پائان 4 ماه زندگی، شوهر یک قاتل در خفا است

مرد میانسالی که متهم به قتل همسرش بود پس از 4 ماه دستگیر شد.

به گزارش ایران ساعت 18:30 روز سه شنبه 15 فروردین ماه ماموران کلانتری 160 خزانه داری با بازرس ساسان غلامی تماس گرفتند و از قتل زن جوانی در منزل وی خبر دادند.

تیم جنایی با ورود به محل با جسد زنی 32 ساله روی پله های منتهی به پشت بام مواجه شدند. ماجرا از این قرار است که مقتول به همراه دختر، دو پسر و همسرش در آن خانه زندگی می‌کردند، اما روز حادثه وقتی فرزندانش به خانه بازگشتند و متوجه شدند مادرشان در خانه نیست، با سلول مادر تماس گرفتند. تلفن و وقتی صدای زنگ موبایلش را شنیدند از راه پله‌ها به برداند و به جست مدرش رو به شیدند رفت.

در تحقیقات میدانی مشخص شد مقتول مدتی قبل با همسرش که در خودرو مشغول به کار بود، اختلاف و درگیری داشته است.

همسر همسایه نیز در تحقیقات گفت: مقتول و شوهرش همیشه با هم اختلاف داشتند و ساعت 12 ظهر بود که دوباره دعوای آنها را شنیدم. این بحث نیم ساعت طول کشید و بعد تمام شد.

مشخص شد همسر مقتول نیز بر اثر این جنایت ناپدید شده است.

شواهد و مدارک همسر 50 ساله مقتول در این جنایت. تحقیقات برای دستگیری این مرد یک سال ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت موفق به ردیابی متهم در حوالی تهران شده و پس از هماهنگی قضایی وی را دستگیر کردند.

وی اذعان داشت: از دو سال پیش به رفتار همسرم مشکوک بودم، او همیشه در گوش او بود و این رفتارها مرا مشکوک کرد. روز حادثه بچه نبود و بر سر این موضوع اختلاف داشت. همسرم با چاقو به من حمله کرد و حتی دستم زخمی شد، آنقدر عصبانی بودم که با دست همسرم را خفه کردم. بعد از آن از خانه فرار کردم و به حومه تهران رفتم و در این مدت در کارواش کار می کردم.

با اعترافات به دست آمده، متهم در اختیار بازپرس اداره سوم جنایی تهران قرار گرفت و متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel