگر عبارت‌های مشابه حدود 8000 جستجو در ماه را دارد(این آمار فرضی است). برای خودِ شما نیز بارها شده، که این کلمه یا دیگر کلمات کلیدی مدنظر خود را جستجو کنید. بیش از 80% کاربران پاسخ خود را در همان صفحه اول نتایج و در همان گزینه‌های ابتدایی، پیدا می‌کنند. خیلی کم اتفاق می‌افتد که کسی در دیگر صفحات یعنی صفحه دوم و سوم و بالاتر دنبال جواب باشد.

البته لینک سازی خارجی خودش مثل یک شمشیر 2 لبه عمل میکند؛ منظورم این است زمانی که شما بلد نباشید چطور از آنها استفاده کنید؛ ممکن است به جای افزایش قدرت سئو، آن را نابود کنید. بنابراین حتما قبل از ساخت بک لینک به سراغ آموزش های مرتبط بروید. در سایت فرین آکادمی یک سری مقاله آموزشی رایگان به همراه ویدیو وجود دارد که میتوانید از آنها کمک بگیرید. برای پیاده سازی آنها در سایت میتوانید از افزونه های وردپرسی کمک گرفته یا با یک برنامه نویس در موردشان صحبت کنید.

از سوی دیگر متخصصانی را آموزش دهیم که با نتایج ارزش‌ آفرین و قابل‌ تحسین، فضای قابل اعتمادتری در اکوسیستم دیجیتال ایران خلق کنند. به کمک دوره سرچ کنسول گوگل، تمامی خطاهایی که سبب شده کرالرهای گوگل نتوانند به درستی صفحات سایت را بررسی و ایندکس کنند را رفع نمایید. باید خاطر نشان کنیم که انجام کیورد ریسرچ با سرچ کنسول، با تدریس عماد چابک یکی از سرفصل‌های مهم در این دوره است.

البته توجه داشته باشید که هریک از ابزارهای کاربردی در حوزه سئو، اطلاعات خاص و منحصربفردی را در اختیار ما قرار می‌دهد. در این زمان است که یک متخصص سئو با تحلیل داده‌ها می‌تواند بهترین استراتژی را برای سئوی سایت درنظر بگیرد. اولویت آژانس دی‌ام‌روم در وهله اول ارائه کیفیت و رضایت‌مندی صاحبان کسب و کار خواهد بود و به همین دلیل هزینه خدمات بهینه سازی سایت با توجه به بودجه درنظر گرفته شده شما پیش خواهد رفت. تیم سئو دی ام روم با داشتن علم و تجربه کافی در حوزه خدمات سئو و بهره‌بردن از متخصصان دلسوز توانسته به بهینه‌سازی بیش از 250 وب‌سایت کمک کند. انجام خدمات بهینه سازی سایت برای برخی از شرکت‌های نام آشنای داخلی سبب شده است که رزومه‌ای سنگین برای شرکت دی ام روم رقم بزند.

خرید لینک ممکن است راهی سریع و آسان برای افزایش رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو به نظر برسد، اما معایب قابل توجهی دارد که می تواند اثرات منفی طولانی مدت داشته باشد. هنگامی که لینک بازگشتی خریداری می کنید، اساساً سعی می کنید با افزایش مصنوعی تعداد لینک هایی که به سایت شما اشاره می کنند، الگوریتم های موتورهای جستجو را دستکاری کنید. Search Engine Optimization همان مخفف کلمه SEO است که در گذشته تنها معطوف به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را داشته اما امروزه بیشتر به این معنا است که ما برای رضایت مخاطبان سایت خود ارزش زیادی قائل هستیم. فاکتورهای زیادی روی سئوی سایت و تعیین جایگاه آن در موتور جستجوگر گوگل تاثیر دارد.

وجود لینک داخلی در وب‌سایت دسترسی کاربران به صفحات مختلف آن را آسان‌تر می‌کند. در ادامه یاد می‌گیرید این موضوع چطور در بهبود ناوبری وب‌سایت، ارتقای مطالب مهم و در نهایت کمک به درک عمیق‌تر مفاهیم موثر است. شبکه های اجتماعی به خودی خود تاثیری در رتبه سایت در موتورهای جستجو ندارند اما میتوانند به شما برای ارتباط با کاربران و مشتریان بالقوه کمک بسیاری کنند. در بالاتر درباره تکنیک‌های سئو کلاه‌سیاه و سئو کلاه‌سفید توضیح کامل دادیم.

در سال بعدی یعنی سال 2013 گوگل الگوریتم جدید تحت عنوان مرغ مگس‌خوار را به موتور جستجوگر خود اضافه کرد. با انتشار این الگوریتم، تحولات بزرگی روی نتایج گوگل به وجود آمد. درواقع الگوریتم مرغ مگس‌خوار گوگل بر روی نتایج جستجو شده کاربران تمرکز دارد و مرتبط‌ترین و دقیق‌ترین نتایج را به کاربران نمایش می‌دهد. ازاین‌رو به‌جای تمرکز کردن روی یک کلمه کلیدی خاص، باید واژه‌های هم‌معنی را نیز در نظر بگیریم.

آشنایی با تکنیک های لینک سازی خارجی 2023

این روش در بهینه سازی سایت تا زمانی که گوگل متوجه تکنیک‌ها و دستورالعمل‌های کلاه سیاه نشود کارایی دارد و به محض اینکه گوگل دریابد سئو کلاه سیاه در وب سایتی پیاده سازی شود، سایت جریمه خواهد شد و پنالتی می‌شود. خدمات سئو سفید روش‌های بهینه سازی وب سایت‌ها بوده که قوانین موتورهای جستجو را رعایت می‌کنند و از ماندگاری بالایی برخوردار هستند. اساسا محتوای اصولی، منظم و هدفمند که در راستای استراتژی سایت تولید شود از اصلی‌ترین مولفه‌های بهینه سازی سایت به شمار می‌رود. همچنین استفاده از کلمات کلیدی در محتوا تاثیر مستقیم در افزایش رتبه سایت دارد.

 • سئو فنی در واقع بهینه سازی هایی است که برای خزیدن بهتر موتورهای جستجو در سایت انجام می گیرد.
 • شما دوست عزیزی که می خواهید بهترین شرکت سئو را بشناسید، باید با مفهوم سئوی کلاه سفید (White Hat SEO)، سئوی کلاه سیاه (Black Hat SEO) و سئوی کلاه خاکستری (Grey Hat SEO) آشنا شوید.
 • همچنین مهارت، تجربه و دانش از عوامل مهم و تاثیرگذار در انجام خدمات سئو سایت حرفه ای می‌باشد.
 • نکته بعدی درباره بهینه‌سازی تصاویر، مربوط به انتخاب نام مناسب است.

منظور از زامبی پیج آن دسته صفحات است که محتوای به شدت اندکی داشته و ارزش سئو کمی دارند. توجه داشته باشید تشخیص مشکلات سایت و استفاده از فاکتورهای متناسب با نوع اختلال به وجود آمده در صفحات، تنها به دست افراد متخصص به درستی انجام خواهد شد. کارشناسان متخصص یک شرکت خدمات SEO سایت با برگزاری جلسات حضوری یا غیرحضوری در راستای به دست آوردن اهداف، برآورد هزینه و مدت زمان صفر تا صد پروژه به راحتی برنامه‌ریزی دقیقی را از ابتدای شروع کار تحویل کارفرما خواهند داد. ما موفقیت تیم و شرکت خودمان را مدیون برنامه ریزی و پلن های موفق شما بودیم.

این روش تا حدی مشکل است زیرا فرد باید بتواند به نوعی محتوا تولید کند که باعث جذب کاربر شود. محتوا های مناسب و جذاب باعث می شود کاربر به سایت شما لینک دهد. در نتیجه خزنده های گوگل سایت شما را معتبر می شمارند و به آن امتیاز می دهند. اما هنوز هم تعداد زیادی از دانشجویان، ارزش لینک های داخلی را نمی دانند. بله درست است که بک لینک ارزش بسیاری زیادی دارد و 30 درصد از سئو را تشکیل می دهد اما بهینه سازی ساختار لینک های داخلی نیز به همان اندازه تاثیر گذار است.

این روش‌ سئو از بهترین و مناسب‌ترین روش‌های می‌باشد، اما به مدت‌زمان مشخص، پیوسته و دائمی نیاز دارند تا در بهبود رتبه شما تأثیرگذار باشد. درست است که سئو کلاه‌سفید زمان می‌برد اما خیال شما را برای یک‌عمر راحت می‌کند. در این صورت است که شما اعتماد کامل گوگل را به دست می‌آورید و به این راحتی‌ها اعتماد و جایگاه شما از بین نمی‌رود.

اما با توجه به اینکه سایت Ahrefs رایگان نیست و برای استفاده نیاز به پرداخت هزینه دارد، پیشنهاد می‌کنیم از ابزار Screaming frog استفاده کنید. ما به لینک هایی فالو (Follow) می‌گوییم که در سایت ما حضور دارند . حالا زمانی که یک لینک فالو (Follow) در وب‌سایت شما قرار داشته باشد، ربات گوگل از طریق آن لینک به سایت مروبطه می‌رود، به او امتیاز می‌دهد و درواقع برای او یک لینک جویس (Link Juice) در نظر می‌گیرد. یعنی ما به ربات گوگل اجازه نمی‌دهیم که به آن لینک امتیاز دهد یا برای او لینک جویس در نظر بگیرد.

در مقابل اگر تلاش کنیم که با انتشار رپورتاژ آگهی و لینک‌سازی به این صفحه جایگاه‌ش را بهبود دهیم در واقع از سئو خارجی به عنوان یک تکنیک کلاه سیاه استفاده کرده‌ایم. مورد آخری که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر می‌خواهید با یک سایت دیگر جهت تکمیل محتوای وب‌سایت خود همکاری کنید . محتواهایی که در سایت شما وجود ندارد را به سایت دیگری لینک دهید؛ باید توجه داشته باشید که این کار باید دائمی انجام شود. یعنی اینکه اگر لینکی را در وب‌سایتتان قرار دادید و پس از مدتی آن را حذف کردید، گوگل برای شما امتیاز منفی در نظر خواهد گرفت. افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب سایت منجر به تجربه کاربری بهتر و بازدید بیشتر صفحات خواهد شد و در نتیج… از آن جایی که سئو معیارهای مختلفی دارد، یکی از مهم ترین معیارهایش کلمه کلیدی است.

برای لینک سازی خارجی نیز می‌توانید از دو روش کلاه‌سیاه و یا کلاه‌سفید استفاده کنید. روش‌هایی مانند خرید لینک‌های اسپم (خرید لینک از سایت‌های بی‌کیفیت) جزء تکنیک‌های سئو کلاه‌سیاه است. تولید محتوای جامع و باکیفیت که باعث می‌شود دیگر سایت‌ها از مقالات شما استفاده کنند و لینک سایت شمارا به‌عنوان منبع قرار دهند؛ از دسته تکنیک‌های سئو کلاه‌سفید برای لینک سازی و دریافت لینک بیلدینگ می‌باشد. اساسا در بهینه سازی و خدمات سئو seo، موتورهای جستجوگر برای سایت‌هایی که کاربرپسند هستند، امتیاز بیشتری در نظر می‌گیرند. یک سایت باکیفیت از محتوای اصولی، زیر ساخت فنی مناسب و بهینه سازی داخلی و خارجی تشکیل شده است که اگر وب سایتی تنها به یکی از این موارد توجه کند و سایر موارد را بهینه نکند، صفحات از رتبه خوبی در گوگل برخوردار نمی‌شود.

2 تا از بهترین مراجع در خصوص شناسایی بک لینک های سایتتان و یا سایت های رغیب، وبسایت های MOZ و Ahrefs می باشند که بر اساس شاخص هایی که دارند سایت شما را مورد ارزیابی قرار میدهند. برای بررسی عملکرد سایت خود در تلفن همراه می توانید از ابزار Mobile Test Friendly که توسط گوگل معرفی شده است استفاده نمایید. سئو خارجی می‎‌تواند شامل لینک سازی، ریپورتاژ، برندسازی و… باشد که باید با مهارت بسیار بالایی صورت بگیرد.

با استفاده از این ابزار تمام جزئیات مربوط به بک لینک های یک وبسایت قابل ردیابی و پیگیری است. مزارع لینک به سایت هایی گفته میشود که پر از لینک های خروجی هستند و به وبسایت یای مخلفی لینک داده اند. بعد از 7 سال سابقه در زمینه دیجیتال مارکتینگ تصمیم گرفته ایم در راه رشد و پیشرفت کسب و کار شما همراهتان باشیم و قدم به قدم مشاوره های مربوط را بهتون ارائه دهیم . از جمله خدمات اصلی ما می توان به مشاوره مارکتینگ ، مشاوره سئو یا بهینه سازی سایتتان و مشاوره اینستاگرام  اشاره کرد . سئو کلاه سفید یک اصطلاح رایج بین سئوکاران است که به مجموعه روش ها، تکنیک ها و استراتژی هایی که از قوانین و راهنمایی های موتورهای جستجو تبعیت می کند، می گویند.

 • لینک سازی و یا لینک بیلدینگ به عنوان یکی از مهمترین فعالیت های سئو خارجی شناخته می ‌شود.
 • هنگامی که لینک بازگشتی خریداری می کنید، اساساً سعی می کنید با افزایش مصنوعی تعداد لینک هایی که به سایت شما اشاره می کنند، الگوریتم های موتورهای جستجو را دستکاری کنید.
 • افرادی که شغل سئو کار را انتخاب می‌ کنند باید دانش خود را در مورد قوانین سئو افزایش دهند.
 • بردکرامب ها، لینک هایی هستند که به کاربر در صفحه محصول نشان میدهند دقیقا در چه بخشی از سایت قرار گرفته.
 • کنسول جستجوی گوگل یا همان گوگل وبمستر تولز، یکی از مهم‌ترین ابزارها است که هر وبمستر باید از آن استفاده کند.
 • خدمات سئو کلاه خاکستری با تکنیک‌های کلاه سیاه بسیار شباهت دارند، با این تفاوت که شناسایی این نوع دستورالعمل‌ها برای گوگل بسیار دشوار است.

در نتیجه فرصت این را دارید که در زمان مناسب به شمار زیادی از مخاطبان معرفی شوید‌. یکی از تکنیک های عالی برای بهبود سئوی سایت، Link Bait می باشد. به همین منظور ما در این مطلب قصد داریم شما را با تعریف Link Bait چیست و همچنین نحوه ساخت Link Bait آشنا کنیم. سئوی خارجی یا همان Off-page SEO مجموعه‌ای از امکانات است که در بیرون سایت انجام می‌دهیم تا جایگاه و رتبه خود را در نتایج گوگل بهتر کنیم. منظور از بیرون سایت یعنی سایت‌های دیگر و شبکه‌های اجتماعی است.

این تصور ممکن است بابت صرفه‌جویی در هزینه و یا هردلیل دیگر باشد. این افراد آگاه نیستند که ممکن است با یک اشتباه ساده، سرنوشت سایت تغییر کند و حتی تمامی زیرساخت‌های سایت از بین برود. خرید دامنه، خرید هاست، IP اختصاصی، مدیریت سایت‌ها، تقویت لینک‌سازی خارجی و به روزرسانی محتوا همگی فعالیت‌هایی هستند که زمان و هزینه زیادی از شما صرف می‌کنند. اگر هنوز به فکر ساخت شبکه خودتان هستید این نکته را در نظر داشته باشید که باید منابع مالی آن را تامین کنید. این یک روش عالی برای بهبود سئو سایت است که در آن میبایست محتوای منحصر به فرد و تحریک کننده برای جذب لینک ایجاد کنید. گوگل و سایر موتورهای جستجو از سیگنال های مختلفی برای تعیین کیفیت یک پست استفاده می کنند.

همچنین ارسال خبرنامه از طریق ایمیل و پیامک می‌تواند ارتباط مستمر کاربر با سایت را حفظ کرده و در آینده شانس ما برای حضور در گوگل دیسکاور و نمایش محتوای جدید به این گروه از این مخاطبین را افزایش دهد. اول اینکه به ما فرصت می‌دهد تجربه رسیدن به رتبه 1 گوگل در کسب و کار خود را داشته باشیم و درک کنیم که با سرمایه‌گذاری در سئو چه میزان مخاطب و درآمد خواهیم داشت. رنگ‌بندی تکنیک‌های سئو و تقسیم آنها به سفید، سیاه و خاکستری زاویه دیگری از تفکیک مفاهیم و نام‌گذاری است و نمی‌توانیم سئو کلاه سیاه را معادل سئو خارجی بدانیم.

سئو انواع مختلفی دارد که در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم. به طور کلی خدمات سئو حرفه‌ ای سایت در فاکتورهایی مانند لینک سازی، تجربه کاربری و محتوا تاثیرگذارتر است. این سه فاکتور از مهم‌ترین و موثرترین عناصر در افزایش رتبه سایت به شمار می‌رود. بسیاری از افراد برای بهینه سازی و سئو سایت به دنبال خدمات سئو ارزان می‌گردند. همانطور که می‌دانید بهینه سازی سایت‌ها در مدت زمانی بالای شش ماه قابل اجراست و تثبیت رتبه سایت ارتباط مستقیم به فعالیت ممتد بر روی سایت دارد. برای بهبود رتبه سایت باید از تکنیک‌ های سئو حرفه ای استفاده کنید.

 • سایت‌هایی که زمان بیشتری از شروع به کارشان می‌گذرد، نسبت به سایت‌هایی که تازه تأسیس‌شده‌اند، تاریخچه بیشتری دارند.
 • با توجه به اینکه وجود این اشکالات روی سئو سایت شما تاثیر زیادی دارد؛ پیشنهاد میکنم حتما برای سئو محصول، مقاله تگ کنونیکال را بخوانید و از استفاده کنید.
 • منظورم از صفحه یتیم چیست؟ منظور همان صفحاتی است که آنها را ساخته اما هیچ لینک داخلی برایشان ایجاد نکرده اید.
 • به این ترتیب، نیازها و سلیقه کاربر را در طراحی خود به خوبی لحاظ می‌کنند تا از رقابت و جلب رضایت یا توجه کاربر عقب نمانند.

به طوری که هر چه از گرافیک متناسب با متن بیشتر استفاده شود، درک مخاطب از مفهوم محتوا بالاتر خواهد رفت. محتواهای گرافیکی در میان کاربرانی که به دنبال محتوای تخصصی هستند از محبوبیت خاصی برخوردار است. خدمات سئو کلاه خاکستری با تکنیک‌های کلاه سیاه بسیار شباهت دارند، با این تفاوت که شناسایی این نوع دستورالعمل‌ها برای گوگل بسیار دشوار است. از بهترین بخش‌های خدمات seo کلاه خاکستری می‌توان به لینک‌دهی استاندارد و برطرف کردن مشکلات فنی سایت اشاره نمود. پیاده سازی خدمات سئو سایت یک فعالیت کاملا تخصصی است و نمی‌توان بدون تحقیق و توجه به سابقه و رزومه شرکت و یا فریلنسرها، سرمایه اصلی خود که سایت ماست را برونسپاری کنیم. رسانه‌های شخصی یا تحت مالکیت ما می‌توانند کمک زیادی به اعتبار برند ما کنند.

اگر با مشاوران و متخصصان سئو همکاری نداشته باشید نه تنها سایت از موتورهای جستجو رتبه بالا دریافت نمی‌کنند، بلکه امکان قرار گرفتن سایت در لیست سیاه گوگل نیز بالا می‌رود. همچنین سئو و بهینه سازی سایت‌ها در دسته تبلیغات کم هزینه با ماندگاری بالا قرار دارد که در مقایسه با سایر تبلیغات بسیار هدفمند پیش خواهد رفت. اشتباه بسیار اکثر صاحبان کسب و کار این است که تصور می‌کنند با اصول و قواعد سئو و بهینه‌سازی سایت آشنا هستند.

 • امروزه برای بهبود سئو سایت حرفه ای روش کلمات کلیدی زیاد، موثر نمی باشد.
 • یعنی ما به ربات گوگل اجازه نمی‌دهیم که به آن لینک امتیاز دهد یا برای او لینک جویس در نظر بگیرد.
 • محتوا های مناسب و جذاب باعث می شود کاربر به سایت شما لینک دهد.
 • سئو برای این به وجود آمده که به بهبود رویت و ارتباط سایت ها در زمان جستجوی موردی کمک کند.

منظورم عنوانی است که در آن از کلمه کلیدی اصلی صفحه استفاده کرده باشید، طول زیادی نداشته باشد و در نهایت اینکه کاربر را ترغیب به کلیک کند. به طور کلی خدمات سئو کلاه سیاه از مجموعه‌ی تکنیک‌ها و دستورالعمل‌هایی که دقیقا بر خلاف قوانین گوگل تشکیل شده است که در راستای اهداف گوگل پیش نخواهد رفت و باعث گمراه کردن موتورهای جستجوگر می‌شود. فاکتورهای زیادی در گوگل وجود دارد که به طور مستقیم باعث افزایش رتبه و امتیاز سایت‌ها می‌شود.

با این وجود از اهمیت ارتباط و هماهنگی لینک ها با موضوع و هدف سایت و صفحات خود غافل نشوید . زمانی که بر روی سئو داخلی سایت خود کار میکنید، تمام سعیتان این است که سایت خود را فوق العاده کنید. یکی از مهم ترین اقدامات سئو تکنیکال بهینه سازی کد های سایت ، افزایش سرعت سایت ، بهینه سازی تصاویر و کش اختصاصی از موارد مربوط به سئوی تکنیکال می باشد که توسط تیم میلان استودیو انجام خواهد شد. با انتشار متن مورد نظرتان تاثیر زیادی روی سئو سایت نخواهید داشت. اما این امکان را به وبلاگ نویسان می دهد تا متن محتوا را مشاهده کنید و این قابل مشاهده بودن منجر به بک لینک می شود. از موارد دیگر که در تجربه کاربر تاثیرگذار است، استفاده از لینک‌سازی‌های داخلی و ارتباط مقالات با یکدیگر می‌باشند.

ما در سئو ارزان به‌شما کمک می‌کنیم تا به بهترین ابزارهای لینک‌سازی و سئو دسترسی داشته باشید و سرعت و کیفیت کار خود را افزایش دهید. همانطور که بیان شد شروع و افزایش فروش اینترنتی دغدغه بسیاری از سایت‌های نوپا و تازه کار محسوب می‌شود. عموما سرعت بارگذاری سایت از عناصر تاثیرگذار در روند عملکردی صفحات می‌باشد. بدین معنا که اگر نمایش محتوا یک سایت با سرعت کمی همراه باشد، کاربران نه تنها از سایت خارج می‌شوند بلکه دیگر هیچ وقت به صفحات وب سایت باز نمی‌گردند.

همونطور که میدونید یکی از مهم ترین روش های سئو صفحات سایت، اینه که لینک های خوبی بهشون داده بشه. در واقع سئو درون صفحه یا سئو داخلی، پایه تمام تلاش‌های بهینه‌سازی می‌باشد و هر گونه تغییری در محتویات سایت در نتایج جستجو تاثیرگذار خواهد بود. همه‌ی افراد برای گسترش کسب و کار و برندینگ در گوگل و انجام سئو برای سایت به همکاری با کارشناسان متخصص و ماهر نیاز دارند که در نهایت سایت با افزایش رتبه و کاهش نرخ پرش مواجه شود.

به این صورت که در ازای تولید محتوا برای صفحه 404 آن سایت، بک لینک بگیرید. با اینکار، هم شما بک لینک دریافت می‌کنید و هم صفحه 404 آن سایت تبدیل به یک صفحه مفید و کاربردی برای کاربران می‌شود. کلمه Link Juice معادل فارسی دقیقی ندارد؛ ولی می‌توانیم بگوییم به معنای ارزش لینک است. اینگونه می‌توان بیان کرد، زمانی که شما در یکی از محتواهای وب‌سایت خود چندین لینک خارجی قرار می‌دهید، لینک جویس (Link Juice) یا ارزش لینک ها را با دادن Back Link به صورت Follow به سایت‌ خارجی منتقل می‌کنید.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما