30 شاهریورماخ 1401

فرارو- امروز آسمان تهران آفتابی است و دمای هوا در شب به بیست و سه درجه و در روز به سی و چهار درجه می رسد.

به روگرو بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران هوای تهران طی روزهای آینده آفتابی خواهد بود.

پیش بینی دمای هوای تهران برای چند روز آینده؛ حداکثر دمای هوا در فردا 33 درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (30 شهریور) آفتابی با کمینه دمای 22 و بیشینه 33 درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه (31 شهریور) آفتابی با کمینه دمای 22 و بیشینه دمای هوا پیش بینی می شود. 33 درجه سانتیگراد و برای روز جمعه (1 شهریور) آفتابی با حداقل دمای 22 درجه و حداکثر دمای 33 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

جدول دمای هوای تهران در سه روز آینده را ببینید:

دمای هوا در تهران

وضعیت آلودگی هوای تهران; هوای با کیفیت تدوم مورد نظر است

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای تهران امروز (29 شهریور) قابل قبول است.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلاینده هم اکنون “ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون” با میانگین 73 و کیفیت هوا در حد قابل قبول است.

آلودگی هوای تهران

شاخص بعدی هوای تهران طی 24 ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون» با میانگین 89 بوده و کیفیت هوای پایتخت قابل قبول ارزیابی شده است.

پیش بینی وضعیت آب و هوا در کیشور برای چند روز آینده

سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش 5 روزه باران در برخی نقاط کشور نسبت به جاری شدن سیل ناگهانی، آبگرفتگی معابر و رعد و برق در 9 استان امروز هشدار داد.

بر اساس تحلیل نقشه های همزمان و پیش یابی سازمان هواشناسی، طی 24 ساعت آینده در مناطق جنوب سیستان و بلوچستان، شرق و شمال هرمزگان، جنوب و غرب کرمان، شمال فارس به ویژه در ساعات بعدازظهر وجود خواهد داشت. افزایش ابر و رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید. صلح و ثبات در سایر مناطق حاکم خواهد شد.

آبو و هاوای kishore

همچنین در ارتفاعات آذربایجان شمالی، آذربایجان شرقی، اردبیل و ارتفاعات البرز بارش خفیف و پراکنده پیش بینی می شود. فردا در ارتفاعات شمال هرمزگان و جنوب کرمان، شمال فارس، برخی مناطق اصفهان و شرق کهگیلویه و بویراحمد رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود و در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و شمال ابری و پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود. کرمانشاه.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی در روز پنجشنبه 10 شهریور ماه با گذر موج متوسط ​​از شمال غرب در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان و شمال کرمانشاه، بارش باران و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و غبار پیش بینی می شود.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما