(विद्दु) विद्या विद्वार प्लिंग बा मार

دیدن پلنگ و مار پیتون در دعوا یک اتفاق نادر است. در طبیعت، موضوع به عنوان “معقول ترین ها” خلاصه می شود، اما این دو گونه آنقدر متنوع هستند که رو در رو قرار می گیرند و هر بازدید کننده حیات وحش را شوکه می کند.

کلینت سنت (37 ساله) نیز این ویدئوی جالب را به اشتراک گذاشته و توضیحاتی در مورد آن ارائه کرده است.

وی گفت: در 21 مهر مهمانانی از آمریکا داشتیم که در کمپ خود اقامت داشتند. بعد از ظهر از باغ ها و تماشای حیوانات لذت بردیم. به منطقه رسیدیم که با پلنگی روبرو شدیم که در مورد چیزی در چمن ها کنجکاو بود. او با علم به اینکه ببر می تواند برای شکار آماده باشد، وسیله نقلیه را متوقف کرد و ما مدتی به تماشا نشستیم. বান্তিক্তি বেন্ত্যান متوجه شدیم که این پلنگ با یک پیتون صخره ای غول پیکر آفریقایی روبرو شده است.

خیلی وقت بود که مار پیتون را دیدم که مقیاس کامل نبرد بین این دو حیوان شگفت انگیز بود. در ابتدا این احساس برای همه تعجب آور بود، زیرا این نوع مشاهده بسیار نادر است! برای لحظه ای به نظر می رسید که پلنگ در نبرد شکست خورده است و مار پیتون برای خفه کردن پلنگ شروع به پیچیدن و چرخیدن کرد و شیرجه زد. اما ببر به طرز معجزه آسایی خود را با چوب آزاد کرد! و مار مار پیتون را نیش زد و آن را با پنجه گرفت. هر یک از این موجودات برای زنده ماندن با یک استراتژی جنگی شدید روبرو شدند، اما می دانستند که تنها یک بازمانده نهایی وجود خواهد داشت.

در نهایت پایتون با زخم های متعدد بر روی بدنش به خصوص در ناحیه سر شکست خورد. پلنگ در قسمت جلوی راست پنجه نیز زخم جراحی داشت. من تا به حال چنین شرایطی را تجربه نکرده بودم. این واقعا صحنه منحصر به فردی بود و ما بسیار خوش شانس هستیم که آن را ثبت کرده ایم.

(ویدئو)

(ویدئو)

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما