یک نماینده: حقوق کارمندان دولت حدود یک میلیون و 300 هزار تومان افزایش می یابد

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از لایحه افزایش حقوق جوانان و لشکری ​​و بازنشستگان به هیئت رئیسه مجلس خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه جدید کمیسیون برنامه و بودجه حقوق بازنشستگان حدود یک میلیون و 600 هزار تومان خواهد بود و دولت برای کارمندان حدود یک میلیون و 350 هزار تومان خواهد داشت.

مهرداد گودرزوند چگینی در گفت وگو با اسنا در تشریح جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه گفت: پس از تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1401 و اصلاح حقوق کارگران و بازنشستگان جوانان و لشکری. در جلسه علنی امروز این لایحه برای بررسی مجدد به کمیسیون ارجاع داده شد. کمیسیون برنامه در جلسه امروز خود جزئیات این لایحه را مجددا بررسی کرد.

وی توضیح داد: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون برنامه و بودجه، افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان لشکری ​​و لشکری ​​به جای شهریور از اول شهریور ماه اجرایی می شود. بنابراین برای اجرای این لایحه 5 درصد به منابع در نظر گرفته شده توسط دولت اضافه شد و این منابع به حقوق کارکنان دولت و جوانان بازنشسته و لشکری ​​اضافه می شود.

گودرزوند چگینی افزود: بر این اساس حقوق بازنشستگان لشکری ​​و جوانان به جای 900 هزار تومان از یک میلیون و 400 هزار تومان به یک میلیون و 600 هزار تومان افزایش می یابد.

وی ادامه داد: همچنین حدود یک میلیون و 300 هزار تومان تا یک میلیون و 350 هزار تومان به مانده حقوق کارکنان دولت اضافه می شود که بدون محاسبه حق اولاد و اعضای خانواده است.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره افزایش حق فرزند و حق خانواده در این لایحه گفت: حق خانواده و حق فرزند برای هر فرزند 100 درصد و 50 درصد افزایش می یابد. ، به ترتیب.

وی درباره تراز حقوق جانبازان و رزمندگان از کار افتاده نیز گفت: بر اساس این مصوبه حقوق جانبازان و رزمندگان فاقد شغل و درآمد به 5 میلیون و 600 هزار تومان افزایش یافته و حقوق افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی خواهد بود. همچنین 30 درصد افزایش می یابد.

گودرزوند در پایان گفت: گزارش کمیسیون برنامه و بودجه برای بررسی در صحن علنی به هیات رئیسه مجمع ارجاع شد. مصوبه این کمیسیون در جلسه روز سه شنبه مجمع فعلی مورد بررسی قرار می گیرد. این لایحه در صورت تصویب در مجلس و تایید شورای نگهبان از اول مهرماه اجرایی می شود.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان