گالیباف: braй произуйся др бхех резистация байду базонем как продукция

محمد عبد سلام، سخنگوی جنبش انصارالله، سخنگوی این مجمع با بیان اینکه دشمنان در یمن جنگ را در جهت جنگ اقتصادی پیش می برند تا مردم را به زیر بکشند، گفت: مقاومت این است.

به گزارش اسنا، سخنگوی جنبش انصارالله یمن صبح امروز (شنبه 19 شهریور) با محمدباقر قالیباف رئیس شورای اسلامی شهر دیدار و گفتگو کرد.

رئیس مجلس در این دیدار با بیان اینکه ما کاملا از استقلال یمن و مذاکرات یمنی و یمنی حمایت می کنیم و این را یک وظیفه شرعی و انسانی می دانیم، از آنجا مشاهده می شود که روحیه جهاد، استقامت، شهادت و ایثار تنها به مردم و ملت یمن و همچنین سربازان یمنی محدود نمی شود.

قالیباف گفت: حوادث یمن شباهت زیادی به حوادث انقلاب اسلامی ایران دارد.

وی با یادآوری نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی و بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکا و رژیم صهیونیستی معتقد بودند که در مدت کوتاهی بر انقلاب پیروز خواهند شد، بنابراین وارد فاز نظامی شدند، تصریح کرد: بر اساس این طرح، در همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، ما را درگیر جنگی طولانی و قدرتمند کردند و هر چه گذشت، فشارهای بیشتری بر ما وارد شد و تعدادی از نمایندگان مجلس، رئیس قوه قضائیه، نخست وزیر و رئیس جمهور و بسیاری دیگر مردم، زنان و کودکان را در خیابان ها به وحشت انداختند و به شهادت رساندند تا شرایط بحرانی برای جمهوری اسلامی ایجاد کنند.

رئیس قوه مقننه کیشورمان در این دیدار افزود: با وجود بحران هایی که دشمنان برای ما ایجاد کردند، روحیه مبارزه و انقلابی گری مردم و امام خمینی (ره) به عنوان رهبر کبیر انقلاب باعث شد تا مردم بر این شرایط سخت غلبه کرده و به پیروزی برسیم.

وی افزود: البته دشمنان ما به ویژه آمریکا و اسرائیل شیوه مبارزه با فرزندان ما را تغییر داده اند و با جنگ اقتصادی به دنبال تضعیف فرهنگ و روحیه جهادی و شهادت طلبی در بین مردم هستند.

قالیباف با اشاره به تحولات 8 سال گذشته در یمن گفت: رژیم صهیونیستی، آمریکا و سعودی ها معتقد بودند که ظرف 3 ماه آینده ملت یمن را به زانو در خواهند آورد اما نمی دانستند که روحیه مردم یمن همان مردم در شرایط یکسان بودند، ایران یک انقلاب اسلامی است.

رئیس نهاد قانونگذاری کیشورمان افزود: تا زمانی که بتوانیم قدرت تولید کنیم می توانیم در جبهه مقاومت بر دشمنان پیروز شویم و اگر این تولید قدرت صورت بگیرد می تواند برای ما مثمر ثمر باشد زیرا رژیم صهیونیستی و ایالات متحده فقط زبان قدرت را می‌فهمد، این فقط یک جنگ سیستماتیک نیست، بلکه هدف آن تولید قدرت در همه ابعاد به گونه‌ای است که دشمن را وادار به عقب‌نشینی کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این موضوع را بدانید که دشمنان در یمن جنگ را در جهت جنگ اقتصادی پیش می برند تا بتوانند مردم را پایین بیاورند و آنچه می تواند موجب غلبه بر مشکلات شود تقویت روحیه شجاعت است. ، صبر و مقاومت

سخنگوی جنبش انصارالله یمن نیز در این دیدار گفت: همانطور که می دانید یمن در شرایط بسیار سختی قرار دارد که درگیر جنگ فارس است اما در این سال ها جمهوری اسلامی ایران عاقلانه در پیش گرفته است. موضع در قبال مردم یمن

وی افزود: دشمن ابتدا تصور می کرد در یمن یک جنگ ساده خواهد داشت اما به برکت وجود رویای روشن توانستیم در مقابل این تجاوز بایستیم. ما در برابر متجاوز مقاومت کردیم، زیرا راهی جز مقاومت در برابر متجاوزان نیست. نزدیک به 8 سال از تجاوز ظالمانه دشمن به مردم یمن می گذرد و دشمن اعتراف کرده که شکست خورده و به بن بست رسیده است که باعث شده به فکر محاصره اقتصادی یمن باشند.

عبدالسلام ادامه داد: در عین حال ما در این جنگ از نظر نظامی و اقتصادی وضعیت بهتری نسبت به سایر طرف ها داریم، در حال پیشرفت و جلو رفتن است.

وی با تاکید بر اینکه روابط ما با جمهوری اسلامی ایران برای ما مهم است و اقتدار یمن را بخشی از قدرت محور مقاومت می دانیم، گفت: در حال حاضر هم از نظر نظامی و هم در موقعیت قوی تری نسبت به دشمنان خود قرار داریم. از نظر وضعیت.» سازمان و اداره امور کشور و لطف خدا بود که با وجود جنگ توانستیم به نتایج خوبی برسیم.

سخنگوی جنبش انصارالله یمن ادامه داد: در شرایط سیاسی امروز از طریق سازمان ملل وارد آتش بس شده ایم. البته زمانی که این آتش بس شروع شد، حدود یک سال و نیم جنگ در اعراب بود و ما توانستیم 13 شهر این استان را از اشغال آزاد کنیم، ایالت از آمریکاست.

وی با اشاره به فشارهای شدید دشمن بر مردم یمن و محاصره اقتصادی این کشور، با تاکید بر اینکه در صورت تداوم این شرایط و فشارها بر مردم یمن امکان تجدید نظر در آتش بس وجود دارد، گفت: آمریکایی ها و سعودی ها خواهان آن هستند. آتش بس ادامه یابد، اگرچه این شرایط با حقوق بشر ناسازگار است، البته ما می خواهیم محاصره اقتصادی از سر مردم یمن برداشته شود تا بتوانیم از آتش بس بهره مند شویم.

عبد سلام در پایان گفت: نگاه ما به آتش بس این است که محاصره پایان یابد و نیروهای خارجی از یمن خارج شوند و تا زمانی که این اهداف محقق نشود، آتش بس نباید تمدید شود. ما می دانیم که دشمن می خواهد ما را به رکود برساند تا بر ما پیروز شود، اما ملت در مقابل آنها نمی ایستد و نمی گذاریم کشور ما را نابود کنند.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما