چگونه «حالا صحبت کن» تیلور سویفت به نسخه «ترسناک» تبدیل شد

ریچل هانتر نمی‌توانست صبر کند تا قطعه وینیل جدید خود از آهنگ «اکنون صحبت کن» تیلور سویفت را پخش کند.

پس از هفته ها انتظار برای ورود، خانم. هانتر وینیل رنگ ارکیده را با خانم خانم قرار داد. صورت سوئیفت در مرکز آن بر روی دستگاه ضبط خود، سوزن را بلند کرد و اجازه داد پخش شود. اما به جای خانم گروه های کر جذاب سوئیفت، گیتار آکوستیک و سازهای بانجو، صدای یک زن دیگر بیرون آمد.

صدایی پژواک بدون موسیقی در پس‌زمینه گفت: «از دیدن آدم‌ها، نگاه کردن به پوسته‌های گوشت و ارگانیسم‌های رقصنده دست کشیدم».

شاید سرعت مشکلی داشت خانم. هانتر فکر کرد، یا شاید یکی از خانم ها بود. تخم مرغ های عید پاک بدنام سوئیفت. او رکورد را به طرف دیگر برگرداند، اما عجیب تر شد.

70 میلیارد نفر از مردم زمین، کجا پنهان شده اند؟ صدای وهم آلود مردی بارها گفت.

«کمی ترسناک بود. من تنها بودم” خانم هانتر به یاد آورد. “من فکر کردم، آیا این یک فیلم ترسناک است؟ چون مثل زندگی واقعی نبود، مخصوصاً وقتی منتظر تیلور سویفت هستید.»

رکورد خالی از سکنه نبود. فقط موسیقی الکترونیک بریتانیایی بود.

گروه موسیقی یونیورسال، که نماینده تیلور سویفت است، و Above Board Distribution، یک برچسب کوچک بریتانیایی، از همین کارخانه چاپ در فرانسه استفاده می کنند. اما به جای فشار دادن خانم در آلبوم «اکنون صحبت کن» سویفت، کارخانه به طور تصادفی «سرزمین شاد»، مجموعه‌ای از الکترونیک بریتانیایی دهه 1990 را روی وینیل بنفش فشار داد و آن را در ژاکت «اکنون صحبت کن» قرار داد.

اولین آهنگ خانم شنیده شده توسط هانتر “True Romance” بود که شامل بیش از 11 دقیقه الکترونیکی از Thunderhead است و دومی “Soul Vine” یک آهنگ عمیق از Cabaret Voltaire، یکی از تأثیرگذارترین گروه‌های این ژانر بود.

این افشاگری تنها پس از آن محقق شد که خانم. هانتر در مورد تجربه خود در TikTok پست کرد: “آیا وینیل “اکنون صحبت کن” شخص دیگری تیلور سویفت را ندارد؟ او پرسید. این ویدیو بیش از چهار میلیون بار دیده شده است.

اکنون او از پیشنهادات 250 دلاری برای رکورد رد می کند. هر ویدیو بحث طولانی را در Discogs، یک پایگاه داده موسیقی آنلاین، در میان مجموعه‌دارانی که امیدوارند نسخه دیگری پیدا کنند، به راه انداخت. طرفداران کاباره ولتر دارند آستین های وینیل گروه را دوباره تجسم کرد با نام خانم آلبوم های سویفت؛ یکی حتی خانم را مخلوط کرد. آهنگ سوئیفت “همه خیلی خوب” با آهنگ “ناگ ناگ ناگ” از کاباره ولتر.

یونیورسال در بیانیه‌ای گفت: «آگاه است که تعداد بسیار محدودی از نسخه‌های وینیل نادرست فشرده شده در گردش وجود دارد و به این مشکل رسیدگی کرده است» و افزود که اگر مشتریان وینیل اشتباه چاپی دریافت کردند، باید با خرده‌فروش خود تماس بگیرند.

ام‌اس. هانتر، که آلبوم را از طریق خانم خریداری کرد. فروشگاه رسمی سوئیفت در بریتانیا یک نسخه جدید درخواست کرد اما تا روز جمعه آن را دریافت نکرده بود.

دن هیل، مدیر عامل Above Board، گفت که این لیبل چند صد رکورد از “Happy Land” را چاپ کرده است و او فرض می کند که مهر به طور تصادفی روی دستگاه باقی مانده و برای دیسک های “Speak Now” استفاده شده است.

او گفت: «آنچه در ساخت این آلبوم اتفاق افتاده است به نوعی شبیه ساختن یک کیک است – آنها مواد را با هم مخلوط کردند.

آقای. هیل بر این باور است که ممکن است حداقل یک نفر دیگر در دنیا مانند خانم خانم وجود داشته باشد. شکارچی. او به سختی به دنبال کلکسیونر بعدی رکورد است.

«این یک بلیط طلایی به سبک ویلی وونکا است. اگر کسی یکی داشته باشد، اینها می تواند هزاران ارزش داشته باشد.” “اما هیچ کس نمی داند آنها چقدر فاصله دارند.”

جو ماگز، نویسنده موسیقی بریتانیایی که اوایل بهار امسال انتشار مجدد «سرزمین شاد» را برای مجله آنلاین The Quietus بررسی کرد، گفت که این آهنگ‌ها از ژانرهای مختلفی از جمله رگی دوبله سنگین، صنعتی و الکترونیکی می‌آیند که در کنار هم قرار می‌گیرند تا «نوعی صدای بسیار مخدر» را ایجاد کنند که نماد دهه 1990 بود.

او گفت: «این چیزی است که موسیقی این آلبوم را واقعاً هیجان‌انگیز می‌کند، توانایی آن برای مبهوت کردن حتی در حال حاضر وقتی کسی آن را کاملاً شنیده می‌شود.»

او گفت که آهنگ Cabaret Voltaire یکی از آهنگ‌های تیره‌تر است، اما بسیاری از آهنگ‌ها «سازگاری پاپ» داشتند و «بسیار بد بو» بودند. ملودی زیادی در آن وجود دارد.»

آقای دکتر “این واقعیت که TikTok این چیزهای تصادفی را پرت می کند، پنجره ای را به روی جادو از نظر تغییر ذائقه مردم یا برافروختن آتش های کوچک باز می کند.” ماگز گفت.

این دقیقا همان چیزی است که استفان مالیندر، یکی از اعضای موسس کاباره ولتر، به آن امیدوار است. او گفت که کاباره ولتر همیشه مخاطبان جدیدی را جذب کرده است، اما این کار توسط خانم خانم شروع شد. مخاطبان سوئیفت “قدرت متفاوتی دارند.”

“این تخیل همه را به خود جلب کرده است زیرا یک برخورد فرهنگی با ابعاد بزرگ است.” مالیندر گفت: “اگر بتوانیم چند مورد را تبدیل کنیم و آنها را به وسایل الکترونیکی و کلابی تبدیل کنیم، همه چیز از نظر من درست است.”

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances