چه کاری می توانید انجام دهید تا لینک سازی خارجی خود را از تخریب توسط رسانه های اجتماعی نجات دهید؟

فرض کنید یک سایت در ماه ترافیک ارگانیک ۲۰۰۰تایی داشته و دارای DR80 است. از طرفی سایت هایی که این 3 مورد را رعایت می کنند ، علاوه بر اینکه سایت بهتری به شمار می آیند ، دارای اثبات آینده را نیز می باشند. برخی از پیوند ها می توانند داخلی باشند که از یک صفحه سایت به صفحه دیگر سایت اشاره می کنند. برای مثال قراردادن محتوایی جذاب و جدید در یک سایت قدیمی، بسیار راحتتر به به رتبه بالا دست مییابد نسبت به سایتی که هم سوابق کوتاهی دارد و هم ضعیف عمل میکند. کمک به بهبود رتبه بندی در موتورهای جستجو. او تغییراتی را اعمال میکند تا سرعت بارگیری صفحات را بهبود بخشد که میتواند بر تجربه کاربران و رتبه وبسایت تأثیرگذار باشد. شما می توانید با استفاده از ابزار ها و تحلیل ها پیوند های سایت خود را بهبود بخشید و ترکیب کلی آن ها را درک کنید. هنگامی که کاربران اهمیت بک لینک ها را متوجه شدند ، با استفاده از تکنیک های کلاه سیاه سعی کردند حجم عظیمی از پیوند ها را راهی وبسایت خود کنند. ولی در حالت کلی بدونین که این کار ها هنوز هم داره در برخی از وبسایت ها انجام میشه. A rt icle has been g​enerated  by G SA C on tent Gen᠎erator DEMO!

در سال ۲۰۰۳، دنی سالیوان اظهار کرد که گوگل حدود ۷۵ درصد کل جستجوها را انجام دادهاست. اما با پیشرفت الگوریتم ها ، این ترفند از بین رفت و اگر امروزه از آن استفاده کنید به احتمال زیاد جریمه خواهید شد و صفحات یا کل سایت ممکن است از نتایج گوگل حذف شوند. پیوندها همان لینک هایی هستند که از یک وب سایت به سایت دیگر اشاره می کنند، به این نوع از لینک ها اینباند لینک ها، لینک های خارجی و لینک های ورودی نیز می گویند. در لینک های داخلی ، هنگامی که چندین پیوند به یک صفحه خاصی از دامنه ارجاع داده می شوند ، یک سیگنال برای موتور های جست و جو ارسال می شود که حاکی از اهیمت صفحه مورد نظر دارد. پیوند ارز اینترنت به شمار می آید. چنین لینکی که نیاز به هیچ اقدامی به جز محتوای عالی ندارد ، پیوند تحریریه می گویند. در این حین اگر 3 نفر به شما پیشنهاد دهند که کدام هتل برای شما مناسب است ، درواقع به شما پیوندی به سمت آن هتل داده اند و آن را نزد شما معتبر تر کرده اند. فقط لازم است سایتی تخصصی مرتبط با موضوع شما با اعتبار و اعتماد بالا باشند.

به علاوه، بخشی از اعتبار سایت لینکدهنده به آن منتقل خواهد شد. پیوندهای داخلی یا لینک سازی داخلی تقریباً همون کار رو میکنن، با این تفاوت که نفوذی که میسازین فقط مربوط به صفحه و وبسایت شما است. پس بک لینک دوفالو همان چیزی است که برای سئو اهمیت دارد و برای بک لینکسازی باید دنبال سایتهایی باشید که این کار را انجام میدهند. پروفایل بک لینک های شما ، ارزیابی است که از بک لینک های سایت شما توسط موتورهای جستجو انجام می شود. یک روش از لینک سازی خارجی که به PBN معروف است باعث رشد سریع تر سایت شما می شود البته اگر به شکل درست انجام شود. یک بک لینک خوب بیشتر با ویژگی های خوب همراه خواهد بود ازهمین رو توصیه میشود حتما بک لینک های وب سایت شما از یک منبع معتبر گرفته شوند. به این صورت، یک بک لینک برای سایت او ایجاد شده و میتواند باعث افزایش اعتبار سایت وی شود. ایجاد محتوا با کیفیت و ارسال پست های مهمان در طراحی سایت های مرتبط با کسب و کار شما در به دست آوردن بک لینک های قوی بسیار مؤثر هستند. به دلیل این که ایجاد لینک خارجی به نظر گوگل یک کار مشکل و جزء سخت ترین معیارها برای دست کاری رتبه بندی هستند، گوگل از آن به عنوان معیاری برای تعیین محبوبیت یک صفحه استفاده می کند.

به همین خاطر قبلا که الگوریتم ها همانند امروزه قدرتمند نبودند ، باعث افزایش رتبه ناگهانی چنین وبسایت هایی می شدند. این الگوریتم تعداد لینک های خارجی را محاسبه می کرد و آن ها را به عنوان رای به محبوبیت سایت در نظر می گرفت. همانطور که تا اینجا متوجه شدید، لینکسازی خارجی تاثیر زیادی بر سئو خارجی یا off-page دارد. گوگل بر این عقیده است که محتوای وب سایت دوم از اهمیت بیشتری برخوردار است. https://xseo.ir/link-building آنکه در لینک سازی خارجی لازم است به صورت طبیعی عمل کنید به همین دلیل لازم است از بک لینک های نوفالو (no-follow) نیز استفاده کنید. از این رو می توان فهمید لیست قیمت سئو اکثر شرکت های سئو در قسمت تولید محتوا و رپورتاژ شبیه به هم هستند و عمده تفاوت آنها در هزینه اجرتی است که می خواهند از کافرما برای خدمات سئو دریافت کنند. حتی اگر موضوع “طراحی وب” به طور کامل در رابطه با “سئو” نیست، هنوز هم این دو سایت به یکدیگر مرتبط هستند( هر دو درباره اینترنت و سایت ها می باشند). 1) تابلو ورقه طلا : تابلو ورق طلا منظور این نیست که تمام تابلو از ورقههای طلا شکل گرفته است بلکه منظور این است بخشی از تابلو که معمولاً سطح آن است ورقه طلایی کار شده است که اتفاقاً هزینه چندانی هم ندارد.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما