“پناهگاه” آندره لئون تالی در وایت پلینز، نیویورک، برای فروش است

آندره لئون تالی – مدیر خلاق پیشگام Vogue – در 18 سال آخر زندگی خود در یک مرکز استعماری باشکوه در وایت پلینز، نیویورک زندگی می کرد.

آقای. تالی سال گذشته در سن 73 سالگی پس از عوارض ناشی از کووید درگذشت. این خانه اکنون به قیمت 1.25 میلیون دلار به فروش می رسد. کارگزار فهرست، بانی استین، کارگزار همکار در ملک بین المللی جولیا بی فی ساتبی در رای، نیویورک، گفت: «خانه یک شاهکار است. یک فرش پلنگی در سراسر خانه وجود دارد.»

این خانه توسط یک شرکت با مسئولیت محدود ساخته شده توسط طراح مد Diane von Furstenberg فروخته می شود.

این خانه 3600 فوت مربعی با 11 اتاق در نزدیکی 1.2 هکتار بوکولیس در خیابان ورثینگتون 75 قرار دارد. مالیات سالانه حدود 26000 دلار است. پاییز گذشته، بخشی از خیابان به «راه افتخاری آندره لئون تالی» تغییر نام داد.

آقای. تالی اولین مدیر خلاق سیاه پوست مجله ووگ بود. او اغلب به عنوان بزرگتر از زندگی توصیف می شد، و قاب بلند 6 فوت و 6 اینچی خود را در لباسی شیک قرار می داد. او قبل از اینکه اینفلوئنسرها یک چیز باشند، یک تأثیرگذار بود و به هموار کردن راه برای تنوع در رسانه های مد کمک کرد.

الکسیس ای. توماس، دوست و امین املاکش، گفت که او از تمام اتاق های خانه استفاده می کرد، به جز، شاید، یکی. اتاقی که کمترین استفاده را داشت، آشپزخانه بود که یک راهرو به پاسیو دارد. آقای. تالی آشپزی نکرد خانم توماس گفت. فکر می‌کنم او می‌توانست یک یا دو چیز بسازد، اما نمی‌توانم به یاد بیاورم که آن دو چه بودند.»

اتاقی که بیشترین استفاده را داشت اتاق مطالعه بیرون از آشپزخانه بود. نقطه افتخار خاص مبل ترومن کاپوتی بود که آقای. تالی در حراج خرید کرد، اگرچه اجازه استفاده از آن را نداد. “من گفتم، “شما باید پایه ها را بالا بیاورید” تا کسی نتواند روی آن بنشیند، خانم. توماس گفت.

آقای. تالی از یکی از چهار اتاق خواب خانه به عنوان کمد کتانی استفاده می کرد. دیگری اتاق مهمان بود. خانم “هیچ کس جز من آنجا نخوابید.” توماس گفت.

ام‌اس. توماس با آقای. تالی در سال 1996 در یک جمع آوری کمک مالی در کلیسای باپتیست حبشی در هارلم، جایی که خانم خانم. توماس یک کیسه خرید پر از کاغذ حمل می کرد. او گفت: «آندره گفت: «این با تمام قیافه ات سازگار نیست» و هفته بعد برایش یک پارچه فندی آورد.

او گفت: «این خانه برای آندره مکان مناسبی بود، زیرا در یک جاده خصوصی قرار داشت. «ایوان او به مکانی تبدیل شد که او زمان زیادی را در آن سپری می کرد، به ویژه در هوای گرم. او از آنجا مصاحبه می کرد و از آنجا زوم می کرد. نمی توانم به شما بگویم چند ساعت با او در آن ایوان گذرانده ام.»

بسیاری از مبلمان، لباس، آثار هنری، جواهرات، لوازم جانبی، کتاب، چمدان، ظروف و وسایل شخصی که خانه را پر کرده بودند – از جمله مبل ترومن کاپوتی – چند ماه پیش توسط کریستیز به حراج گذاشته شد. درآمد بیش از 3.5 میلیون دلاری بین کلیسای باپتیست حبشی در هارلم و کوهستان تقسیم شد. کلیسای باپتیست مبلغان سینا در دورهام، NC، جایی که آقای. تالی بزرگ شد.

این خانه که مربوط به سال 1854 است، دارای یک زیرزمین ناتمام و یک سوله در حیاط است. یک راهرو دایره ای وجود دارد اما گاراژ ندارد. به خوبی نگهداری شده است، خانم استین گفت، و مخزن زیرزمینی نفت اخیراً به زیرزمین منتقل شد. وی گفت: پله‌های زیرزمین کاملاً نو هستند و پیمانکاران برای پایین آوردن مخزن نفت، پله‌های قدیمی را بیرون آورده و پله‌های جدید گذاشتند.

دوران تصدی او در این خانه در اواخر سال 2020 طوفانی شد. صاحبان خانه دوستان دیرینه او، جورج ملکموس – مدیر اجرایی Manolo Blahnik که در سپتامبر 2021 درگذشت – و همسر و شریک تجاری او، آنتونی یورگایتیس بودند. زمانی که زوج می خواستند خانه را بفروشند، طرفین بر سر مالکیت با هم اختلاف پیدا کردند و دوستان شکایت کردند. آقای. تالی در اوایل سال 2021 دعوای متقابل ارائه کرد.

اسناد دادگاه می گوید که این زوج این خانه را به قیمت 1.02 میلیون دلار در سال 2004 برای آقای دکتر خریداری کردند. تالی زمانی که نیاز به حرکت داشت. اسناد دادگاه می گویند که محل قدیمی او در هاستینگز-آن هادسون مشکلات قالبی داشت و در میان “شرایط عجولانه” و “مسائل اعتباری”، او نمی توانست از تامین مالی سنتی برخوردار شود. ده سال پیش در مصاحبه ای با نیویورک تایمز گفت که وقتی صاحبخانه اش تصمیم گرفت اجاره بها را افزایش دهد، نقل مکان کرد.

در طول سال ها، آقای طبق اسناد دادگاه، تالی خانه را تعمیر و سقف را تعمیر کرد، دیگ بخار را تعویض کرد و کرکره ها و پنجره ها را بازسازی کرد. او حیاط را به خوبی مراقبت کرد و 10000 دلار برای فرش خرج کرد.

اختلاف بر سر این خانه در اوایل سال 2022 با اجرای “توافقنامه حل و فصل محرمانه” حل و فصل شد.

کمتر از دو هفته بعد، خانه توسط Helping Les Amis، شرکت با مسئولیت محدود ایجاد شده توسط خانم، خریداری شد. فون فورستنبرگ

او گفت: «آندره یکی از بهترین دوستان من بود و وقتی فهمیدم احتمال اخراج او وجود دارد، نمی‌خواستم این اتفاق بیفتد.» بنابراین او خانه را خرید. او گفت: “خوشحال بودم که می توانستم کمک کنم.” “دوستان برای همین هستند – کمک کردن.”

چند سال پیش، آقای تالی خانه دشت سفید را به عنوان “پستگاه من” توصیف کرد.

آقای. تالی صاحب خانه ای در دورهام، NC بود که برای مادربزرگ محبوبش خرید که او را در حالی که به عنوان خدمتکار خوابگاه در دانشگاه دوک کار می کرد بزرگ کرد. خانم “او از آن به عنوان یک مقصد جنوبی برای خود استفاده کرد.” توماس گفت و بعداً اضافه کرد: «آندره واقعاً زندگی شهری را دوست نداشت. او عمداً زندگی خارج از شهر را انتخاب کرد تا بتواند از جهاتی محیط جنوب را که بسیار دوست داشت، تکرار کند. او زمان و انرژی قابل توجهی را برای چشم انداز سرمایه گذاری کرد.»

او به آزالیا، ادریسی، سرخس و افرا ژاپنی علاقه داشت. او گفت: “زمانی که حیاط شکوفه می داد، مسحور کننده بود.”

در داخل چندین شومینه، درهای هلندی و سقف های تیرآهن وجود دارد. بقایای آقای طعم منحصر به فرد تالی باقی مانده است. خانم لئوپارد – او این چاپ را دوست داشت، بنابراین راه پله و بخشی از طبقه دوم با فرش پلنگی پوشیده شده است. توماس گفت. او جذب آن چاپ شده بود، اما نمی‌توانستم دقیقاً دلیل آن را به شما بگویم.»

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما