ក្រង្រ្រ្រ្រ្រ្រ្រ្រ

کد خبر : 1938243 |
28 اردیبهشت 1402 ساعت 16:01 |
30.1 هزار بازدید |

5
نقطه نظر

اینتر با رسیدن به اوج خود توانست به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یابد اما این موفقیت با درآمد صد میلیون یورویی این باشگاه همراه بود.

ក្រង្រ្រ្រ្រ្រ្រ្រ្រ

به گزارش “ورزش سه”، اینتر پس از قهرمانی در سال 2010 برای اولین بار توانست به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یابد. به این ترتیب ناراتزوری به عنوان تیم دوم گروهی که شامل بایرن مونیخ، بارسلونا و ویکتوریا پلژن بود به مرحله حذفی صعود کرد.

ایتالیایی ها در هجدهم نهایی پورتو و در چهاردهم نهایی بنفیکا را شکست دادند تا در نیمه نهایی به مصاف میلان بروند. سپس در مجموع دو بازی انجام دادند و میلان را 3-0 شکست دادند و در فینال به منچسترسیتی رسیدند.

حالا روزنامه گاتزتا دیلو اسپورت که در میلان منتشر می شود در این گزارش نوشت با رسیدن به فینال، درآمد اینتر از لیگ قهرمانان امسال به 101.1 میلیون یورو رسیده است.
اگر نراتزوری بتواند در فینال منچسترسیتی را شکست دهد، چهار و نیم میلیون یورو دیگر به این مبلغ اضافه می شود.

به این ترتیب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا مشکلات مالی فراوان اینتر را حل می کند، به خصوص که اسپانسر پیراهن این تیم به وعده های مالی خود عمل نکرد و آنها بدون اسپانسر پیراهن مقابل میلان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به زمین رفتند.

البته بعید است که ورودی ها بتوانند چهار و نیم میلیون یورو درآمد اضافی کسب کنند، زیرا با نمایش های شبکه ای تا اینجای کار، آبی های منچستر قهرمان واقعی اروپا محسوب می شوند.

1876804

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما