واقعیت درباره خودارضایی در سه دقیقه

برای افراد ناآشنا – که احتمالاً شامل بیشتر ما می شود – این عبارت ترکیبی از کلمات قاعدگی و خودارضایی است. هزینه‌های غیرمستقیم شامل هزینه‌های رفع هر گونه عارضه در درمان، هزینه‌های سفر بیماران و ساعات از دست دادن بهره‌وری ترک خود ارضايي است. این مجموعه همچنین شامل یک حلقه ارتعاشی است که گوپ از آن به عنوان یکی از براق‌ترین اسباب‌بازی‌ها برای تحریک پرینه در حین رابطه جنسی، بلوک قصابی 400 دلاری، یک بسته سس تند و لایه‌بردارهای صورت یاد می‌کند. اگر شریک زندگی شما درگیر است، حتما از اسباب بازی های جداگانه استفاده کنید، از کاندوم برای محافظت از اسباب بازی ها استفاده کنید، یا اگر اسباب بازی ها را به اشتراک می گذارید، آنها را بشویید. بله، این نظرسنجی توسط یک شرکت تولیدکننده اسباب‌بازی‌های جنسی انجام شده است که علاقه‌مند به خودارضایی افراد با اسباب‌بازی‌هایشان است – اما علم این پیشنهاد را تأیید می‌کند: یک مطالعه در سال 2013 نشان داد که ارگاسم می‌تواند گرفتگی‌ها و سردردهای خوشه‌ای را تسکین دهد که بسیاری از قاعدگی‌ها در دوره قاعدگی خود تجربه می‌کنند..

اگر نگران لکه دار شدن ملحفه ها هستید، یک حوله می تواند به جلوگیری از هر گونه آشفتگی که ممکن است تجربه کنید کمک کند. اما آخرین مزیت سلامتی: اگر مستعد ابتلا به عفونت‌های مجاری ادراری (UTIs) هستید، خودارضایی مزیت پنهان دیگری نیز دارد: خودارضایی می‌تواند از طریق فرآیند "چادر کردن"، که باز شدن دهانه رحم است، به پیشگیری از عفونت‌های دهانه رحم و عفونت‌های ادراری کمک کند. ژاک موریتز، مدیر پزشکی شهر نیویورک تیا، یک استارت آپ مراقبت سلامت زنان در سراسر کشور، گفت که این به عنوان بخشی از فرآیند برانگیختگی رخ می دهد. همه اینها گفته شد، اگر دست زدن به خود در طول قاعدگی آخرین کاری است که می خواهید انجام دهید، البته خوب است.

پولس به کلیسای قرنتس می نویسد: هر کاری که انجام می دهید، برای جلال خدا انجام دهید. در نیجریه، کلان‌کلیساهای انجیلی، مانند کلیسای مسیحی رستگار شده خدا و کلیسای ایمان زنده در سراسر جهان، شهرهای خودمختار با خانه‌ها، سوپرمارکت‌ها، بانک‌ها، دانشگاه‌ها و نیروگاه‌ها را ساخته‌اند. با این حال، برای برخی افراد، تمایل به خودارضایی می تواند بیش از حد یا اجباری باشد، تا جایی که احساس می شود این رفتار از کنترل خارج شده است. با این حال، در اوایل همان ماه، یک مقاله نظری در نیویورک تایمز بر حضور سوء استفاده جنسی از کودکان، و سایر اشکال فیلم‌برداری یا اشتراک‌گذاری شده بدون توافق در سایت تمرکز کرد. با این حال، برخی از خرابکاری ها برای شناسایی و تعمیر بسیار بیشتر طول می کشد. گراهام به آن‌ها یادآوری کرد که زنا، هیجان‌های بیشتری را در بر می‌گیرد.

او می‌گوید: «یک مطالعه نشان داد که زنانی که خودارضایی می‌کردند آستانه‌های درد بالاتری نسبت به زمانی که خودارضایی نمی‌کردند، داشتند، به این معنی که اگر به خود عشق می‌ورزید، ممکن است خیلی به دردهای پریودتان اهمیت ندهید.» به یاد داشته باشید: لذت حق شماست، چه پریود باشید و چه نباشید. دفعه بعد که به دنبال چیزی برای لذت بردن از خانه هستید، فقط از یک اسباب بازی ساخته شده برای بازی جنسی استفاده کنید. مانند هر مسکن دیگری، هر چه زودتر از آن استفاده کنید، موثرتر است. تا آنجایی که پورمانتو می‌گوید، زمخت است و می‌تواند از کار استفاده کند – فکر نمی‌کنم به این زودی‌ها از مزیت‌های "قاعدگی" در هنگام صبحانه استفاده کنم!

اول، اجازه دهید این سوال واضح را از سر راه برداریم: "قاعدگی" چیست؟ وقتی کاملاً شارژ شود، دو ساعت کامل بازی با 12 سطح شدت متفاوت خواهید داشت. بیتلز از اوایل دهه 1960، طرفداران زیادی را در شمال انگلستان به خود جلب کرد. مارک لویسون، مورخ بیتلز، می گوید که برخی از کسانی که در نمایش 27 دسامبر 1960 گروه در لیترلند شرکت کردند، ادعا می کنند که Beatlemania در آنجا "متولد" شده است، در حالی که باب وولر، که به طور مرتب گروه بیتلز را در غار کلاب لیورپول ارائه می کرد، در آگوست 1961 نوشت که آنها "چیزهای" هستند. که فریادها از آن ساخته شده است» و قبلاً در غار برای «مخاطبان تب دار» بازی می کردند. به محض اینکه احساس بدی کردید دست به کار شوید. و تأییدیه‌های حساب جدید را متوقف کرد تا اینکه در ابتدای سال جاری توانست پروتکل دقیق‌تری را توسعه و پیاده‌سازی کند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ترک خود ارضايي دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان