میرا آندریوا تولد 16 سالگی و یک پیروزی شگفت‌انگیز دیگر در مسابقات آزاد مادرید را جشن می‌گیردCNN

میرا آندریوا، نوجوان روسی، آخر هفته تمام بود. روز شنبه او 16 سالگی خود را جشن گرفت و همچنین به پیشرفت چشمگیر خود در مسابقات آزاد مادرید ادامه داد.

آندریوا، رتبه بندی جهانی شماره 194 و یک وایلد کارت برای مسابقات، شماره جهانی را شکست داد. 19 Magda Linette 6-3 6-3 در زمین خاکی در اسپانیا.

طبق گزارش WTA، در اوایل هفته، آندریوا هفتمین بازیکن جوان این قرن بود که توانسته است یک 20 بازیکن برتر را شکست دهد. 14 بئاتریز حداد مایا در ست های مستقیم در دور دوم.

این روسی در مسابقات آزاد استرالیا نوجوانان امسال نایب قهرمان شد و اکنون 16 برد حرفه ای به نام خود ثبت کرده است.

حریف بعدی او آرینا سابالنکا قهرمان آزاد استرالیا است. پیروزی بر سابالنکا، شماره جهانی 2، در دور چهارم دوشنبه و نام این نوجوان بدون شک بیشتر شناخته می شود.

صعود روس به قدری سریع بوده که او هنوز هیچ تصویر یا بیوگرافی در وب سایت WTA ندارد.

به گزارش WTA، آندریوا به کانال تنیس گفت: «انتظار نداشتم اینجا باشم و در مرحله یک هشتم نهایی با سابالنکا بازی کنم.

من واقعاً از سطح خودم تعجب نمی کنم، زیرا می دانم که چگونه می توانم در زمین بازی کنم… اما البته، انتظار نداشتم اینجا باشم و تا این حد پیش بروم.”

روس گفت که او “چیزی برای از دست دادن” مقابل سابالنکا ندارد.

او گفت: “فقط باید به آنجا بروم و بهترین تنیس را که می توانم نشان دهم.” “هیچ فشاری برای من وجود ندارد.

“فکر می کنم فشاری روی او وجود دارد، زیرا او قرار است نقش یک دختر 16 ساله را بازی کند. به احتمال زیاد، ما در یک استادیوم بازی خواهیم کرد، بنابراین من برای انجام این کار هیجان زده هستم.”

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel