هنر موضوع آسانی بود. تعریف رابطه آنها نبود.

به مدت هفت ماه، رابطه رابرت لورئانو هال و کوای یوئن چنگ باعث سوء تفاهم شد. آقای. هال فکر می کرد که با هم قرار می گذارند. ام‌اس. چنگ فکر می کرد آنها فقط دوست هستند.

هر دو اعتراف می‌کنند که در مورد احساسات خود نسبت به یکدیگر خجالتی و بی‌تفاوت هستند، که منجر به ارتباط نادرست شد.

آقای. هال می دانست که خانم را دوست دارد. چنگ، که توسط امی می رود، مدت کوتاهی پس از اولین ملاقات آنها در نوامبر 2019. دو سال بعد، در ژوئیه 2021، او به آنها پیشنهاد داد که “عمداتر با یکدیگر آشنا شوند.” این روشی بود که از او خواست بیرون بیاید. ام‌اس. چنگ مطمئن نبود منظور او چیست، اما او موافقت کرد و فرض کرد که آنها به سادگی به دوستی خود ادامه خواهند داد. فقط در ژانویه 2022 آنها سرانجام در مورد وضعیت روابط خود با هم صحبت کردند.

آنها اولین بار در سال 2019 ملاقات کردند، زمانی که خانم. چنگ از تایپه، تایوان در جستجوی آموزش هنر و فرصت‌های اطلاع‌رسانی به جامعه بازدید می‌کرد. یکی از دوستان مشترک به او پیشنهاد داد که با آقای. هال چون هر دو به تلاقی هنر و ایمان علاقه داشتند. در آن زمان، آقای هال به عنوان کیوریتور در گالری آرترو کار می کرد.

آقای. هال، 40 ساله، در وست پالم بیچ، فلوریدا بزرگ شد و در سال 2009 به تایپه نقل مکان کرد. او از سال 2015 بین تایپه و هنگ کنگ زندگی می کند. چنگ 35 ساله اهل هنگ کنگ است.

پس از اتصال به واتس اپ، آنها برنامه ریزی کردند تا از موزه کاخ ملی بازدید کنند. اونجا خانم چنگ تحت تأثیر وسعت دانش خود در مورد هنر چینی قرار گرفت.

ام‌اس. چنگ می‌گوید که تصور می‌کرد او از آن دو آگاه‌تر است، اما «وقتی به موزه رفتیم، او شروع به صحبت در مورد تمام جزئیات از مواد، تاریخچه آن نقاشی، و نوع جنبش هنری کرد. در آن زمان.»

پس از آن، آنها در یک رستوران ژاپنی در همان حوالی شام خوردند و در آنجا به عشق خود به هنر چینی پیوند خوردند.

ما می توانیم در مورد این نوع چیزها در سطح عمیق صحبت کنیم. هال گفت. “کسی که دوست دارد به موزه برود و واقعاً در مورد آن هیجان زده است – واقعاً عالی بود که کسی را داشته باشید که این موضوع را با او به اشتراک بگذارید.”

روز بعد، آنها به گالری Artrue رفتند و پس از آن، ساندویچ های کوبایی را در رستورانی در آن نزدیکی خوردند. آقای. او گفت: هال مشتاق بود تا “چشیدن طعم چیزی مربوط به زادگاه من” را به او نشان دهد.

ام‌اس. چنگ فقط آن دو روز در تایپه بود. پس از بازگشت او به هنگ کنگ، آنها از طریق واتس اپ در تماس بودند. او پیوندهایی را برای او ارسال کرد که فکر می‌کرد برای او جالب هستند، اما او فکر می‌کرد که او فقط می‌خواهد اطلاعات تصادفی را به عنوان یک دوست با علایق مشترک به اشتراک بگذارد.

در ژوئیه 2020، او برای تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آموزش هنگ کنگ به هنگ کنگ نقل مکان کرد. آنها تقریباً دو بار در ماه در موزه های مختلف ملاقات می کردند و حول احساسات خود نسبت به یکدیگر می رقصیدند. او نمی‌خواست «خیلی واضح» در مورد علاقه‌اش به او صحبت کند و مستقیماً از او بخواهد، اگرچه او نیز او را دوست داشت.

در ژوئیه 2021، اندکی قبل از پرواز به تایپه، سرانجام سعی کرد احساسات خود را نسبت به او ابراز کند. او گفت: «چیزی که می‌خواستم بیان کنم این بود: ببین، من واقعاً تو را دوست دارم، فکر می‌کنم آدم بزرگی هستی، می‌خواهم شما را بهتر بشناسم». “آیا ممکن است از طریق اسکایپ عمداً یکدیگر را بشناسیم؟” او افزود: “با این حال، من این را خوب بیان نکردم.”

در عوض، او فکر کرد که او به آنها پیشنهاد می کند که دوستی خود را بیشتر توسعه دهند. او گفت: «راهی که او به من گفت خیلی غیرمستقیم بود. بعدها همیشه می گفتم که او چینی تر از من است.

پس از آن، آنها تماس‌های هفتگی اسکایپ داشتند، اما دیدگاه‌های متفاوتی در مورد آنچه اتفاق می‌افتاد داشتند.

او حتی در آگوست 2021 به این موضوع اشاره کرد که روزی دوست دارد در جزیره جنوب جنوبگان در جنوب جورجیا و جزایر ساندویچ جنوبی ازدواج کند. این قرار بود اشاره ای به این باشد که رابطه آنها به کجا می رود، “اما از دیدگاه او، دقیقاً مانند “خوب، این یک واقعیت جالب است” بود. هال گفت.

او در ژانویه 2022 به هنگ کنگ بازگشت و در یک هتل قرنطینه در محله خود، Tsuen Wan اقامت کرد. پس از خواندن داستان هایی در مورد افرادی در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ که دوربین دوچشمی خریدند تا یکدیگر را از آن سوی حصار ببینند، به آنها الهام شد که کاری مشابه انجام دهند. او در هتل در یک طبقه مرتفع در طبقه 30 چیزی بود و او بیرون از ساختمان در خیابان می ایستاد.

او گفت: «ما سعی کردیم دست تکان بدهیم، اما من خیلی کوچک بودم،» و پنجره های زیادی وجود داشت. او شب ها چراغ ها را روشن و خاموش می کرد تا او بداند در کدام اتاق است و در نهایت توانست با شمردن جعبه های کوچک خیابان، موقعیت پنجره اش را پیدا کند. از این به بعد ساعت‌ها با دوچشمی در دست صحبت می‌کردند.

با این حال، در این مرحله، خانم چنگ هیچ سرنخی نداشت که آنها با هم قرار ملاقات می گذارند. او منتظر بود تا او چیزی بگوید، اما او گفت: “بسیار صبور است.” مانند کاری که برای نقاشی چینی انجام دادم، روند بسیار کندی است.

اواخر همان ماه، او را به جشن سال نوی چینی خانواده‌اش دعوت کرد. از او پرسید: نقش تو چیست؟ او پاسخ داد: دوست پسر.

خانم “همه ابرهای من پاک شدند.” چنگ گفت.

آن روز، آنها در مورد اینکه چه تاریخی باید به عنوان تاریخ سالگرد آنها حساب شود صحبت کردند. او گفت ژوئیه 2021، همان زمانی بود که به او یک داستان مبهم در مورد گذراندن “زمان عمدی” با هم داد.

خانم “همه ابرها برگشتند.” چنگ گفت. «من می‌گفتم «چی؟» بنابراین، آن‌ها صحبت کردند و سوء‌ارتباطات گذشته فاش شد. در نهایت، هر دو در یک صفحه بودند.

در اینجا تعداد بیشتری از ستون‌های Vows را تماشا کنید سوگند تمام پوشش عروسی، رابطه و طلاق ما را اینجا بخوانید.

آقای. هال فارغ التحصیل لیسانس علوم انسانی از موسسه فناوری ماساچوست، مدرک کارشناسی ارشد در رشته رسانه خلاق از دانشگاه سیتی هنگ کنگ، و مدرک کارشناسی ارشد در آموزش زبان چینی به عنوان یک زبان بین المللی از دانشگاه آموزش هنگ کنگ است. ام‌اس. چنگ از دانشگاه باپتیست هنگ کنگ با مدرک لیسانس در هنرهای تجسمی فارغ التحصیل شد.

او اکنون مترجم یک شرکت معماری Kris Yao Artech است. ام‌اس. چنگ هنرمند و طراح شرکتی است که او به نام Overlapping Creations ایجاد کرده است.

در آوریل 2022، او پیشنهاد خود را در Cheung Chau، یک جزیره کوچک در جنوب غربی جزیره هنگ کنگ، پیشنهاد داد، در غروب خورشید در ساحل

در 14 مارس، در میانه یک سفر دریایی 20 روزه، این زوج در کلیسای Grytviken در حین توقف در جنوب جورجیا و جزایر ساندویچ جنوبی ازدواج کردند. جیمز سینکلر، یک افسر دولتی، این مراسم را بر عهده داشت. آنها با هم، آقای را برآورده کردند. رویای هال برای ازدواج در جزیره عجیب و غریب.

چند ماه قبل، در دسامبر 3، آنها یک مراسم کلیسایی صمیمی در کلیسای انجیلی ماندارین هنگ کنگ داشتند.

در صبح مراسم کلیسا، آقای. هال و دامادهایش رفتند تا خانم را ببرند. چنگ در سوئیت هتلش بود، اما ساقدوش‌هایش آنها را مجبور کردند در یک سنت عروسی چینی شرکت کنند، که شامل یک سری چالش‌ها برای اثبات این موضوع است. او گفت: هال «لایق عروس بود».

آقای. هال و دامادهایش با پاکت های قرمز پر از پول به ساقدوش ها رشوه می دادند. آنها همچنین لباس های توتوس پوشیدند و رقص پنگوئن ها را به عنوان پیشرو برای عروسی قانونی این زوج در جنوب جورجیا و جزایر ساندویچ جنوبی، که محل سکونت چندین گونه پنگوئن است، اجرا کردند.

برای آخرین چالش، او عشق خود را به او در یک اعلامیه رسمی اعلام کرد، که “مستقیم ترین” او بود، خانم. چنگ گفت.

او خطاب به خانم گفت: «از همان روز اولی که با هم آشنا شدیم، لبخند و زیبایی شما مرا تحت تأثیر قرار داد. چنگ. در این سه سالی که همدیگر را می‌شناسیم، فکر و دلت را برای خدا دیدم.»


چه زمانی 14 مارس 2023

جایی که کلیسای گریتویکن، جورجیا جنوبی و جزایر ساندویچ جنوبی

اقیانوس های پنگوئن ها این زوج در صبح روز عروسی “صدها هزار پنگوئن” را دیدند. آقای دکتر “فقط مناسب بود که رویه کیک برای کیک عروسی دو پنگوئن ساخته شده از شکلات باشد.” هال گفت.

جشن گرفتن با غریبه ها از آنجایی که خانواده‌ها و دوستان ما نمی‌توانستند به جزیره جورجیا جنوبی برسند، ما فقط اطمینان داشتیم که سایر مسافران کشتی به ما ملحق می‌شوند و فضای جشن ایجاد می‌کنند. هال گفت. یکی از مسافران نوار خانم چنگ یک پنکه عتیقه به عنوان “چیزی قدیمی” و یک دستبند به عنوان “چیزی جدید”. این دو مورد با هم “چیزی قرض گرفته شده” بودند. از آنجایی که این زوج ساقدوش و داماد خود را همراه نداشتند، خدمه کشتی با خانم خانم پیاده روی کردند. چنگ به کلیسا. (آنها در 18 دسامبر با خانواده و دوستانشان در باشگاه Wanderers در ولینگتون، فلوریدا، زادگاه آقای هال پذیرایی داشتند. مادر، پدر و دو خواهر و برادر خانم چنگ از هنگ کنگ سفر کردند.)

زنگ های عروسی یکی از خدمه کشتی به محض دیدن خانم خانم شروع به زدن زنگ کلیسای گریتویکن کرد. چنگ حدود 300 فوت از ورودی فاصله دارد. آقای. هال و مهمانان کروز که در داخل کلیسا بودند، تصور می کردند که خانم. چنگ می خواست وارد شود. اما چند دقیقه طول کشید تا با لباس عروسش از مسیر سنگریزه منتهی به کلیسا عبور کرد و مردم داخل را گیج کرد… تا اینکه بالاخره وارد شد. آقای “من آرام، عصبی و در عین حال هیجان زده بودم.” هال گفت. خانم “در حالی که رابرت گیج شده بود، من از پیاده روی به سمت کلیسا با مناظر زیبا و زنگ های دوست داشتنی لذت می بردم.” چنگ گفت.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel