نواک جوکوویچ از BNP Paribas Open در بحبوحه ویزا انصراف دادCNN

شماره جهانی 1 نواک جوکوویچ از مسابقات باز این هفته BNP Paribas در ایندیان ولز انصراف داد، مسابقات روز یکشنبه اعلام شد که نشان می دهد درخواست ویزای او برای ورود به ایالات متحده ناموفق بوده است.

جوکوویچ که در برابر کووید-19 واکسینه نشده است، ماه گذشته گفت که امیدوار است “نتیجه مثبت” دریافت کند تا بتواند مجوز ویژه برای بازی در مسابقات در ایالات متحده را دریافت کند، جایی که بازدیدکنندگان بین المللی برای ورود باید واکسینه شوند.

نیکولوز باسیلاشویلی بازیکن گرجستانی در قرعه کشی جای جوکوویچ را گرفت.

قهرمان اوپن استرالیا روز جمعه پس از شکست مقابل دانیل مدودف در دبی با خبرنگاران گفت که “هنوز منتظر اخبار آمریکاست.”

وی افزود: اگر آمریکا نباشد، حدس می‌زنم خاکی بازی کنم. مونت کارلو احتمالاً تورنمنت بعدی است. اگر اینطور باشد، کمی مرخصی می‌گیرم، آماده می‌شوم.»

سی ان ان با نمایندگان جوکوویچ برای اظهار نظر در مورد خروج وی از ایندین ولز تماس گرفته است اما پاسخی دریافت نکرده است.

این مسابقات از روز دوشنبه آغاز و در 19 مارس به پایان می رسد.

هفته گذشته، US Open در یک توییت جوکوویچ یکی از “بزرگترین قهرمانانی است که ورزش ما تا به حال دیده است” و افزود که برگزارکنندگان گرند اسلم “امیدوارند” درخواست او برای ورود به کشور موفقیت آمیز باشد.

جوکوویچ سال را با شکست دادن استفانوس سیتسیپاس برای قهرمانی اوپن استرالیا آغاز کرد و با رکورد رافائل نادال که 22 عنوان قهرمانی گرند اسلم تک نفره را در لیست تمام دوران مردان کسب کرد، برابری کرد.

او می تواند رکورد نادال را در اوپن فرانسه در اواخر سال جاری پشت سر بگذارد، اگرچه این بازیکن اسپانیایی در ادامه بهبودی خود از مصدومیت به دنبال دفاع از عنوان خود خواهد بود.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel