هت تریک نیک سیما، Saginaw Spirit را به پیروزی مقابل شوالیه های لندن رساند & لندن Globalnews.ca

نیک سیما سه گل اول خود را در این فصل به ثمر رساند تا اولین هت تریک حرفه ای خود را به ثبت برساند.

بازی از ساعت 5:30 بعد از ظهر به ساعت 6 بعدازظهر منتقل شد تا تاخیری که شوالیه‌ها به دلیل ترافیک روی پل بلوواتر در مسیر خود به میشیگان داشتند، جبران شود.

دو تاخیر طولانی دیگر در طول بازی برای بررسی گل‌های بالقوه اسپیریت وجود داشت، اما هر دوی آنها برای لندن مفید بودند زیرا هر دو بار حکم داده شد که توپ وارد تور نایت نشود.

یکی از این بررسی‌ها در اولین دوره بدون گل بعد از اینکه دین لوکوس اهل میشیگان یک شوت محکم به نایتز زد، انجام شد، اما اوون ویلمور، دروازه‌بان لندنی این ضربه را مهار کرد. بررسی مشخص کرد که ویلمور می‌توانست توپ را از خط دروازه دور نگه دارد.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

هالتتونن از جکسون ادواردز از منطقه لندن بود که بازی دو بر یک با سم اوریلی را تایید کرد. هالتتونن از اوریلی به عنوان یک طعمه استفاده کرد و سپس با یک شوت مچ از کنار دروازه بان اسپیریت نولان لالوند گذشت تا در 1:28 وقت دوم بازی را 1-0 کرد.

نیکا سیما از Saginaw بازی را 44 ثانیه بعد به تساوی کشاند، اما هالتتونن دوم بازی را در 9:26 به برتری Knights بازگرداند.

بازیکن احتمالی سن خوزه شاکس، یک پوک بالا از ویل نیکول را در مرکز یخ کنترل کرد و به سمت خط کناری اسپیریت دوید، جایی که او یک layup سخت دیگر را از لالوند تخلیه کرد.

سیما برگشت و در حالی که 4:30 نیمه مانده بود به پایان رسید. سیما از سمت چپ تور لندن خوراکی گرفت و دومین گل خود را در این بازی و سال به ثمر رساند.

جوی ویلیس از Saginaw در اواخر بازی، بازی را روی یخ حکمرانی کرد، اما پس از بررسی ویدیویی که نشان داد توپ به تیرک برخورد کرد و به تور نرفت، در نهایت این تماس لغو شد.

Wildcats شاهد چرخش بازی به مدت دو دقیقه و 54 ثانیه برای شروع دوره سوم بودند و تیم ها با یکدیگر ترکیب شدند و چهار گل را به دست آوردند که وقتی چیپ ها در نهایت روی یخ Doe Events قرار گرفتند به پایان رسید. 4-4 مساوی شد.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

ابتدا، سیما یک هت تریک برای Spirit انجام داد و تنها 36 ثانیه بعد، جاکوب جولین، مهاجم شوالیه‌ها، در مسابقه‌ای برنده شد، که پس از اوایل بازی روی تخته بد نیست. جولین توپ را به دست گرفت و ویل نیکول اولین گل خود را در این فصل به ثمر رساند تا بازی را به تساوی بکشاند.

زین پاره در 3:23 از زمان سوم گلزنی کرد تا ساگیناو 4-3 پیش بیفتد، اما لندن کمی بعد از یک دقیقه پاسخ داد، زمانی که مکس مک کیو آیزایا جورج را در شکاف دزدید و دوباره نتیجه را مساوی کرد.

والنتین ژوگین مهاجم سابق گوئلف استورم در 7:20 دقیقه سوم گل برنده بازی را به ثمر رساند و سپس جوی ویلیس بازی را با یک تور خالی مهر و موم کرد.

در حال حاضر روند

  • فراخوانی سراسری به سازندگان نوشیدنی های انرژی زا در سراسر کانادا ضربه می زند

  • با برگ های تراشیده خداحافظی کنید. یکی از این جایگزین ها را برای حیاط تمیزتر امتحان کنید

روح بازی پنج دقیقه ای نایت را پس از یک ضربه پنالتی روی پی جی فورجیون به پایان رساند تا موقعیت خود را به عنوان بهترین واحد پنالتی کش در OHL محکم کند.

لندن با نتیجه 30 بر 28 ساگیناو را شکست داد.

The Spirits برای حمایت از تحقیقات سرطان سینه، پیراهن های صورتی را که برای این بازی پوشیده بودند به حراج گذاشتند.

فودی به Evangelista در نشویل می پیوندد

دو هم تیمی و کاپیتان سابق شوالیه ها دوباره با نشویل پرداتورز متحد شدند. The Preds ادعا کردند که لیام فودی در 21 اکتبر از گروه Columbus Blue Jackets آزاد شد.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

لوک اوانجلیستا و فودی به مدت دو فصل در لندن با هم بازی کردند و بخشی از تیم 2019-2020 بودند که در زمان تعطیل شدن لیگ هاکی انتاریو به دلیل همه‌گیری کووید-19، در میان نخبگان لیگ بودند.

فودی در 90 بازی با کلمب 9 گل و 19 امتیاز به ثمر رساند. او همچنین در 41 بازی با کلیولند هیولاهای لیگ هاکی آمریکا 35 امتیاز کسب کرد. اوانجلیستا اولین گل خود در این فصل را در 21 اکتبر در برابر سن خوزه شارکز به ثمر رساند. اوانجلیستا در فصل 2023/24 تاکنون در 6 بازی یک گل و دو پاس گل به ثبت رسانده است.

بالا

برنامه شوالیه ها بسیار شلوغ خواهد بود، اما بین 23 اکتبر تا 3 اکتبر، آنها دقیقا یک بازی خواهند داشت.

لندن در روز جمعه، 27 اکتبر در باغ های بادویزر در اتاوا 67 برگزار می شود. تیم 67 تیم بسیار عمیقی دارد و شروع به صعود به جدول رده بندی کنفرانس شرق کرده است.

آنها در 22 اکتبر امسال با نتیجه 4-1 سو گری هاوندز را شکست دادند تا چهارمین بازی خود را در پنج تلاش پیروز کنند.

پوشش از ساعت 6:30 صبح در 980 CFPL، در ww.980cfpl.ca و در Radioplayer Canada شروع می شود.

© 2023 Global News، بخشی از Corus Entertainment Inc.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما