گری بوزی پس از حضور در کنوانسیون فیلم با اتهامات جنسی روبرو شد

پلیس روز شنبه اعلام کرد، گری بوسی بازیگر با اتهام تماس جنسی مجرمانه و آزار و اذیت مرتبط با حوادثی که در کنوانسیون طرفداران فیلم های ترسناک در نیوجرسی رخ داده است، مواجه است.

اداره پلیس چری هیل در بیانیه ای اعلام کرد که این اتهامات روز جمعه پس از پاسخ مقامات به گزارش های مربوط به آزار جنسی در این کنوانسیون، Monster-Mania Con، مطرح شد.

آقای. Busey، 78 ساله، که در مالیبو، کالیفرنیا زندگی می کند، قرار بود یک مهمان برجسته در این مراسم باشد که از اوت برگزار شد. 12-14 در هتل Doubletree در Cherry Hill، حومه فیلادلفیا.

آقای. Busey به دو فقره تماس جنسی جنایی درجه چهارم، یک مورد تلاش برای تماس جنسی جنایتکارانه درجه چهارم و یک مورد آزار و اذیت متهم شد. پلیس گفت تحقیقات ادامه دارد. جزئیات بیشتر در مورد اتهامات بلافاصله در دسترس نیست.

پلیس روز شنبه بلافاصله به تماس ها و ایمیل ها پاسخ نداد و دادستانی شهرستان کامدن سوالات را به پلیس ارجاع داد. آقای. مدیر Busey به ایمیل‌ها پاسخ نداد و نمی‌توان بلافاصله با نماینده هتل تماس گرفت.

وکیل این کنوانسیون، نیکیتاس موستاکاس، گفت که شرکت کنوانسیون “به مقامات در تحقیقات خود در مورد یک حادثه ادعایی مربوط به شرکت کنندگان و یک مهمان مشهور در کنوانسیون خود” آخر هفته گذشته در Cherry Hill کمک می کند.

وی گفت: بلافاصله پس از دریافت شکایت از شرکت کنندگان، میهمان مشهور از کنوانسیون حذف شد و دستور داده شد که برنگردد. «Monster-Mania همچنین حاضران را تشویق کرد تا برای گزارش با پلیس تماس بگیرند. ایمنی و رفاه همه شرکت کنندگان ما برای Monster-Mania بسیار مهم است و شرکت هیچ رفتاری را که بتواند این ارزش ها را به خطر بیندازد، تحمل نخواهد کرد.

آقای. بوسی که برای بازی در فیلم «داستان بادی هالی» در سال 1978 نامزدی اسکار را به دست آورد، در گذشته با سوء مصرف مواد دست و پنجه نرم کرده است، حتی در «بازپروری سلبریتی با دکتر» نیز ظاهر شد. درو.”

در سال 1988، او پس از از دست دادن کنترل موتورسیکلت خود در نزدیکی مرکز شهر لس آنجلس در حالی که بدون استفاده از کلاه ایمنی در حال رانندگی بود، به شدت آسیب دید. او به شدت از ناحیه سر آسیب دید و تحت عمل جراحی شدید قرار گرفت.

آقای. Busey در فیلم های متعددی از جمله “سلاح مرگبار” (1987) و “در محاصره” (1992) و همچنین مجموعه تلویزیونی “Entourage” ظاهر شده است. در سال 2019، او در “Only Human” یک موزیکال خارج از برادوی بازی کرد که در آن نقش خدا را بازی کرد.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما