پی اس وی آیندهوون برای هوادارانی که به دروازه بان حمله کردند، ورزشگاه را به مدت 40 سال محروم کرد.CNN

باشگاه فوتبال هلندی پی اس وی آیندهوون یک هوادار را که به زمین بازی حمله کرده و به بازیکن حریف حمله کرده بود، به مدت 40 سال محروم کرده است.

در جریان بازی خانگی پی اس وی در لیگ اروپا مقابل سویا در ماه فوریه، یک تماشاگر در زمین دوید و مارکو دیمیتروویچ، دروازه بان این باشگاه اسپانیایی را مشت کرد.

فیلم‌ها حامی را نشان می‌دهند که به سمت دیمیتروویچ می‌رود و مشتی به سر او می‌اندازد، قبل از اینکه به سرعت توسط دروازه‌بان صرب ۶ فوت ۴ اینچی به زمین چسبیده و سپس توسط پرسنل امنیتی از زمین اسکورت می‌شود.

مهاجم زمین بلافاصله توسط دمیتروویچ به زمین چسبانده شد.

PSV در بیانیه ای اعلام کرد: محرومیت چهل ساله علاوه بر جریمه احتمالی توسط یوفا است.

مهاجم زمین در حال حاضر در حال گذراندن محکومیت سه ماهه با یک ماه تعلیق از سوی دادگاه ناحیه برابانت شرقی است.

او همچنین به مدت دو سال از حضور در محوطه اطراف ورزشگاه محروم است.

این هوادار توسط نیروهای امنیتی از زمین مسابقه اسکورت شد.

PSV اضافه کرد که این هوادار نباید اجازه ورود به ورزشگاه را می داد زیرا او قبلاً محرومیت ورزشگاهی را که توسط فدراسیون فوتبال هلند اعمال شده بود انجام می داد.

این باشگاه گفت که این حادثه را “به شدت محکوم می کند.”

سویا بازی را 2-0 باخت اما در مجموع 3-2 پیروز شد و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. سپس باشگاه اسپانیایی فنرباغچه را شکست داد و اکنون در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف منچستریونایتد خواهد رفت.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel