14 روش بسته بندی ظروف شکسته در کشوی مبلمان

گاهی اوقات دردسر ساز خانه لوازم بسته بندی برای استهلاک دارایی ذوق و هیجان رفتن به خانه مدرن را کور می کند. چگونه بسته بندی کنیم که وسایل برقی کوچکترین ضربه نخورند، تزئینات خط و خش نگیرند و ظروف خراشیده نشوند؟ بهترین کار این است که این مسئولیت را به یک شرکت بسته بندی حرفه ای بسپارید، اما ترفندهای کاربردی دیگری نیز وجود دارد که خطر شکستگی را به حداقل می رساند.

1. از بسته بندی پلاستیکی حباب دار استفاده کنید

چه زمانی کف مبلمان و در تول بهاءجایی به ظروف شکسته نیز پرداخته می شود. پلاستیک حباب دار یک مانع نرم بین ظروف ایجاد می کند به طوری که حتی در صورت برخورد هم دست نخورده باقی می مانند. هر ظرف را حداقل در 2 تا 3 لایه پلاستیک بپیچید. حتی می توانید از روزنامه های قدیمی استفاده کنید. فقط مواظب باشید، گاهی روزنامه اسانس می دهد و ظرف را رنگ می دهد.

اگر حوصله بسته بندی پلاستیک و روزنامه ندارید، چند بشقاب یکبار مصرف بخرید که اندازه ظروف شما باشد. پس از بسته بندی، یک صفحه پلاستیکی بین ظروف قرار دهید تا به عنوان بافر عمل کند. در پایان ظروف را با حباب پلاستیکی بپیچید و فضای خالی جعبه را با کاغذ بپوشانید.

2. آشنایی با نحوه صحیح بسته بندی بشقاب های شکسته

یک تکه پلاستیک بردارید، بشقاب را در وسط آن قرار دهید و گوشه های پلاستیک را به سمت وسط بشقاب جمع کنید. اگر از کاغذ استفاده می کنید، برای هر بشقاب 2 تا 3 ورق کاغذ بردارید و به همان ترتیب بسته بندی کنید. پس از اتمام بسته بندی، ظروف باید شبیه یک بالش حبابی باشند. اگر هنوز می توانید لبه های ظروف را ببینید یا لمس کنید، بسته را با کاغذ یا پلاستیک دوباره بپیچید.

۳. چسباندن ظروف برای ثبات بیشتر

ظروف بسته بندی شکسته است

ترفند دیگر برای بسته بندی ظروف شکسته این است که چندین ظرف را با هم بسته بندی کنید. البته ظروف باید دقیقاً هم اندازه و هم نوع باشند. ظرف اول را در وسط بسته بندی پلاستیکی یا کاغذی قرار دهید و پلاستیک را از یک طرف تا کنید، ظرف دوم را قرار دهید و دوباره پلاستیک را تا کنید. سپس ظرف سوم را اضافه کنید و به همین ترتیب ادامه دهید تا کاغذ تمام شود. در نهایت کل بسته را از بالا به پایین با چسب محکم کنید.

4. فنجان، لیوان و لیوان روش بسته‌بندی

لیوان ها، لیوان ها و لیوان ها از بسته بندی های کاغذی زیادی استفاده می کنند، اما دوام بیشتری نسبت به ظروف معمولی دارند. ابتدا داخل آنها را با کاغذ پر کنید و یک یا دو ورق را داخل آن بپیچید. یک تکه کاغذ در گوشه لیوان قرار دهید و آن را به گوشه آن فشار دهید. دو طرف را بچرخانید تا کاملا سفت شوند.

5. ظروف بسته بندی rosh با انتهای شکسته

ظروف پایه دار ظریف ترین و شکستنی ترین وسایل آشپزخانه هستند که باید آب بندی شوند. ابتدا داخل ظرف را با دستمال کاغذی پر کنید. سپس مانند قبل از ریختن لیوان، یک تکه کاغذ در گوشه قرار دهید و آن را به گوشه بغلتانید. این بار در حین چرخاندن ظرف، کاغذ را دور انتها مچاله کنید تا فضای خالی کاملا پر شود. پس از بسته بندی، تمام لبه های ظرف باید با کاغذ پوشانده شود.

6. راه بسته‌بندي زروف با حوله و لبس

ظرف ها، ملحفه ها، پتوها و حتی پیراهن های خود را بپیچید. الان هم همینطور است ظروف بسته بندی در هزینه صرفه جویی می کنید، اما نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای بسته بندی پلاستیکی ندارید. شما به تازگی با یک تیر به دو هدف زده اید و تعدادی از لباس های شما نیز بسته شده است. پارچه های ظریف مانند کتان و تی شرت به اندازه حوله و گرمکن ضربه گیر نیستند. آنها را در چند لایه بپیچید تا به اندازه بسته بندی کاغذی یا بسته بندی حباب دار موثر باشند.

7. بسته بندی در جعبه های کوچک و محکم

ظروف را در جعبه های کوچک یا متوسط ​​قرار دهید. سعی کنید جعبه فقط کمی بزرگتر از بزرگترین بشقاب باشد. جعبه های بزرگ فقط فضای ون را پر می کنند.

همه ظروف را در یک کارتن قرار دهید تا حمل و نقل آن دشوار نباشد. همچنین هنگام چیدن ظروف دقت کنید که ظروف در کارت به پشت (وضعیت افقی) قرار گیرند و هرگز آنها را روی لبه (عمودی) قرار ندهید، زیرا لبه های ظروف ظریف در برابر ضربه و فشار مقاومت کمتری دارند و بسیار می شکنند. به سرعت.

8. جعبه های مخصوص ظروف شکننده

معمولا هر شرکت اسباب کشی با بسته بندی هری ای برای بسته بندی ظروف شکننده از جعبه ها و کارتن های مخصوص استفاده می شود. همچنین می توانید این جعبه ها را برای حمل وسایل زیباتر کنید. این جعبه ها قوی تر از جعبه های معمولی هستند، دارای ظروف تقسیم کننده یا جداکننده هستند و گزینه بهتری برای بسته بندی ظروف چینی یا عتیقه خانواده محسوب می شوند. البته قیمت آنها نسبت به کارت های معمولی بیشتر است که کاملا طبیعی است.

9. کادر را پر کنید

کاف مقوایی را با کاغذ یا پارچه بپوشانید. تا حد امکان به سراغ لباس های زمستانی مانند کت های پشمی بروید که درصد زیادی از ضربه را جذب می کنند. اگر به این موارد دسترسی ندارید، چند تکه حوله، ملحفه، پتوی مسافرتی یا تی شرت بردارید و مقوا را بپیچید. بعد از چیدن ظروف، روی مقوا و فضای خالی اطراف ظروف را با مقداری کاغذ یا حوله بپوشانید. حتی می توانید از کیسه های پلاستیکی کوچک مخصوص برای پر کردن کیسه ها استفاده کنید.

10. از توزیع کننده داخل کارت استفاده کنید

بهترین ترفند برای جلوگیری از شکستن ظروف، جلوگیری از برخورد آنها با یکدیگر است. اگر یک جعبه مقوایی بزرگ دارید و می خواهید چندین نوع ظرف مانند فنجان، نعلبکی و کاسه در آن قرار دهید، بین آنها یک جداکننده با کاغذ کادو، حوله و تی شرت یا مقوا قرار دهید. سپس جعبه را به آرامی تکان دهید و قانع شوید که جایی برای جابجایی ظروف نیست.

11. குர்புக்கிர் கர்டை

پس از بسته بندی ظروف، به یاد داشته باشید که قبل از قرار دادن کارتن ها در کامیون، جعبه ها را خوب ببندید. در نهایت جعبه را دوباره تکان دهید. اگر همچنان صدای برخورد ظروف را می شنوید و حرکت را احساس می کنید، چسب را باز کرده و داخل کارت را بیشتر پر کنید.

12. چسباندن برچسب “شاکستنی” روی کارت ها

محتویات هر کارت را از اصول اولیه مشخص کنید کف مبلمان است. این موضوع به ویژه در مورد لوازم جانبی شکسته اهمیت دارد. در چهار طرف جعبه بنویسید که محتویات آن شکننده است تا حمل و نقل کاملا ایمن باشد این جعبه چقدر حساس است و باید به کجا منتقل شود. чанд стагны «شکسته; “آشپزخانه” کافی است. حتی می توانید بالا و پایین جعبه را با فلش مشخص کنید تا دقیقا بدانید کارت را در چه جهتی باز کنید.

13. به محل قرارگیری کانتینرهای قرارداد در وانت بار توجه کنید

روی کابین برخی از نیسان ها یا وانت ها فضایی برای بارگیری وجود دارد و بهترین جای ممکن برای جعبه کانتینر شکسته شده است. اینگونه ظروف به سختی از اقلام جدا می شوند و در طول مسیر کمترین فشار و ضربه به آنها وارد می شود. در نهایت جعبه ها را با تسمه در جای خود محکم کنید. اما اگر از ون یا وانتی استفاده می کنید که این فضا را ندارد، جعبه وسایل شکستنی را کف وانت قرار دهید و با ابزار محکم از آن محافظت کنید. مثلا جعبه ها را زیر میز ناهارخوری قرار دهید یا داخل کابینت ها قرار دهید.

14. کمک گرفتن از خدمات خرید آنلاین

این روزها امکان استفاده از خدمات آنلاین انتقال دارایی باعث راحتی بیشتر آن شده است. حتی اگر از تمام ترفندهای این مقاله استفاده کنید، باز هم احتمال خطر در حین کار وجود دارد. شرکت اسبوب کشی با بسته بندی هرفی‌های این تضمین می کند که جعبه ها، چه شکسته و چه شکسته نشده، سالم به مقصد می رسند.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما