پس از تحمل یک بیماری همه گیر، مشاغل کوچک با نگرانی های جدیدی روبرو می شوند

عملیات‌های ناشی از همه‌گیری مزیت‌هایی داشتند: عدم وجود روش‌های تجاری برای تعلیق، یا هزینه‌های قدیمی مانند اجاره‌های اداری برای حمل. بسیاری از مشاغل در اطراف محیط های عملیاتی از راه دور و اقدامات احتیاطی بهداشتی ساخته شده اند. اما آنها بیشتر از کسب و کارهای موجود برای افزایش تورم و افزایش نرخ بهره آماده نبودند. و بر خلاف شرکت های تاسیس شده، آنها به اکثر برنامه های امدادی ارائه شده توسط دولت فدرال دسترسی نداشتند.

ایرینا سیروتکینا سهام خود را در یک شرکت ساختمانی در اوایل همه‌گیری، زمانی که قراردادهای هتل‌ها و ساختمان‌های اداری جدید به پایان رسید، فروخت. او از آن پول برای افتتاح یک نانوایی در ماه اکتبر در Battle Ground، Wash استفاده کرد. اگرچه سفارشات برای کیک ها و کیک های او سرازیر شده است، مشتریان حتی در برابر کوچکترین افزایش قیمت نیز مقاومت کرده اند. هزینه های مواد اصلی او – تخم مرغ، کره، شیر و آرد – از زمانی که اجاق ها را برای اولین بار روشن کرده است، 13 تا 49 درصد افزایش یافته است. تا کنون، سود دست نیافتنی بوده است، مشتریان احتمالی سفرهای خود را با ماشین به شهر کاهش می دهند و برنامه جدیدی برای محافظت از چک حقوقی در دسترس نیست.

خانم خانم “ما از همه امکانات خود برای ساختن آن استفاده کرده ایم، زیرا به دور اول، دوم یا سوم راه یابیم.” سیروتکینا گفت. “اما قبل از دریافت کمک تا کجا باید پیش برویم؟”

کسب‌وکارهای جدید و آن‌هایی که توسط افراد رنگین پوست اداره می‌شوند، برای دریافت وام‌های بانکی مشکل خاصی دارند، بنابراین اغلب به سمت وام‌دهندگان آنلاینی سوق داده می‌شوند که نرخ‌های بهره بالایی را برای تامین مالی کوتاه‌مدت دریافت می‌کنند. سال گذشته، کنگره به امید سهولت دسترسی به اعتبار، 10 میلیارد دلار را اختصاص داد تا از طریق وام دهندگان با هدف صریح دستیابی به کارآفرینان کم‌خدمت تخصیص داده شود. پول هنوز در حال چکیدن است

با این وجود، نشانه های ضعف ظاهر می شود. گوستو، ارائه‌دهنده حقوق و مزایا که به 200000 کسب‌وکار کوچک خدمات می‌دهد، شاهد افزایش اخراج‌ها در میان کاربران خود بوده است. لوک پاردو، اقتصاددان این شرکت، گفت که این مهم است، زیرا کارفرمایان کوچکتر معمولاً از رها کردن مردم بیزار هستند.

دکتر دکتر “برای یک کسب و کار کوچک، 10 درصد از نیروی کار آن ممکن است بخش منابع انسانی باشد.” پاردو گفت. هر کارمندی واقعاً دارای اهمیت ویژه‌ای است که ممکن است در یک شرکت بزرگ‌تر وجود نداشته باشد، بنابراین هر نوسانی که ممکن است ببینید معنی‌دارتر است.»

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel